Jump to content

İlk İzlediğiniz Anime?

TasteLess

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 534
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ouran Host Club :(

Madem konumuz var bende anlatayım ne kadar süreceğini bilmiyorum ondan  olaya en baştan başlıyorum  9. sınıfta ilk geldiğimde arkamda 1,2 sınıftan bir arkadaşım olduğunu gördüm tabi beni takmadı bile

TV'de gösterilen Sailor Moon, Yugioh, Tsubasa, Beyblade vb. dışında ilk animem School Days \\m//

Posted Images

Tabiiki ilk animem Pokemon, Heidi falandı ama bilinçli olarak bakarsak, arkadaşıma manga okumak istediğimi ve bana önermesini söyledim. Baya bir süre mangayla yetinirken çok sevdiğim Lovely Complex'in animesi olduğunu öğrendim. İzledim baya sevdim. Sonra Kimi ni Todoke izledim ama ara verdim baya bir süre yani bağlanmadan. Daha sonra FMA ve SNK izleyerek animeye sağlam dönüş yaptım. Buda animeye başlayışım ve devam edişimin hikayesidir. :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Bilinçsiz olarak ilk Pokemon , Captan Tsubasa, Sailor Moon. Ama en çok pokemonu severdim.

Zaten çizgi film kanalı vardı o zamanlar fox kids diye az çizgi film izlemezdim. Çok çocuksu dandik olanları ayırır zevkime hitap edeni izlerdim genelde.

Orada da Shaman King'i falan izledim anime olduğunu bilmeden beğenerek. 

Farkında olarak Dragon Ball hatta orijinal dilinde izledim ilk başta kulağımı tırmaladı sonra alıştım seslere. DBZ ardından Naruto, Kaichou Wa Maid Sama sonra One Piece, Bleach, Death Note, aralarda bir sürü kaynayan romantik anime ve en son Fairy Tail'i bitirdim uzun serilerden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çocukken Pokemon, Tsubasa gibi animeler izlerdim :)

Büyüdükten sonra çalıştığım şirkette bi yönetici Naruto izliyomuş banada izle dedi Naruto'nun en güzel sahnelerini izletti, kandırdı beni :)

böylelikle anime serilerine başladım 2 sene önce :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.