Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Rainbow, Berserk (mangasını tavsiye ederim), Jojo's bizzare adventure 2012 ve 2014 serileri, jormugand, hunter x hunter, ergo proxy

Slice of life olarak Fma manga-kasına ait gin no saji serisi ve sakamichi no apollon

Spor olarak; slam dunk, one outs ve hajime no ippo serileri. 

İstediklerini seçip izle pişman olmazsın. 

Mecha olarak tengen toppa gurren lagann tavsiye ederim. 

Rainbow gerçekten çok güzeldi baya sevindim öyle bir şey izlediğime.Eğer izlemeyi düşünenlerde varsa hemen başlasın bence. Onun dışında Jormugand ile Berserk e başlayabilirim. Birde Claymore izledim ve baya sevdim dün işe de gitmemiştim 1 günde bitti :) Claymore gibi animeler var mı ? İlla yaratık vs şart değil ama orta çağ, kılıç savaşları vs ilgimi çekiyor baya.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Rainbow gerçekten çok güzeldi baya sevindim öyle bir şey izlediğime.Eğer izlemeyi düşünenlerde varsa hemen başlasın bence. Onun dışında Jormugand ile Berserk e başlayabilirim. Birde Claymore izledim ve baya sevdim dün işe de gitmemiştim 1 günde bitti :) Claymore gibi animeler var mı ? İlla yaratık vs şart değil ama orta çağ, kılıç savaşları vs ilgimi çekiyor baya.

Claymore Berserk yanında çocuklara yönelik kalır. Ardından manga olarak vagabond ve feng shen ji tavsiye ederim. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Claymore a laf yohhhhhhh  :angry:  :angry:  :angry:  :D  :D  :D

ne de olsa favori animelerimden :D

Var var. Berserk yanında çocuklar için olduğu gerçeği su götürmez ki claymore shounen olması bu gerçeği destekliyor. :D Ayrıca berserk yanında öyle yoksa o da iyidir. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adını duyduğum 2 seri var. Biri Kingdom mangası baya iyiymiş animesi de güzele benziyor diğeri de Vinland Saga ama onun animesi yok.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Claymore Berserk yanında çocuklara yönelik kalır. Ardından manga olarak vagabond ve feng shen ji tavsiye ederim. :D

Claymore o kadarda çocukça kalmaz berserk'in yanında bence, hatta ikiside ortaçağ döneminde geçtiği için berserk, claymore'un öncülü sayılabilir  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Claymore o kadarda çocukça kalmaz berserk'in yanında bence, hatta ikiside ortaçağ döneminde geçtiği için berserk, claymore'un öncülü sayılabilir  :D

Berserk efsanesi yanında öyle öyle. D: ayrıca shounen olması dediklerimi destekliyor. Her şey benim dediklerim lehime.  B)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Komedi ecchisiz okul animesi istiyorum gençler.. Aslında izlemem gerekn bayağı anime var arşivde ama canım komedi okul istiyor gençler :D İçinde doğaüstü güç olabilir ama olmaması tercihim :D

İtazura na Kiss

Lovely Complex

Skip Beat

Kaicho wa Maid Sama

Kimi ni Todoke

Angel Beats

Soul Eater

Midori Days

Dears

Tonari no Koibutsu kun

Watamote

gibi içinde okul hayatı olan serileri izledim.. Önerilerinizi bekliyorum :)

Kamisama Hashimemashita'yı öneririm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Berserk efsanesi yanında öyle öyle. D: ayrıca shounen olması dediklerimi destekliyor. Her şey benim dediklerim lehime.  B)

Resmi olarak shounen görükebilirde, seinen Fc'de de gördüğün gibi, ecchi-harem serileri bile seinen gösteriyorlar o kadar uçmuşlar yani, bu yüzden o tür olayına pek ciddi alıp takılmamak lazım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Berserk e lafım yok ama çocuk işi falan deme yani :D :D

Kamisama Hashimemashita'yı öneririm :)

Onu sırf Tomoe için izleyecem zaten :D İzleme listemde o :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.