Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Skip beat komedi romantizmdir ancak romantizmi azdır daha çok komedi var.Korku olarak another iyidir.Komedi olarak Beelzebub öneririm,gintama izlemişsindir.Komedi olarak Binbougami ga da öneririm çok az romantiam vardır.Gene romantizm komedi olarak Tonari no kaibutsu-kun hoştur.Ouran High school host clup çok komiktir onuda öneririm.Needless'te ecchi vardır doğaüstü güçlerde onuda öneririm.Ah my goddness komedi romantizmdir.Flame of recca çok az romantizm aksiyon doğaüstü güçler olan 42 bölümlük bir seridir güzeldir.Dragon crirsiste hafif romantizm aksiyonlu animedir.Get backers aksiyonludur güzeldir.Ikkitousen 3 sezonlu ecchili dövüşlüdür.Kurishitsji ilginç fantastik bir seridir 2 sezondur.Shuffle ecchi romantizmdir.Tasagore omore x amnesia ecchi romantizm gizem dedektif içerir.Ve son olarak favorim olan Hunter x Hunter 2011 bol maceralı fantastikli sürekleyici bir seridir öneririm :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

3-4 tanesini izlemişim söylediklerinin bazılarıda pc de var şuan 30 bölüm + olan serileri çok izlemiyorum indirince çok yer kaplıyor diye :D Gintama yı izlemedim 2 bölüm izledim sıkıldım diye teşekkürler şuan söylediklerinin hepsine bakamıyacağım uyugn bir zamanda ayrıntılı bakıcam teşekkürler ;)

Rosairo to vampire 3-4 kişi önerdi galiba ama çok sıcak gelmemişti konusu ondan izlemedim ama listeye aldım izleyeceğim çok güzel olmalı sende izle diyorsan bu arada bende 2-3 tane güzel seri keşfettim izliyorum yavaş yavaş bir ara sana söylerim sende izlemelisin :)

Sınavında bol şanslar giremezsen sorun olmaz geceleyin bpoş olduğun zamaman bakarsın zaten sen ^_^

Söyle bakalım neler keşfetmişsin görelim :D Bu arada rosairo vampire serisini izle kesinlikle ecchi fazla yok ve romantizmde var fazlasıyla kesinlikle senlik bir anime ^_^

Sana bir dörtlük daha söyliyim :)

1.Chrome Shelled Regios

2.Code: Breaker

3.Berserk (Hep romantizm olmaz canım birazda aksiyon izle :P )

4.Neo Angelique Abyss (bundada romantizm var ve fantastik bir anime hoşuna gideceğini düşünüyorum :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Söyle bakalım neler keşfetmişsin görelim :D Bu arada rosairo vampire serisini izle kesinlikle ecchi fazla yok ve romantizmde var fazlasıyla kesinlikle senlik bir anime ^_^

Sana bir dörtlük daha söyliyim :)

1.Chrome Shelled Regios

2.Code: Breaker

3.Berserk (Hep romantizm olmaz canım birazda aksiyon izle :P )

4.Neo Angelique Abyss (bundada romantizm var ve fantastik bir anime hoşuna gideceğini düşünüyorum :) )

Chrome Shelled Regios indirdim zaten 8 dk sını felan izledim ilk bölümün sonra rosairo wampire ye başladım süperdi ilk seriyi bitirdim :P

Sana Önerdiklerim ;

1-Hagure Yuusha no Estetica (Hayatımda gördüğüm en güzel ecchi anime dikkat et biraz fazla ecchi Örn: :D beden eğt. eşyaları odasında kız kıza ....... bir sahne var çok komik :P sonra kızların iç çamaşırlarını çalıyor ana karakter birde kız kardeşi diye tanıtığı kız var ayrıntı vermicem spoi olmasın ona neler yapıyor izlemelisin :P ^_^ )

2-Air Gear (Eğlenceli bir anime ecchi ama nadiren ve büyük şeyler değil)

Not :Senin dediklerini indireceğim yavaş yavaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne çabuk bitirdin :huh: Al bakalım anime canavarı seni :)

1.K-Project

2.Koi to Senkyo to Chocolate(bunu bilmiyom komediymiş listemde vardı bak bakalım nasılmış güzelse söyle :P)

3.Speed Grapher

4.Eureka Seven Serisi (3 serilik bir anime fantastik-romantik gene :))

Biraz geç yazdım kusura bakma kızlar rahat bırakmıyor oğlum abini :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ne çabuk bitirdin :huh: Al bakalım anime canavarı seni :)

1.K-Project

2.Koi to Senkyo to Chocolate(bunu bilmiyom komediymiş listemde vardı bak bakalım nasılmış güzelse söyle :P)

3.Speed Grapher

4.Eureka Seven Serisi (3 serilik bir anime fantastik-romantik gene :))

Biraz geç yazdım kusura bakma kızlar rahat bırakmıyor oğlum abini :lol:

Teşekkürler sen olmasan ne yapardım abi yaww :P

Bu arada Isekai no Seikishi Monogatari ' yi bitirdim gayet güzeldi :) 2. sezon çıkarsa iyi olur bence

Sankarea diye bir anime gördüm merak ettim konusuda ilgimi çektim çok güzel bir anime sonu biraz anlaşılmaz olsada 2. sezon çıkar gibi ama (kore wa zombie desuka nın tam tersi zombi ama acıkmıyor vb. :D )

Farklı animeler bulup indirdim senin dediklerinede başlarım bir ara indirmeye herhalde bide K projet ile ilgili bilgi verirmisin çok ilgimi çekmemişti tanıtımı.

Yosuga no Sora tanıtımıyla alakası yok izleyecek arkadaşlar 5-6 kere düşünsün ben çok ısınmadım şahsen ensest (kardeş kardeşe) ilişkide var içinde konusu amagami ye biraz benziyor hani kızlarla tek tek çıkıyor oyun formatı gibi yani izlemek isteyen olursa anlatırım ama çok tavsiye etmem ben hala son bölümde ölmelilerdi diyorum :D (spoi gibi oldu ama neyse)

PS : Hakan Abi robot kızla ilgili bir anime ilgini çekermi bilmiyorum ama ana karakter 18-19 yaşlarında (seninkine yakın :) ) ecchi az gibi (çook az) 5 bölüm izledim daha bir bak benim hoşuma gitti Chobits (Geçen forumda birinin imzası vardı ilginç gelmişti acaba hangi anime demiştim şansa buna bakayım dedim bu çıktı imzadan anlamışım yani güzel olduğunu )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

''Nurarihyon No Mago'' yazıldımı bilmiyorum ama önerebilirim, 2 sezonu yayınlanmıştı, mangası var. Tarz olarak shounen sanırım,tek olumsuz yanı mangası devam ettiği için animenin sonunun olmaması.

''Hikaru No Go'' go oyununun etrafında şekillenen bir anime. Çizimleri pek beğenmeyebilirsiniz belki onu da yayınlandığı yıla veriyorum ama bunu izleyip go oyununa merak sarmayacak bir insan yoktur :) Satranç konulu anime arayanlara alternatif diyelim.

Bir de ''Nodame Cantabile'' var romantizm,müzik,komedi tarzında .3 sezonluk anime, klasik müziğe ilgi duyanların beğeneceğine inanıyorum. Ayrıca Japonlar mangasını diziye de uyarladılar.

''Cross game'' animesi spor,romantizm,komedi tarzında bir anime .İzlediğimde hoşuma gitmeyen tek nokta çizimleriydi,onun dışında animenin hikayesi çok güzel.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Romantizm olarak skip beat,itazura na kiss, yamato nadeshiko shichi henge, toradora, ah my goddnes, aisheteruze baby, Dragon crisis, fruits basket ,Hakushaku to yousei, hiyokoi, kobato ,La cordo doro, tasogare otome x amnesia, uto no prince-sama ve wampire knight öneririm. Ayrıca gintamaya yeniden başlayamaya karar vermek istiyorsan gintama 25.bölümü izle :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hemen yazıyorum.

Skip beat : Daha çok komedi olsa bile benim 1.numaralı romantizm animemdir.Baş karakter azmi ve intikamı anlatıyor.Animesinde çok romantizm olmasa bile mangası devam ediyor ve mangada romantizm hat safhada.Eşi benzeri bulunmayan bir anime .

İtazura na kiss : Evet çok güzel bir anime daha zaten bu anime en popüler romantizm animeleri arasında,izlemeyen yoktur.Çok hoş öneririm :)

Yamato nadeshiko shichi henge : Skip beatla yarışabilecek gene daha çok komedi havasında bir anime.Gerçekten baş yapıtlardan biri,ve skip beat gibi mangası devam ediyor ve mangada romantizm hat safhada.

Toradora : Hem komik hemde romantik güzel bir anime daha :) Çok azda sonlara doğru dram bulunduruyor izlemen gerek :)

Ah my goddnes ! : Gene komedi romantizm.Bitik bir genç çok güzel bir tanrıyla çıkarsa ne olur mesajı verilmiş :)

Aishtruze baby : İlk olarak dram romantizm ve başlarda romantizmi olmayan bir anime.Sonradan romantizm başlıyor .

Dragon crisis : Aksiyon romantizm tarzında hoş bir anime ..

Fruits basket : Mükemmel başlayan ancak bana göre kötü sonlanan bir anime olsada önerimdir.

Hakushaku to yousei : Fantastik hoş ve izlenmesi gereken animelerden birisi .. :)

Hiyokoi : 1 bölümlük bir movie bile olsa kesinlikle izlemelisin.Lovely complexi izleyip sevmişsen bunada bayılacaksın..

Kobato : Hoş,cıvıl cıvıl ve insanı derinden etkileyebilecek bir anime.İlk başlarda romantizm bulundurmasa da sonradan başlıyor :)

La Cordo Doro : Müzikal ve romantizm dolu bir serüven.Oldukça hoştur,izlemelisin.

Tasagore otome x amnesia : Romantizm ecchi gizem olan seni sonuna kadar sürükleyip ağlatabilecek bir anime :)

Uta no prince-sama : Gene müzikal ve romantik bir anime.Çok tatlı öneririm :)

Wampire knight : Wampir,romantizm olan çok hoş bir anime,2 sezonludur mutlaka izlemelisin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.