Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Sorun değil.Benim için mümkünse cchi ve romantizm içermeyen aksiyon öner bir tane.Uzun olursa sevinirim çok sıkılıyorum komedide olur..

Asura Cryin güzel bir animedir 2 seri

Hyouka aksiyon yok ama dikkat çekici bir anime ve çok güzeldir çok basit ama çok güzel

07 Ghoust aksiyon baya var ama sonu berbat sonunu izledikten sonra keşke izlemesem diyebilirsin

Busou Renkin eğlenceli merak etttiren bir anime türkçesi silah simyasi ;)

Break Blade teknolojik robotlarla olan savaş kesinlikle süperdir ayrıca 50 dk her bölüm OVA serisi diyebilirsin

Chrome Shelled Regios çizimi biraz kötü ama senaryo sağlam mümkünse burunlara çok bakma o zaman sorun olmuyor xD

Claymore 2. sezonu çıksın diyeceğin bir anime

Needless çok yoğun ama eğlenceli bir animedir

bunların hepsi süperdir ama azda olsa romantizim içerir ama çok ve orta seviye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

• Forum Admin

Animelerin çoğunu romantizm ağırlıklı izlemişsin,ozaman bana bir romantik komedi öner ecchisiz haremli olabilir ama erkek haremli.

Arakawa Under The Bridge henüz bende izlemedim ama konusu dikkat çekici :) (biraz geç oldu özür :) )

Baka to Test to Shoukanjuu bunuda izlemedim ama güzel gibi (indirmeye başlıcam en kısa zamanda)

2. sezonlarıda var ikisininde

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce önerdiğim gibi ilk baştaki yamato nadeshiko shichi henge romantizm komedi :)

Kyoko mogami arvişi ise skip beatındır.Ancak izlemeden önce şunu bil,kesinlikle mangasınıda başlamalısın.69 ve ondan sonrası mangada animenin devamı oluyor.Skip beat bir şaheserdir yamato nadeshikoda öyle yamatonunda mangasını kesinlikle okumalısın. (mogomi kyokonun arvişindeki her kızda aynı kız söyliyim kafan karışmasın )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Slm siyahbeyaz nabtın hiç sesin çıkmıyor animelerin hepsini tükettinmi :D

bu aralar mubo yardım ediyor bana :)

bende bir kaç seri buldum romantizm , nerelerdeydin abi hiç yoktun ?

Campione! (süper ötesi bir anime ecchi ve romantizm gayet iyi seviyede)

Denpa Teki na Kanojo (2 Bölümlük OVA serisi bu kadar iyi olacağı aklımdan geçmezdi heycan ve merak uyandırıyor :D )

Iriya no Sora, UFO no Natsu (Kalitesi kötü konusu biraz gario adında UFO geçiyor diye izledim bazıarı bilir uzaylı kızları seviyom :D ama insan çıktı uzaylı değil sonunu anlayamadım izleyipte İraya'ya ne olduğunu söyleyecek kişi arıyorum ;))

Ladies Versus Butlers (Final olmamalı devam etmeli ecchi sevenler bakabilir bazen sıkıcı olabiliyor baş karakter biraz aptal malesef :S )

Hidan no Aria (boş zamanınızda izleyebilirsiniz ama düşündüğünüzden daha güzel bir animedir)

Hiyokoi ( Saçma tek bölüm olmasına anlam veremiyorum)

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! (ecchi ve romantizm olan eğlenceli bir seri)

Code - Breaker (çok beğendim uzun zamandır böyle anime izlememiştim)

Hakan Abi Campione! izlemelisin öyle sezon filnalimi olur ya 5 farklı kızı öptü saçama gelebilir 5 tane neden ama izle aldatma felan değil öpünce farklı güçler kazanıyor ahh ahh bizde öyle olsak diyesi geliyor insanın (kızlar güzel merak etme senaryoda mükkemel :P)

BynMubo senin önerdiklerinden 9 tanesi indirdim bazılarını izledim bazılarını izliyorum bazılarını izleyeceğim

izlemediysen Denpa Teki na Kanojo yu izlemelisin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu aralar mubo yardım ediyor bana :)

bende bir kaç seri buldum romantizm , nerelerdeydin abi hiç yoktun ?

Campione! (süper ötesi bir anime ecchi ve romantizm gayet iyi seviyede)

Denpa Teki na Kanojo (2 Bölümlük OVA serisi bu kadar iyi olacağı aklımdan geçmezdi heycan ve merak uyandırıyor :D )

Iriya no Sora, UFO no Natsu (Kalitesi kötü konusu biraz gario adında UFO geçiyor diye izledim bazıarı bilir uzaylı kızları seviyom :D ama insan çıktı uzaylı değil sonunu anlayamadım izleyipte İraya'ya ne olduğunu söyleyecek kişi arıyorum ;))

Ladies Versus Butlers (Final olmamalı devam etmeli ecchi sevenler bakabilir bazen sıkıcı olabiliyor baş karakter biraz aptal malesef :S )

Hidan no Aria (boş zamanınızda izleyebilirsiniz ama düşündüğünüzden daha güzel bir animedir)

Hiyokoi ( Saçma tek bölüm olmasına anlam veremiyorum)

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! (ecchi ve romantizm olan eğlenceli bir seri)

Code - Breaker (çok beğendim uzun zamandır böyle anime izlememiştim)

Hakan Abi Campione! izlemelisin öyle sezon filnalimi olur ya 5 farklı kızı öptü saçama gelebilir 5 tane neden ama izle aldatma felan değil öpünce farklı güçler kazanıyor ahh ahh bizde öyle olsak diyesi geliyor insanın (kızlar güzel merak etme senaryoda mükkemel :P)

BynMubo senin önerdiklerinden 9 tanesi indirdim bazılarını izledim bazılarını izliyorum bazılarını izleyeceğim

izlemediysen Denpa Teki na Kanojo yu izlemelisin

Campione! listemde varmış zaten ;) Denpa Teki na Kanojo ve Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! animelerini listeme ekledim izleyecem mutlaka. Zaten konularına baktım tam benlik ancak şu abi-kardeş mevzuları biraz bana ters ama bakalım izleyip görücez :)

izleyecek değil indirecek anime arıyorum ben senin dediklerine daha başlamasamda indirdim şuan indireceğim anime yok

İndirecek anime mi arıyon :huh: Adam depoluyor ya :lol: Madem öyle şunuda listene ekle MM! (Emu Emu) tam senlik ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostm Bu konuda Baya bir Tecrübelisin O yüzden bende bi kaç istek'de bulunaym

İzleyip bitirdiğim ve devam ettiğim animeler :

Naruto ve Shippuuden ( ayrı ayrı yazmadım :D )

Death Note

Soa ( Çok Fazla Etkilendim Bu Anime'nin Yeri Artık Ayrı Bir yerde bende )

Accel World

Berserk

Code Breaker

Fairy Tale

Bir Anime'de aradıklarım :

Konu Akıcı ve sürükleyici olucak Mesela bir bölümü bitirdiğimde Sonraki Bölümü İp le çekmem gerekiyor : D

Aksiyon olucak :D olmassa olmaz :D

Romantik ve Duygusal olabilir :D Soa'dan çok etkilendim bu konuda ( Kirita xx Asuna )

Fantastik olucak :D

Bunları değerlendirerk Önerilerini Bekliyorum =) =)

teşekkürler Konu Güzel İyi çalışmalar ( Sonlara Ne yazacağımı bilemedm Fazla Forum Tecrübem yok :S )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Dostm Bu konuda Baya bir Tecrübelisin O yüzden bende bi kaç istek'de bulunaym

İzleyip bitirdiğim ve devam ettiğim animeler :

Naruto ve Shippuuden ( ayrı ayrı yazmadım :D )

Death Note

Soa ( Çok Fazla Etkilendim Bu Anime'nin Yeri Artık Ayrı Bir yerde bende )

Accel World

Berserk

Code Breaker

Fairy Tale

Bir Anime'de aradıklarım :

Konu Akıcı ve sürükleyici olucak Mesela bir bölümü bitirdiğimde Sonraki Bölümü İp le çekmem gerekiyor : D

Aksiyon olucak :D olmassa olmaz :D

Romantik ve Duygusal olabilir :D Soa'dan çok etkilendim bu konuda ( Kirita xx Asuna )

Fantastik olucak :D

Bunları değerlendirerk Önerilerini Bekliyorum =) =)

teşekkürler Konu Güzel İyi çalışmalar ( Sonlara Ne yazacağımı bilemedm Fazla Forum Tecrübem yok :S )

1)Tasogare Otome x Amnesia - TIKLA ANİMEYE GİT

2)Sankarea - TIKLA ANİMEYE GİT

3)Oda Nobuna no Yabou - TIKLA ANİMEYE GİT

4)Shakugan No Shana I - TIKLA ANİMEYE GİT

Hepsi romantizm içeriyor 1, 2 ve 3 te ecchi var ama çok aşır ı değil.Hepsi çok güzellerdir 4 ün 3 serisi vardır sürükleyicidir. 1 -2- 3 te doğa üstü güçler yok ama 1 de hayalet var (hayaletin geçmişini çözmeye çalışıyorlar ama çözmeye çalışan erkek hayate aşık oluyor tabi hayalette onu seviyor öyle bir sonu vardırki hiç beklemezsin ama mutlu son oluyor :D ) 2 de zombi var (insanken zombi oluyor özgürlük istediği için) 3 te bir çocuk geçmişe gidiyor bir şekilde haberi olmadan, o zamanki kız komutanlara Japonya' yı kurmaya yardım ediyor

- Şimdilik bu kadar öneriyorum hepsini izlersen hepsini seveceğini düşünüyorum bitirdikten sonra bu konuya yazarsın düşüncelerini söylersen mutlu edersin beni :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.