Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

Ya birisi bana hani taa basindan beri ana karekterin guclu oldugu guclenmek icin zaman harcanmayan bi anime soyleyebilirmisiniz ya mesela nanatsu gibi falan :D

Darker Than Black

Mahouka Koukou no Rettousei

Aldnoah Zero

Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

Hagure Yuusha no Estetica

Noragami

Bunlara bakabilirsin.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

Anakarakterin zeki, güçlü ve psikopatımsı olduğu bi anime önerirmisiniz?

Darker Than Black

Level E (burdaki ana karakter güçlü, aşırı zeki ama pisikopattan çok başkalarının zor duruma düşmesinden zevk alıyor demek daha doğru)

Gantz(Aşırı ecchi içerir ama abuk subuk değil,Abuk subuk derken yarım kıç boyunda etek giyen ve her savaşda göğsü açılan liseli kızlar yok en azındna o yönü iyi)

Monster (Monster de çok zeki, zekası gücü olan acımasız bir seri katil var ama ana karakter değil baş düşman konumunda)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

edit yapsam yeni mesaj atıldığı görünürmü bilmiyorum buyüzden direk atıyorumm mesajı

Kasıntı ana karakterin olmadığı, tsundere tarzı kızların olmadığı, kısacası anime klişeleri taşımayan senaryosu kaliteli bir anime önerirmisiniz

edit:bir de fantastik animelerdeki şu ışıktan oluşan büyü çemberlerine uyuz oluyorum nedense :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

edit yapsam yeni mesaj atıldığı görünürmü bilmiyorum buyüzden direk atıyorumm mesajı

Kasıntı ana karakterin olmadığı, tsundere tarzı kızların olmadığı, kısacası anime klişeleri taşımayan senaryosu kaliteli bir anime önerirmisiniz

edit:bir de fantastik animelerdeki şu ışıktan oluşan büyü çemberlerine uyuz oluyorum nedense :D

Samurai 7, Wolf's Rain, Ima Soko ni Iru Boku, Paprika, Colorful, Vampire Hunter D: Bloodlust 2000, Dogs: Bullets & Carnage, Aoi bungaku, Ghost in the Shell, Perfect Blue, xxxholic, Ninja Scroll Movie, Kino no tabi, Sayonara zetsubou Sensei, Millennium Actress, Paranoia Agent...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Legend of the Galactic Heroes ama baya ağır bir seridir baştan söyleyeyim. İzleme sırasına göre:

http://www.turkanime.tv/anime-seri/Legend-of-the-Galactic-Heroes-My-Conquest-is-the-Sea-of-Stars

http://www.turkanime.tv/anime-seri/Legend-of-the-Galactic-Heroes-Overture-to-a-New-War

http://www.turkanime.tv/anime-seri/Legend-of-the-Galactic-Heroes

Bir  de henüz yeni eklenen bir serisi var:

http://www.turkanime.tv/anime-seri/Legend-of-the-Galactic-Heroes-Gaiden-A-Hundred-Billion-Stars-A-Hundred-Billion-Lights

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yugioh der geçerim.Kendi türünün en iyi animesidir.Müzikleri karakterleri konuları çok iyidir.4 serisi vardır toplamda 700 bölümü geçti ve 5. serisi hala devam ediyor.Animeye bir alıştın mı daha bırakamassın.7000 den fazla kartı olan bir oyun diyorum gerisini anlarsınız  :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.