Jump to content

Anime İstek ve Önerileri

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 3.1k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Boku no Hero Academia ;Süper güç/Okul/Kahramanlar kötü adamları yakalamaya çalışıyor (bu animeyi daha yeni izledim bitirdim hayran kaldım o yüzden benzeri animelere baktığımda one piece çıkmıştı yani

Derslerin vardır diye rahatsız etmek istememiştim. Teşekürler:))

Söylediğin 2 animenin benzeri olarak gördüğüm çok güçlü ana karakterlere sahip animeleri yazıyorum:   - Wise Man's Grandchild - The 8th Son? Are You Kidding Me? *Bu iki anime In An

Posted Images

FlagellumDei, 11 saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar ana karatkeri kötü olan bir anime önerin lütfen, kötü kavramına tamamıyla uyan bir ana karakter olsun, Adolf hitleri aratacak kadar kötü olsun, böyle bir anime varsa lütfen önerin. teşekkürler

-Code Geass 

-91 days

-Zankyou no Terror 

-Youjo Senki

-Death Note

-Sekai Seifuku: Bouryaku no Zvezda

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

FlagellumDei, 17 saat önce tarihinde yazdı:

arkadaşlar ana karatkeri kötü olan bir anime önerin lütfen, kötü kavramına tamamıyla uyan bir ana karakter olsun, Adolf hitleri aratacak kadar kötü olsun, böyle bir anime varsa lütfen önerin. teşekkürler

Anime çok fazla bilmiyorum ama öyle ana karakteri olan çok güzel novel ve mangalar var.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hanımlar ve beyler ufak bir isteğim var o da aksiyon - büyü - gerilim - ve cıvık olmayan savaş sahnelerine sahip bir anime arıyorum tabi cıvık olmayan derken baya bir kanlı demek istedim

yalnız mümkünse shounen-seinen olmasın çünkü bu 2 kategoride cinsiyet eşitsizliği fazla oluyor. kızın erkeğe vurması ama erkeğin kıza vurmaması gibi klişeler...

cinsiyet eşitliğinden kastım örnek:

akame ga kill-re-zero-konosuba-demon slayer-opm-guilty crown-aot ( demon slayer -opm ve aot shounen olsada büyük bir cinsiyet eşitliği var kanımca)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

T-BAG, 7 saat önce tarihinde yazdı:

hanımlar ve beyler ufak bir isteğim var o da aksiyon - büyü - gerilim - ve cıvık olmayan savaş sahnelerine sahip bir anime arıyorum tabi cıvık olmayan derken baya bir kanlı demek istedim

yalnız mümkünse shounen-seinen olmasın çünkü bu 2 kategoride cinsiyet eşitsizliği fazla oluyor. kızın erkeğe vurması ama erkeğin kıza vurmaması gibi klişeler...

cinsiyet eşitliğinden kastım örnek:

akame ga kill-re-zero-konosuba-demon slayer-opm-guilty crown-aot ( demon slayer -opm ve aot shounen olsada büyük bir cinsiyet eşitliği var kanımca)

Sen hangilerini izledin bilmiyorum ama aklıma geldikçe önereceğim. (eğer bunları izlemiş veya ilgini çekmezse o zaman yaz başka birçok öneride bulunabilirim :)

-Ao no Exorcist

-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

-Code Geass: Hangyaku no Lelouch

-Kyoukai no Kanata

-K   (evet adı harbiden sadece ''K'' )

-Mirai Nikki

-Mahouka Koukou no Rettousei

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IronHeart, 14 saat önce tarihinde yazdı:

Sen hangilerini izledin bilmiyorum ama aklıma geldikçe önereceğim. (eğer bunları izlemiş veya ilgini çekmezse o zaman yaz başka birçok öneride bulunabilirim :)

-Ao no Exorcist

-Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo?

-Code Geass: Hangyaku no Lelouch

-Kyoukai no Kanata

-K   (evet adı harbiden sadece ''K'' )

-Mirai Nikki

-Mahouka Koukou no Rettousei

ao no exorcist hariç hepsini izledim ve mirai nikki ve code geass dışında hiçbirini beğenmedim bu 2 animeye göre başka önerebilirsin zahmet olmazsa

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.