Jump to content
  • Create New...

Recommended Posts

Cidden moralim çok bozuldu Peace fansub ın kapanması ile bu animeyi kaliteli bir şekilde indirme alternatif bir yol bulamadım :(

Animenin tüm sezonlarını yada en azından birkaç sezonunu 720p-1080p şekilde indirebileceğim biryer varmı?

• Forum Admin

Part 5 haricinde hepsini torrentten indirdim altyazıyı da ayrı indirdim. Altyazıları torrent ile uyumlu

Amygirl, 15 saat önce yazdı:

Part 5 haricinde hepsini torrentten indirdim altyazıyı da ayrı indirdim. Altyazıları torrent ile uyumlu

Gömülü bir şekilde bulamazmıyım?

RomanBellic, 06.04.2020 - 22:20 yazdı:

Cidden moralim çok bozuldu Peace fansub ın kapanması ile bu animeyi kaliteli bir şekilde indirme alternatif bir yol bulamadım :(

Animenin tüm sezonlarını yada en azından birkaç sezonunu 720p-1080p şekilde indirebileceğim biryer varmı?

https://anime-deposu.blogspot.com/search?q=Jojo

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Similar Content

• By AnimeWho
      AnimeWho? ????
      Fansubumuz hiçbir kâr amacı olmayan bir gruptur her şeyden önce tüm çevirmen ve diğer fansublarına kesinlikle duşman-rekabet gözüyle bakılmamaktadır zaten başvuru yapcak olanlarında bu gözle bakmasını istemiyoruz.Editör alımları manga için değildir.2017 yılından kurulmuş op-ed çevirisiyle başlayıp trailer,vocalloid ve şimdide anime çevirsine başladık ve bu kadar çok şeyde bilmenize gerek yok :) ve son olarak başvuru yapacak editörler ingilizce seviyesi B2-C1 düzeyinde olmalıdır.
      EKİBE KATILMA ŞARTLARI
      Başvurularda sadece +16 yaş ve üzeri kişileri kabul ediyoruz.(Yanlış bilgi verip katılmaya çalışanlar direk elenecektir.) Her şeyden önce nereye başvurursanız başvurun zaman sıkıntınız olmayacak "F" animesi "F" saatte teslim edilecek denildiği zaman ne 1 gün eksik olacak nede 1 gün önce tam vaktinde çalışanları kabul ediyoruz. Daha önceden deneyiminiz yoksa kimse size birşey öğretmeyecek ve başvuruları geçme şansınız düşecek. Herkes kendi alanından sorumludur eğer ki başkasının işine burnunu sokan olursa direk atılacaktır ekipten. AnimeWho? ekibinde çalışan hiç kimse para almıyor ve almayacaktır bu işe gönüllü olarak yapacaklar aranıyor. ÇEVİRMENLİK BAŞVURUSU
      ENCODER BAŞVURUSU
      EDİTÖR BAŞVURUSU
      UPLOADER BAŞVURUSU

• By haikurema
      HaikuremaSubs, Temmuz 2016 tarihinden beri faaliyette olan, kendi isteğine göre anime, manga, novel vb. içerikleri Türkçeye kazandırıp bu alan adıyla çeşitli çevrim içi okuma ve izleme sitelerinde yayınlayan tek kişiden olan gönüllü bir bağımsız fansub idir.  

Blog Adresi
      Facebook Sayfası
      Discord Davet Bağlantısı

Tamamlanan projeler:
      Back Street Girls: Gokudolls
      Beelzebub-jou no Okinimesu mama.
      Chibi Devi!
      Dungeon Seeker
      Fukigen na Mononokean Tsuzuki
      Gakuen Babysitters
      Hametsu no Mars
      Jingai-san no Yome
      Hakumei no Tsubasa (Pokémon: Twilight Wings)
      Servamp Movie: Alice in the Garden
      Servamp Specials
      Tenrou: Sirius the Jaeger
      Wei, Kanjian Erduo La!
      Wei, Kanjian Erduo La! 2
      Yume-iro Patissiere
      Yume-iro Patissiere SP Professional

Devam Eden Projeler:
      Kami-tachi ni Hirowareta Otoko

Askıda Olan Projeler:
      Daa! Daa! Daa!
      Naisho no Tsubomi
      Shoujo☆Kageki Revue Starlight

• By Ackerman
      Merhaba arkadaşlar ben ingilizcemi geliştirmek için çeviri yapmak istiyorum ancak herhangi bir fansubla iş birliği yapmadan kendi çeviridiğim animeleri siteye yükleyebilir miyim? eğer yükleyebiliyor isem nerden nasıl yüklerim.

Not: Cambridge online ingilizce sınavını Cambridge English: Advanced (CAE) seviyesinde tamamladım dolayısıyla ingilizceyi katletmiyeceğime emin olabilirsiniz
    • By NextFansub
      Evet Next Fansub olarak Çevirmen, Encoder, Uploader arıyoruz eğer ki bilmiyorsanız hiç sorun değil! Size öğreteceğiz.

Tek isteğimiz sorumluluk sahibi olan günün belirli bir saatini bilgisayara harcayabilecek kişiler arıyoruz.

Eğer ki başvurmak isterseniz https://discord.gg/h5ss4FT discord kanalımıza gelerek Abyss adlı kişiye özelden mesaj atmanız yeterlidir

ÇEVİRMEN: Açık
      ENCODER: Açık
      REDAKTÖR: Açık
      UPLOADER: Açık
    • By Unrave
      Future Gadget Lab, kısaca "FGL", alanında kendini kanıtlamış üyeleri ile Türkçe "Hayran Çevirileri" alanındaki eksiklikleri görüp, bu alanda daha iyi şeyler ortaya koyabileceğine inanmış bir "Çeviri Topluluğu" dur. Bir çeviri grubu değil de, çeviri topluluğu olmamızın en büyük nedeni; sadece anime ve manga çevirileri değil, takipçi kitlesinin istediği her türlü çeviri ihtiyacını karşılayabilmek, Türkçe çeviri dünyasına bir ivme kazandırabilmektir. Topluluğumuzun size en iyi şekilde hizmetini sağlamak için sürekli çalışmaktayız.

Bundan önce Code Geass: Fukkatsu no Lelouch, Seishun Buta Yarou wa Yumemiru Shoujo no Yume wo Minai gibi filmleri, Bokutachi wa Benkyou ga Dekinai 2, Kubikiri Cycle: Aoiro Savant to Zaregototsukai  gibi serileri yayınlamış olsak da, FGL olarak kendimizi çeviri dünyasına pek atmış gibi hissetmemiştik; ancak bu kış sezonu her şey değişti! Sizlere daha fazla Türkçe çeviri ulaştırmak için altı seri birden aldık!

Serilerimiz şunlar: 

Haikyuu!!: To the Top

Isekai Quartet 2nd Season

Jibaku Shounen Hanako-kun

Kyokou Suiri

Nekopara (2020)

Somali to Mori no Kamisama

Discord Sunucumuzda sizleri görmek istiyoruz. Sohbetimize Katılın!   FGL DISCORD
      Serileri yüksek kalite indirmek isterseniz web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! FGL.MOE

Siz de çarkları çevirmemize yardımcı mı olmak istiyorsunuz?
      Ekibimize Katılın!
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.