Jump to content

Herkese merhabalar

Recommended Posts

Merhabalar ben Efe 15. yaşımı yeni bitirdim anime izlemeye yaklaşık 1 2 ay önce başladım. Çok anime izlemiş değilim naruto, naruto shippuden, one punch men, death note ve Elfen Lied bitirdim. Anime izlemeye bir arkadaşım sayesinde başladım önce bu ne ya bunlar izlenir mi falan diyordum da iyi ki başlamışım anime önerilerinizi beklerim umarım iyi vakit geçiririz.

• Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Merhaba Efe aramıza hoş geldin  Bir sıkıntın olursa çekinmeden sorabilirsin  Forumda iyi eğlenceler  

Merhaba Efe, aramıza hoş geldin.

Umarım forumda keyifli vakit geçirirsin. Bizimle sohbet etmek istersen alta bırakacağım linke gidebilirsin. İyi forumlar. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Ayrıca forum kullarınıda okumayı ihmal etme.

Xaviree, 11 saat önce tarihinde yazdı:

Merhabalar ben Efe 15. yaşımı yeni bitirdim anime izlemeye yaklaşık 1 2 ay önce başladım. Çok anime izlemiş değilim naruto, naruto shippuden, one punch men, death note ve Elfen Lied bitirdim. Anime izlemeye bir arkadaşım sayesinde başladım önce bu ne ya bunlar izlenir mi falan diyordum da iyi ki başlamışım anime önerilerinizi beklerim umarım iyi vakit geçiririz.

Aramıza Hoş Geldin Efe  :)  Umarım forumda keyifli vakit geçirir ve eğlenirsin. :relax2-onion-head-emoticon:

Xaviree, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Hoşgeldin

Xaviree, 16 saat önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin Efe, muhabbet mekanının linkini zaten atmışlar, eğer forum katili sana uğramazsa muhabbete bekleriz. :) Bir şey olursa çekinmeden sorabilirsin. 

• Vega locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.