Jump to content

Merhaba ben pambuk

Share

Recommended Posts

Merhaba ben pambuk. 14 yaşındayım lise 1e gidiyorum  ppden anlaşılacağı gibi metal müziği çok severim , reddit favori sosyal medyam , piskoloji ve fiziği severim.

Çevrem ve yaşımdan dolayı 2-3 ay öncesine kadar hiç anime izlememiştim şu ana kadar izlediklerim veya izlemeye devam ettiklerim ;

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Birde veda etmeden sorayım animeler bittikten sonraki boşluk onun çözümü varmıdır ?

pambuk, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Merhaba ben pambuk. 14 yaşındayım lise 1e gidiyorum  ppden anlaşılacağı gibi metal müziği çok severim , reddit favori sosyal medyam , piskoloji ve fiziği severim.

Çevrem ve yaşımdan dolayı 2-3 ay öncesine kadar hiç anime izlememiştim şu ana kadar izlediklerim veya izlemeye devam ettiklerim ;

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Birde veda etmeden sorayım animeler bittikten sonraki boşluk onun çözümü varmıdır ?

Hoş geldin pambuk.Ben de 17 yaşındayım.Farklı bir anime izleyerek o boşluğu doldurabilirsin. :D 

Sohbet etmek istersen mekana bekleriz.:cute1-onion-head-emoticon:

Caprihorn, 3 dakika önce tarihinde yazdı:

Hoş geldin pambuk.Ben de 17 yaşındayım.Farklı bir anime izleyerek o boşluğu doldurabilirsin. :D 

Sohbet etmek istersen mekana bekleriz.:cute1-onion-head-emoticon:

tşk ederim :)

pambuk, 16.03.2021 - 19:04 tarihinde yazdı:

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

Merhaba Pambuk, turkanimetv anime izleme platformunun forumuna hoş geldin. 

Kendine zaman tanıyıp bir süre animelerden uzaklaşmak ve sonra tekrar izlemeye dönmek bugüne kadar bulduğum en işe yarar çözüm.

Forumda iyi eğlenceler

pambuk, 16.03.2021 - 19:04 tarihinde yazdı:

Death not

Given

Konsuba

Dr.stone

Yakusoku no Neverland

K-on

az ancak çoğalacak

sondaki soruna cevabım malesef çözümü yok:boohoo-crazy-rabbit-emoticon::studing_is_boring__onion_by_elcerbero: ve önerebileceğim animeler Wotakoi, toilet bound hanako kun, miss kobayashi's dragon maid, asobi asobase, love is war :))

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Similar Content

• By Dima
      Ben tempest yetkilisi Dima ve sizlere merhaba diyorum
      Animelerle ilgili sorusu olanlar buradan veya sunucudan bilgilendirebilirim
    • By Shyla
      Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız hepinizle tanışmak için sabırsızlanıyorum. Animeye başlayalı yaklaşık 3 yıl oldu. İlk animem Sailor Moon,Ao Haru Ride. Her tür izlerim yeter ki efsane olsun. Korku,shounen,romantik okul.. (İyiyse yuri ve yaoi de olabilir...) Bayağı anime izledim ama hiç saymadım. O arada ehm.. Çok sevdiğim( sevgilim dediğim eheh)bir iki karakteri sayayım : Kakashi-kun,Kurapika-kun,Tobirama-kun,Killua-kun,İtachi-kun,Kou-kun. Kızlardan sevdiğim karakterler de Ririchiyo-chan (kendime çok benzetiyorum.), Gate Jietai'deki büyücü ve elf (adlarını unutmak..), vs vs.. Ayrıca anime çizmeye de bayılırım. Anime mi manga mı deseniz anime derim. Kitap okumayı sevsem de ikisi aynı şey değil ve manga animedeki zevki vermiyor. Anime bilgilerim bu kadar. Yoroshiku minnaaaa!! 
    • By haikurema
      Merhabalar efendim :) Bendeniz 2015'ten beri hesabı olan fakat daha yeni yeni forumda aktif olmaya başlayan insan. Adım Berkay. 14 yaşındayım. Antalyada yaşıyorum. Bu tanışma kaynaşma yerini bir amaç doğrultusu içinde kullanmak istiyorum ^^ Kendi fansubum diyebileceğim HaikuremaSubs'un kısaca herşeyiyim :D Son zamanlarda yarım kalmış animeler arıyorum. Hem tanışmak amaçlı aklınızda benden çevirmemi istediğiniz yarım kalmış bir seri belirtirseniz sevinirim. 2000 altı bir seri olmadıkça değerlendireceğim :)
      Blog Sitem
    • By Badik
      Evet arkadaşlar öncelikle selamün aleyküm. 3 ya da 4 senedir filan anime izliyorum. Öyle 100 seri filan bitirmedim ama çok da memnunum izlediğim animelerle. Sevmediğim bir anime oldu mu en fazla 5 bölüm izler bırakırım. Popüler animelerin çoğusunu izlemeye çalıştım ve sevmedim kusura bakmayın seven arkadaş varsa. Slice of Life, Dram, Okul, Gizem türevi animeleri seviyorum. En sevdiğim 5 anime şunlar:

1) Shigatsu Wa Kimi No Uso
      2) No Game No Life
      3) Fate Stay Night Unlimited Blade Works
      4) Plastic Memories
      5) Golden Time
      Onun dışında, Sakura sou no Petna Kanojo, Himouto, Hyouka, Nichijou, Charlotte baya baya sevdiğim animeler arasındadır. Bir de Kaiba denen anime efsaneydi ama onu ayrı yazma gereksinimi duydum çünkü Kaiba diğerlerine göre biraz eski ama farklı bir deneyim, hepinize tavsiye ederim. Üsttekilerden benim için daha değersiz olsa da Hai to Gensou no Grimnar da güzel animedir. İlk izlediğim anime School Days, psikolojimi bozmuştu. Neyse konuyu neye dönüştürüyorum kendimi tanıtacağım diye. Forumda, MAL'de, Steam'de ekleyin, hep beraber arkadaş olalım ^^ (Kobayashi-san chi no maid dragon'da severim.)
      MAL: https://myanimelist.net/profile/Badik
      Steam: http://steamcommunity.com/id/badikpacino
      Edit: Başkalarının threadlerine bakınca daha fazla bilgi ekleme gereksinimi duydum.  Müzik dinlemeyi çok severim. Sevdiğim Vocaloid şarkıları var, onun dışında funk, blues tarzı şarkılar kulağıma hoş geliyor. Reol'un bir kaç şarkısına bayılıyorum. Oyun olarak multiplayer shooter oynuyorum biraz uzun bir süredir ancak sıkmaya başladı. Emülasyon oyun oynamaya bir aralar çok düşkündüm. Retro oyunların yanı sıra Wii U emülatöründen Windwaker HD vs. de oynuyordum ancak şu an oyun oynamaktan biraz uzaklaştım, soğudum. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler!
    • By Torodiya
      Uzun zamandır, izlediğim tüm animeleri Türkanime'den izliyordum ama hiçbir zaman foruma bakmak aklıma gelmemişti. Bugün de bir bakayım dedim ve üye oldum (◕‿◕✿)
      Yaklaşık 1 buçuk senedir anime izliyorum, yakında 15 yaşına gireceğim. Cinsiyetim kız ~(˘▾˘~)
      Gerçek şu ki animeye ilk başta çok önyargıyla başlamıştım fakat sonra izlemeden duramadım, Fairy Tail ilk animem (aslında ilk animem Death Note fakat anime olduğunu bilmiyordum) ve ona şunu diyerek başlamıştım:
      "İzleyeyim şu çizgifilmi de neye benziyor bir bakayım." 
      Evet, böyle demiştim...
      Fakat sonra izlemeye devam ettikçe çok bağlandım. Ayrıca anime ve çizgifilm arasındaki farkı da anladım ( ͡°ω ͡°)
      Şuan favori animelerim ise 91 Days, Zankyou no Terror ve Black Butler.
      Favori mangalarım ise Tokyo Ghoul ve Elfen Lied.
      Tanıştığımıza memnun oldum (づ ̄ ³ ̄)づ
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.