Jump to content

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

sousuke

Kaç Yaşındasınız  

245 oy

1. 1. Kaç Yaşındasınız?

• 7-12
      5
    • 13-15
      45
    • 16-20
      100
    • 21-25
      71
    • 26-30
      10
    • 31-40
      8
    • 41-50
      0
    • 51+
      1

Önerilen İletiler

24 de son 8 gün <_< yaş kompleksine girdiğim zor günler yaşıyorum şu sıralar :P ahh ah aklıma ilk girdiğim anime forumu geldi 14 yaşında kimsenin takmadıı mini mini bir animeci yeni yetmesiydim :unsure:

şimdiden doğum günün kutlu olsun o zaman :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 199
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

14 yaşındayım ve sbs'ye inat hala anime izliyorum ^-^

22 yıl 6 ay 29 günlüğüm bugün :) 21 aralıkta :o 22 yıl 7 ay 10 günlük olacam hesapladım hesapladım 40. yılıma ulaşamadım :o demek ki kıyamet kopmayacak :D

17 yaşındayım ihtiyarladık...Orta okullular otobüste yer veriyor içim acıyor :P :D

Posted Images

:wub: :P :o Amanınnn baya büyümüşüm ama nüfüsta hala gencim hatta bu ay 29 adımımı atıyorum.30 ne kaldı ki oda gelir geçer .. :rolleyes:

Ah ahnene de olsam hala anime izliyor olurum çocuğum olunca onlarla torun olunca da hep beraber bir çete kurar izleriz artık ..

çoluk çocuk torun torba bir Animeci Nine çetesi altında toplanırız ne güzel olur hehehe :lol:

biz başı geçenler olarak Daha sizler yokken biz anime izliyorduk diyorum bizleri hafife almayın :P :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

22 23 olmak üzereyim anime türüne ve yaşına göre ayrıldığı için Seinen 20 ve üzeri animeleri ben yurtta izlettiğimi bilirim.

20 yaş ve üstü sayemde hepsi animeyi azda olsa seviyorlar.Naruto Ghost G-ray man Animeez de ne çıkarsa izlliyor ve izlettiriyorum :)

Güzel
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.