Jump to content

Anime izleme tutkunluğu adına neler yaptın&yaparsın..?


CpTTkunKnA

Recommended Posts

HeHe Bleachde biraz açığım var sinirim bozuldu bu yüzden...Nemi yaptım..?Çeşmede okulu öğle arsı ektim ve yurttan evci iznimi aldım sonra doğru otobüse ordan izmire doğru..Fazladan  4 saat anime izleyebileceğim.. Yupi .d.d(tabi bu plan yarın :D)

Link to post
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Uyku problemi olan biriyim zaten. Buna rağmen geceleri "Bu bölümü de izliyim son." geyiği yüzünden her gün uykusuz kalıyorum.

Death Note nin bende de öyle bir etkisi olmuştu 2 günlük bir süre içinde bitirmiştim :D

Benim yazın uyku düzenin tam tersi oluyor sabahleyin uyuyom gece yarısı bilgisayarın başına geçiyom

2 gün üst üste Naruto'nun bölümlerini uyumadan izleyip birgün uyuyup tekrar 2 gün daha bir maratona başlamıştım.

Hatta Death Note için 2 gece uyumadım ve o her gecenin sabahı okula gidip geri geldim :D

Yakın vakitte de Higurashi serileri için güzel bir periyoda girmiştim :D

Anime Tutkunluğum adına uyumamayı hep göz almışımdır :D

Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Geçen yaz anime izlemeye başladım.Arkadaşım Naruto ( shippuuden deil) önerdi ve başladım. 14 yaşındayım ve bütün animeleri izledim.1 senede ecchi ve krknç dahil hentai harem ne varsa. Komedi shoujo shounen hertürlüsünü izledim. Hatta bunu bitirdim mangalara geçtim Tüm Shoujo mangalarını ecchi harem farketmez ne varsa okudum. Okudukça okuyasım izledikçe izleyesim geldi. Japonlara aşık oldm. ANime sim date ler oynadım. 80 lerden kalma görüntüsü olan animeleri bile izledim. Türkçe  altyz. ing altyz. japonca fark etmedi. Japonlara doyamadım Dramalarını izlemeye başladım.İlk Live actionlarını izledim. Sonra dha geniş açıldım. İmza yapmaya ve forumlara katılmaya başladım.Sonra tekrar drama izledim her türdn ( sapık olanları deil ama  :D Buna katlanamazdım :) ) Sonra onlar bitti Koreye geçtim. Onlar bitti Kore Manhwa okumaya başladım. Yapacak şey kalmayınca taiwn ve çine geçtim.Onlarda bitince anime op. lerine taktım.Sadece onları dinledim.Ne türkçe mzk ne ing. Sırf Anime op. ve end. Sonra oda bitti Japon müziklerine geçtim.Korelilerinkilerinide dinledim.Sevdiğim animeleri en az 5 kere izledim. Ayrıca derslerimede çalıştım ve takdir alıcam ( e-okul saolsun baktık :) ) Resmen otaku oldum. Aşırı derecede hareketlerim deişti.

İŞTE ANİME İNSANA 1 SENEDE BUNLARI YAPTIRIYOR .VE ANLICANIZ BEN PSİKOPATIM.    -ROCK HELLALUJAH!-

Link to post
Share on other sites

Sen gereğinden fazla kafaya takmışsın bu işi anlaşılan.Herkez animeleri çok sever candan bağlanalarda olur ama başka işlerimizi ve arkadaşlarımız unutmamak gerek tabi sen kısa sürede gereğinden fazla ilerlemiş,azminden dolayı tebrik ediyorum seni :D

Link to post
Share on other sites

arigatogozaimas :D işte psikopatlıımda orda başlıo . hem derslerime çalışıp dersaneye gidip akşam 10 da yatıp takdir alıp ( teşekkürde olabilio : P ) arkilerimle dışarı çıkıp hemde anime izliyebiliorm :) Ama çok güzel bişy ve insn sıkılmıyo hksızmym ?

Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.