Jump to content

Rütbe Derecelendirme

schneizeL

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 133
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Türk Anime TV Rütbe sistemi nasıl olmalı bu konu altında biraz fikir alışverişi yapalım en uygun gördüğümüz rütbe sistemini siteye ekleyelim. Şu an ki mevcut rütbe sistemi şu şekilde; 0 - 49 > No

sensei iyiymiş çok beğendim.. saygı ekleri kullanabiliriz.. chan-san-sama-sensei-senpai fln fln.. tabi önüne isim gelmesi lazım örneğin otaku-chan :D

nick ten sonra saygı eki getirmek olmaz bence zor yani.. 0 - 49 > shoshinsha menba (acemi,deneyimsiz) (menba:üye) 51 - 99 > chibi menba 101 - 499 > 501 - 999 > otaku-chan 1001 - 1999 &

ya benim görüşüm biraz farklı. bir animeden alınan rütbeler paylaşılmasın lütfen. nedeni şu tabii ki sizin gönderilerinize de saygım var ama benim görüşüme göre herkes bir anime hakkında aynı şeyi düşünmüyor. örneğin gennin vb. rütbeler Naruto'ya ait. ve bu şekilde gönderiler de paylaşılmış. Ama çocu kişi olsa da bazı kişiler Naruto Fan'ı değil. Bu yüzden ben bu şekilde olacak rütbeleri sağlıklı bulmuyoruum.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Resmi ekleyen

Türk Anime TV Rütbe sistemi nasıl olmalı bu konu altında biraz fikir alışverişi yapalım en uygun gördüğümüz rütbe sistemini siteye ekleyelim.

Şu an ki mevcut rütbe sistemi şu şekilde;

0 - 49 > Normal Üye

51 - 99 > Usta Üye

101 - 499 > Uploader Üye

501 - 999 > Upload King

1001 - 1999 > Upload Canavarı

2001 - 2999 > Upload Master

3001 - 9999 > Site Yetkilisi

Bunlara ek olarak yorum yetkilendirmesi yapılacaktır.

0 - 49 > Çaylak

51 - 99 > Anime Sever

101 - 499 > ...

501 - 999 > Yorumcu

1001 - 1999 > Yorumbaz

2001 - 2999 > Duayen

şimdi admin bey burada upload bölümündeki rütbe derecesi mantıklı ancak şahsi düşünceme göre yoruma bağlı rütbeler mantıksız..Şunun için ;

1.Mesela ben görüyorum bazen sitede felan adam sadece yorum sayım artsın diye bulduğu heryere teşekkürler türkanime ekibi , arigatooo , yazmış geçmiş vatandaş....

2.Bence forumdaki gibi olmalı , forumdaki profilimizde nasıl sağ tarafta aldığımız beğeniye göre bir rütbe var ona göre belirlenebilmeli.Hemde bence bu sayede insanlar yazdıkları bir yorumun akabinde ne oluyor merak ederler.En azından sadece yorum sayım artsın diye arigato yazmaz orya. Ben bölümle ilgili bilgi almak için yorumlara bakıyorum bütün sayfada arigatoooo yazıyor bu insanlarda bunun artık bir işe yaramıyacağını anlarlar ve yazmazlar diye umut ediyorum :D

Son olarak bir fikrim daha var onuda belirtmek istiyorum.Bitrilen seri , yoruma gelen oya göre , uploada göre hepsine birer puan belirlenip ona göre birşey yapılabilir.Toplamdaki Puanda bize rütbeyle ilgili bilgi verir.

Rütbe bence önemli çünkü millet herşeyle ilgili atıyor tutuyor rütbeli adam biliyordur demek onu dikkate alırsın , 3 iletili amcayıda sallamassın demiyecem ayıp olurda 3 kere düşünürsün.

Sonuna kadar okuyan arkadaşlar seviyorum sizi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beni sevmeyen ölsün. B)

Bence peş peşe yorum yapma işi de engellenmeli mesaj düzenleme diye bir şey var. Adminlerimiz her ne kadar ilgilense de herkes kendi adına dikkatli olmalı.

sensei iyiymiş çok beğendim..

saygı ekleri kullanabiliriz..

chan-san-sama-sensei-senpai fln fln..

tabi önüne isim gelmesi lazım örneğin

otaku-chan :D

Evet ya sensei senpai falan hoş olur. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.