Jump to content
Türk Anime TV Forum
lovedrizzle

Sizi Gerçekten Etkileyen, Ağladığınız / Aşırı Duygulandığınız Animeler (Spoiler Vererek Konuya Değinebilirsiniz)

Önerilen İletiler

K-project'ten

Totsuka Tatara ölümü beni gerçekten üzdü heki heki nantoka naru demesi :')

Mikoto Suoh :3 ayrı bir üzüldüm zaten. Mikoto öldüğünde Anna'nın Mikotooooo ! diye bağırışı...

Tabi Kyoukai no katana'da var.

Son bölümde Kuriyama mirai'nin o duygusal sahnesi :')  [spıiler]tumblr_my4fqch4hS1qbvovho2_500.gif

Papillon tarafından düzenlendi
O spoiler tuşu niye var?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Büyük ihtimalle bu konuya bu anı yazmışımdır ama FMA'ya tekrar başlayınca böyle yine bir duygularım şey oldu.  Fena ağladım ama be. Hiç yalan söylemeyeceğim valla.

Dünyadaki en güzel, en mükemmel babayı nasıl öldürürsün Arakawa-sensei? Hugheeesss.

Ruh halim:

tumblr_inline_npkh0ok2GE1rtxtbq_540.jpg

Doğru söyleyin hanginiz bu? :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllar yıllaaar önce Bakugan'ın son bölümünde gözümden birkaç damla yaş düşmüştü.Şimdi aklıma geldi o zamanlar ne kadar salak olduğum :( :(

Bir de

Yamamoto Genryuusai'nin tek yediğini görmek acayip şoka uğratmıştı.Azıcık da üzülmüştüm tabi...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mirai nikki,school days,full moon,ginban kaleidoscope,absolute duo,another,clannad (izlemedim ama bir klibinde...),elfen lied,fruits basket daha var aklıma gelmiyor.

hepsi  :crying2-onion-head-emoticon:  :desperate2-onion-head-emoticon: daha sonra  :hate-onion-head-emoticon:  :bsod-onion-head-emoticon:  :depressed1-onion-head-emoticon:  bunlar oldu işte :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naruto'da;

Sasuke ve abisi İtachi'nin dövüşün de abisi ölürken kardeşine duygulu şeyler söylemişti. Ben de ağlayıvermiştim.

itachi_and_sasuke___i__ll_always_love_yo

Tokyo Ghoul'de;

Abi animenin kendisi ağlatıyor zaten. Her bölümünde ablamla ben ağlayacak gibi oluyoruz ki ben de ağlıyorum. (Ablam hariç.)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Naruto Shippuuden

naruto ve gaara nın dışlanmışlığı..

sasuke ve itachinin yalnızlığı,yalnız olma zorunluluğu..sadece gerçeği istedikleri için..

kakashi ve pişmanlıkları..

ve en acı olanı, madaranın tüm iyi ve kötü amaçlarının,teker teker yok oluşu.

edit:..

asumanın ölümü,ve shikamarunun intikamını alması...

jiraiyanın ölümü,ve narutonun intikamını belkide istediği halde,ustasına ihanet etmemek için ALAMAMASI.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş