Jump to content

Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?

BynMubo

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 383
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ben yazmaktan bıktım ama konusu açılmaktan bıkılmadı :D 1-nico robin: olgun güzelliği ve şirinliğin müthiş harmanı, kadınlığını çoğu dişi karakter gibi cinsel içerikli kullanmayışı-aslında fanların v

Daha önce de paylaşılmış ama olsun ben de yazayım bir kere. Favori anime kızım: Erza Scarlet.

Posted Images

• Forum Admin

Eee Michiko.. Senden daha güzel bir anime kızı bulamicam bundan sonra :D Nasıl bişeysin sen yaa :D

michiko.jpg

ilk defa bir Animeye başlama sebebim olacak hatun :rolleyes: henüz izleyemedim  :ph34r: tüüü bana ya  <_< kendimi kınıyorum  -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Ben de zaten sırf bu kadın için izliyorum :)

bilgisayar da başka işim var izleyemiyorum  :angry:  :angry: çok pis gaza geldim  :ph34r: zaten bir haftadır Anime izlemedim komaya gircem yakında  :wacko: 

bunu paylaşmassam çatlarım  :P 

uu0p1.gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Konu Op :D

Benim Favorim Himejima  Akeno-san

tumblr_muss5lOsdq1sgb6xqo1_500.gif

2. Xenovia

jQOWCGg.jpg

Şimdilik aklıma gelenler bunlar ama şunuda belirtiyim Hanekawa Tsubasa'nın yeri başkadır bende Nyahahahah

tumblr_mr0bf7bTyg1rbtx3po1_500.gif

Biraz yüzü yandı burada ama olsun

Edit

Bu arada Xenovia'ya resim ararken çok hoş bi gif koydum İmzamda bulunsun oda bari :,

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

bilgisayar da başka işim var izleyemiyorum  :angry:  :angry: çok pis gaza geldim  :ph34r: zaten bir haftadır Anime izlemedim komaya gircem yakında  :wacko:

bunu paylaşmassam çatlarım  :P 

uu0p1.gif

Güzelmiş :D

Ben de bayağıdır izlemiyorum bu hafta coştum :D Michiko to Hachin bu hafta izlediğim 3. seri oldu :D Darısı başına :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.