Jump to content

En Beğendiğiniz Anime Finalleri

kawaii kereste

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 95
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

[spoiler]C.C.'nin pala bıyıkları[/spoiler] bu şekilde veya Görsel Editör'de Yazı Tipi'nin solundaki butondan spoiler'ı seçip yapabilirsin.

Merak ettim de hangi animeleri finalleri en çok beğenilmiş :D Anime izlerken finale çok önem veririm ben, çoğu kişi de öyledir heralde. Bişeyler yarım kalınca(High School of the Dead'deki gibi) olmuyo

bence kuroshitsuji nin sonu iyiydi, bide anotherınki bayağı şaşırtıcıydı :D

Cowboy Bebop, Jormungand, Psycho-Pass(1.sezon finali), Space Dandy ve Ergo Proxy.

Herkesin afili afili istediğini almadığı, genel olarak beklenene ters köşe yaptırmayı başarmış, işlenişe bağlı olarak finalde yeterince gerekli duyguları aşılamış ve düşündürmüşlerdir. Özellikle bana kalırsa en önemli yanları konuyu tam anlamıyla tamamlamayı başarmış animelerdir.  

PS: Bu yazılar neden satır başına oturmadı yahu  :huh:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AnoHana... Ben ki odunun tekiyim beni bile ağlattı. Hele ilk 10 bölüm güle oynaya geçti 11. Bölümde resmen acısını çıkardı. Daha dün bile "Şu 11. Bölümü yine izleyeyim zaten kaç kere izledim artık ağlamam." dedim yine ağladım. Ama bu sefer evde misafirler olduğu için höykürmemek için bayaa kastım. Suratım gerildi resmen.

Bir de filmi çıkacak diyorlar. "Bize çektirdiğiniz bunca şeyden sonra böyle bir şey canımızı yakar mı sanıyorsunuz?" demek isterdim ama A-1 pictures bu. Valla bizi gözyaşlarımızda boğar.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Code Geass

School Days gerçekten hiç beklenmeyen finaldi ne izlerken ne bulduk :D

FMAB Final dövüşü falan çok iyiydi ama Rahmetli kişinin ölmesine anlam veremedim ölünün arkasından yaptıkları Gamsızlıkları zoruma gitti

Mirai Nikki çok etkileyiciydi gene ne bekler ne buldum noluyor ... dediğim finaldi

Zero No Tsukaima Sevgili Mangakasının ya da yazarının mı diyelim bilmiyorum hakkın rahmetine kavuşması sonucu final vermek zorunda kaldı 10 Numara 5 yıldızla bitirdiler Saygıyla anıyoruk yazarı bugüne kadar izlediğim en eğlenceli animelerden biriydi ölmeseydi devam edecekti la anime :'( :'( niye böyleleri ölür ki!

Shakugan No Shana o da çok iyiydi final dövüşü falan sonu falan Finalde başkarakterler kaybettiler la :D olacak iş mi sonra bir de yüzsüzlük yaptılar bilen bilir Hayranları ne kadar istese de 4.sezonu çıkmamış diye duydum keşke o yaptıkları yüzsüzlüğü falan da gösterseymişler

Steins Gate: Akıllara zarar çok iyi bir son yaptı

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

spoiler içine nasıl alıyorduk bu arada Robotics : Notes de güzel bitti daha geçen gün ing sitesinde izledim ve büyük ihtimal Bakuman ın 1-2-3 Dikkatle yazıyaorum bakugan değil B-A-K-U-M-A-N :) serisi de güzel bitecek :D

Neden başka kimse bakuman yazmamış:/ Her sezonu ayrı güzel bitmişti. Özellikle 2. sezon sonu hala açıp izlerim.

FMA brotherhood giriş gelişme sonuç olarak tam tadındaydı. Ne çok uzun ne çok kısa tam tadında

Code Geass zaten herkes yazmış.

Mirai Nikki'de fena değildi.

Death parade kısa ve öz ama iyi ki daha uzamamış diyorum nedense. Tam tadında kalmış.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 sene sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.