Jump to content

One Piece Neden Sevilmez?

Morgion

Önerilen İletiler

Kalite anlayışımı :D

Yahu senle bizim kafalar uyuşmayacak bu sabah belirledim zaten bunu şu Tanrılar nasıl doğdu mevzusuna çok güzel bir yazı yazmıştım gönder dedim konu silinmiş...nese

One piece...Bleach Naruto ve Death Note kalitesinde değildir benim gözümde (şimdilik) ben buraya yazdığım ilk mesajda kesin konuşmadığımı belirtmiştim hala şans tanıyorum izlerim bakarım ama ne zaman bakarım onu bilemem dedim...Ama içimden geçen bir seste "Abi vakit kaybı olacak valla sonra bak ben dedim dedirtme diyor"...ama yinede bakacam...baktığımda sevmezsem burada one piecelerle tartışırım ben :D zaten çoğu Naruto ile özelliklede güzelim canım Bleach'e sataşanlar oldu ben sustum :D

Ama izlerim ama ne zaman bilemem belki olur bu yaz belki olur 2 sene sonra ama sevmezsem antisi olur çıkarım...

Hadi ben kaçtım...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 151
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

ya uzun diyipte narutoya bayılıp one piece i sevmeyenin ben aklına yanayım, narutonun ilk 200 bölümü + shippudenin ilk 150 bölümü öyle sıkıcıydı ki ayıla bayıla izledim, ana karakter ezik bir türlü gü

Buraya beni eleştirmeye geldiysen alkış sana diyorum başka bir şey demiyorum. İsteyen istediği animeyi izleyebilir. Ben kendi görüşümü sundum. İster efsane olsun ister olmasın beni orası ilgilendirmiy

Yeri geldiğinde bir gemi için bile duygulandırmayı beceren bi animeye "Çizimlerinden dolayı izleyemem" demeyin ya.  :( Yani benim anlayabileceğim bi durum değil bu. Konunun kalitesini, genişleyebilirl

Kalite anlayışımı :D

Yahu senle bizim kafalar uyuşmayacak bu sabah belirledim zaten bunu şu Tanrılar nasıl doğdu mevzusuna çok güzel bir yazı yazmıştım gönder dedim konu silinmiş...nese

One piece...Bleach Naruto ve Death Note kalitesinde değildir benim gözümde (şimdilik) ben buraya yazdığım ilk mesajda kesin konuşmadığımı belirtmiştim hala şans tanıyorum izlerim bakarım ama ne zaman bakarım onu bilemem dedim...Ama içimden geçen bir seste "Abi vakit kaybı olacak valla sonra bak ben dedim dedirtme diyor"...ama yinede bakacam...baktığımda sevmezsem burada one piecelerle tartışırım ben :D zaten çoğu Naruto ile özelliklede güzelim canım Bleach'e sataşanlar oldu ben sustum :D

Ama izlerim ama ne zaman bilemem belki olur bu yaz belki olur 2 sene sonra ama sevmezsem antisi olur çıkarım...

Enies lobyi bitir sonra antisi oluyorsan bir şey demem zaten,zevktir hakikaten. Ama şöyle bir yanlışın var kalite bakımından bleach ile narutonun neyi kaliteli söylersen sevinirm ama gerçekten objektif ol derim.
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arabasta kaçta bitiyor ? sıkılmaya başladım gerçekten.Bide Luffy'e sürekli ezik gibi mi davranacaklar ? Narutodada böyleydi ilk başlarda ezik gibi davranıyorlardı güçlendikçe etrafındakilerin davranışları değişti bundada öyle mi olacak ? Hani 600 bölüm boyunca geminin kaptanını böyle ezmeye devam edeceklerse ölme eşşeğim ölme :D

Arabastanın sonu iyidir. Luffy hep ezik kalmayacak tabi ama naruto gibi de en güçlüsü olmayacak. Luffynin ilk power upu enies lobydedir 2. düzen ve 3. düzen. Ve ilk defa bir dövüşü yardım almdan kazanıcaktır değeri de 300 milyon beli olacaktır şu an 400 milyon beli ve hatrı sayılır bir güce sahip yinede en güçlüsü değil tabi ama eskiden tek yediği gördüğü yerde tobuk yaptığı adamlarla nerdeyse dişediş dövüşebiliyor. Güç dengesi çok sağlamdır bu açıdan sen şu an dayanman gereken yerlerdesin öyle diyeyim sana.....
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle bir şeyok zaten bu animenin özeliği shoenen saçmalığının azlığı,zaten anlatığı felsefeleri ve tarihsel olaylara yaptığı göndermeleri anlatım. Zaten sana one piecenin yaş kitlesini de atmıştım 50 yaşındaki adam izliyorsa arkadaş için izlemiyordur zaten,ortaları dediğim 40lara doğru bir seviceksin zaten,arabasta da sıkılırsın uzundur grand linde tanıtma amaçlıdır. Gökyüzü adasının başları kötü sonrası çok iyidir. Ondan sonraki bölümlerde zaten serinin neden her yıl 1. olduğunu anlarsın diye tahmin ediyorum....

Anlamam. Çünkü sevmiyorum. Ona bakarsan burada sen iki sayfadır One Piece'in ne kadar iyi olduğunu anlatıyorsun alt tarafı, kızın teki bana yaklaşık bir üç saat boyunca genel olarak shoujo'ları özellikle de Kaichou wa Maid-sama'nın Usui'sini övdü. Açtım izledim sıkıntıdan kendimi öldürecektim. Ben kendi garip kurgulu sonunda ne olacağı belli olmayan animelerim, kanlı insan doğramalı mangalarım ve yaoi'lerimde mutluyum. Ayrıca Naruto ilk animemdi bir şey diyemem ama Fairy Tail'e de katlandıktan sonra bir uzun shounen daha kaldırabilir miyim emin değilim. O hakkımı Bleach ile kullanacağım. Katanalar falan. Korsanlardan çok daha iyi.

Kusura bakmayın.

Hem madem 50 yaşında adamlar bile bunu izliyor yeterince fazla hayran var demektir siz niye daha fazla insana bunu izletmeye çalışıyorsunuz ki? Aydınlanacak mıyız izleyince dünyaya bambaşka gözle falan mı bakacağız ben onu anlamadım.

Bir de yolladığın video bana diğerlerinden hiç farklı gelmedi. Bu izlemek ve kaptırmakla ilgili.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arabastanın sonu iyidir. Luffy hep ezik kalmayacak tabi ama naruto gibi de en güçlüsü olmayacak. Luffynin ilk power upu enies lobydedir 2. düzen ve 3. düzen. Ve ilk defa bir dövüşü yardım almdan kazanıcaktır değeri de 300 milyon beli olacaktır şu an 400 milyon beli ve hatrı sayılır bir güce sahip yinede en güçlüsü değil tabi ama eskiden tek yediği gördüğü yerde tobuk yaptığı adamlarla nerdeyse dişediş dövüşebiliyor. Güç dengesi çok sağlamdır bu açıdan sen şu an dayanman gereken yerlerdesin öyle diyeyim sana.....

anladım, ezikten kastım kendi tayfasının ona sürekli aptal muamelesi yapması çok sinir bozucu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlamam. Çünkü sevmiyorum. Ona bakarsan burada sen iki sayfadır One Piece'in ne kadar iyi olduğunu anlatıyorsun alt tarafı, kızın teki bana yaklaşık bir üç saat boyunca genel olarak shoujo'ları özellikle de Kaichou wa Maid-sama'nın Usui'sini övdü. Açtım izledim sıkıntıdan kendimi öldürecektim. Ben kendi garip kurgulu sonunda ne olacağı belli olmayan animelerim, kanlı insan doğramalı mangalarım ve yaoi'lerimde mutluyum. Ayrıca Naruto ilk animemdi bir şey diyemem ama Fairy Tail'e de katlandıktan sonra bir uzun shounen daha kaldırabilir miyim emin değilim. O hakkımı Bleach ile kullanacağım. Katanalar falan. Korsanlardan çok daha iyi.

Kusura bakmayın.

Hem madem 50 yaşında adamlar bile bunu izliyor yeterince fazla hayran var demektir siz niye daha fazla insana bunu izletmeye çalışıyorsunuz ki? Aydınlanacak mıyız izleyince dünyaya bambaşka gözle falan mı bakacağız ben onu anlamadım.

Bir de yolladığın video bana diğerlerinden hiç farklı gelmedi. Bu izlemek ve kaptırmakla ilgili.

Sen bilirsin büyüynce ve izlersen kendinle çelişeceksin bunu bil,benim övgümün seviyesi ço kfarklı derece de ben naruto bleach one piece fairy tail torkio dragon ball hepsini izledim ve one piece in kalitesi diğerlerinin çok fazla üstünde. İzlemeyebilirsin o senin bileceğin iş ben sana izletirmeye çalışmıyorum zaten serinin senin sandığın gibi bir şey olmadığını anlatmaya çalışıyorum. Benim açıkçası pek umrumda değil kim izlemiş kim izlememiş ama anime piyasasının en iyi shoenen serisi olduğunu her kıstasta söylerim. Bu özenel bir yargıyla değil en iyi mangaka inouedir en iyi shoenen seri de one piece dir. Bencesine gelirsek en iyi seri vagapundur.

Kısacası burada sevilmeme nedenini anlatmaya çalışıyoruz. Zaten ben önyargıyı yıkamam burada....

edit=He onu diyorsan zoronun ve usoopun ilerde luffy için söyleyeceği sözler seni hazır ola geçirten cinsten. Luffye saygıları katlarcasın büyüyor gitgide,namiyi diyorsan o hep öyle :D sanjinin yediği sopa daha iyidir.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

97. bölümdeyim şuanda.Karakter dünyası en geniş anime op heralde.Bundan çok çok önce yazdığım mesajlardaki gibi herkesin bu animeyi izlemesi gerekiyor beğenmeseniz bile izlemelisiniz koskoca 600 bölüm devirmiş boru değil yani.Son birşey daha ekibe yeni bir bayan gelecek galiba kaçıncı bölümde katılacak tayfaya fikrin var mı ?
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Büyüyünce?

Komiksiniz.

Başka da bir şey demiyorum.

Dediğim gibi gerçekten anlıyacaksın,yanlış anlama belki sen farklı çıkarsın ama senin gibi tanıdıklarım da vardı. İyi çocuklarda,ama gereksiz önyargıları vardı. One piecei çin değil bu dediğim her şey için geçerli

@xfactoria

Nico robin arabastanın sonunda gelicek,ama hikayesi 300lerdedir ve en acıklısıdır diyebilirim. Chooper gelmiştir zaten,robin gelecek,sonra franky gelicek uzun bir dönemden sonra,en ise brook gelicek.robin tayfanın ilk zeki üyesi 28 yaşında sanjiyi tayfaya bağlıyan 2. kadın :D

Karakter kadrosu konusunda,emin ol daha gördüğün karakterler olan karakterlerin binde 1'idir. Smoker bile oranın eziklerindendir öyle diyebilirim. Dünya savaşı yapmıştı bu anime,savaşta kaç karakter var tanıdık 100'ü geçer herhalde hepsi de önemli rol oynuyor.

Vala witch gördüğün gibi xfactoria senden de ağır konuşurdu bu anime için,şu an ben bile şaşırdım doğrusu....

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.