Jump to content

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

TasteLess

Önerilen İletiler

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 290
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Benim qıcık Olduğum Tek Kişi Var Oda İş Yerimdeki Anime Düşmanı Arkadaşım :)

Sakura kadar nefret ettiğim başka karakter yok ölsede kurtulsak valla.

Beni en çıldırtan delirten ve izlerken çıldırtan karakter bleach teki innoue olacak kızdır :D

Posted Images

hayda ;) arkadaş sana da hiç bir şey beğendirmek olmuyor.erza en güzel kız anime karakterlerinden biri :wub: hem cobraya falan da yenilmiyib git iyice bak animeye ;) lucy baş karakter değil natsudu baş karakter ;) lucy yardımcı rolü oynuyor :)

hayır aslında lucy baş karakter hikayeyi nelerin onu bullduğunu anlatan lucydi tam tersi natsu aslında yardımcı karakter ilk bölümde ve konusunu okuyunca dahada açık oluyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Skip beat=Fuwa sho(insan bu kadar mı kendini beyenmişin teki olur)

Akagame ga kill=başbakan ve oğlu bende çok kıl oluyorum konunun geçtiği pek çok yerde yozlaşmışlığın daniskasi hiç kimseye öyle bi yönetim düşmesin inşallah her yönetim zamanla yozlaşıyorda dikkatli olalım beyler çeteler her zaman siyaseti ve güç odaklarını ele geçirmeye çalışır bi süre sonra nüklüer silahlar cirit atmaya başlar o zaman.Aslında böyle bi konuyu animeye dönüştürseler tutar mı bilmem(3. dünya savaşı)(Albert Einstein ın dediği gibi 3.dünya savaşının nasıl olucağını bilemem ama 4. dünya savaşı taş ve sopa ile yapılıcağını öngörüyorum gibi bir sözü vardı :) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.