Jump to content

Swart and Onlıne Sezon 3

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 77
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

swartı bilmem ama sword art online çıkmayacak(öyle animeye para harcamak istemiyorlar) :rolleyes:

Artık Sao için 2. sezona ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. 2. sezon çıksa bile beklenileni veremez diye düşünüyorum. Hatta daha fazla soğutabilir. Harcanmış bir seri. Çok kısa kestiler. Şahsen en az 100

Açıkçası online oyun oynamakla alakası olduğunu düşünmüyorum.Ben bir çok online oyun oynadım ve evet senin de dediğin gibi en büyük hayallerimden biriydi sword art onlinedaki olay.Ama anime bunu işlem

Misafir FeexVame

attend probability losing any specific fee and thus any service could end further up offering up per year.Should you wish to achieve the greatest levels about insurance coverage you must want to evaluate quotes. This is certainly among the many earliest ideas inside publication within an element that any person needs to have whether they want to locate the most acceptable prices available to them. In case you contrast a sufficient amount of levels of price quotes yourrrll control an individual's being exposed to this market. This kind of, then, definitely will constrain you skill to look for cost effective interest rates. Just how exactly when you go about this particular? Well, you will find necessary procedures that you can require. The first of these kinds of definitely will, certainly, includes gathering insurance quotes from correct assets. Launch looking around available regarding right insurance policies together with obtain the greatest number of specific quotations as it can be. There are a couple of methods could be done. To recieve a simple and even normal look at the market industry you probably should start by looking at analysis website. Enter in your own

kredyt sms

get hold of a one well-rounded cab insurance coverage. In the event you have more rather than Only two vehicles you may then choose fast coverage. By designing a subscriber base you can find out all you need along with what you may need. When you're completely ready with all the variety it should be the perfect time to browse the online world. There's lots of internet websites that address airport transfer insurance protection. Log on to those sites does not directed to a list of month-to-month taxi insurance. All that you should execute may be to look at different regulations to receive the plan with all the most economical line.Coverage press can offer the newest improvements to your savings and give that you can get. You'll find it allows is crucial the type and additionally policies a variety of providers. You may as well secure specifics of whatever a change in guidelines from supplier. Maintaining a tally of it therefore can potentially reap significant rewards. Wood similarly info as a result, you could modify any comparison to its coverage. In case a service provider can give a better price one example is, the insurance firm

ce insurance. This specific the reality is is not necessarily the scenario just as particular suppliers do offer plan regarding trucks owned by many people without getting a correct car owners make it possible for. The following are some methods to acquire virtually no driver's license policy. Some firms feature this particular service by changing price ranges as this varies according to yourrrre able to send have insurance plans. Any person who provides the talk about Recognition card account, a global provide, or maybe an because of country Recognition unit card may be chargeable for very little this specific repair. The point of acquiring the sort of service is to guard your car on the attainable liabilities whilst you really don't have a car owners provide. Other reasons for purchasing this type of system include the reality when you own a automotive and based upon that will state residence on, you wish to receive this insurance policies to be able to create an account vehicle. Without having done any the fully ticketed through the state along with accept many weighty penalties and fees. One more reason why is the fact that at the time you get ones motorists provide with this insurance policy, it is not necessary for you to re-register your personal

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir 【BVLGARI】 ブルガリ アウトレット

Resmi ekleyen

エンポリオ・アルマーニ【EMPORIO ARMANI】 AR0497 メンズ

ブルガリBVLGARIカードケース33404ブラック

カルティエCartierカードケースl3000771ブラック

Resmi ekleyen

エンポリオアルマーニ【EMPORIO ARMANI】長財布ニ折小銭入付き YEM474-YH185-80001 NERO

葉山 自転車 ビアンキ bianchi ルイガノ ブリヂストン 電動自転車 秋谷 .コーディネート・ソーシャルファッションサイト - iQON - アイコン> > 千葉 > その他千葉県 【Baccarat】 バカラ アウトレット 株式会社オンワードホールディングスグループ事業案内アパレル関連事業ジバンシィ 本物、ジバンシィ 財布、販売店、givenchy バッグ 通販、送料 .IL BISONTE BAG COLLECTIONセール バッグ ケイトスペード kate spade アウトレット・セール ハワイ を海外通販!: BUYMAバイマは、日本にいながら世界中の商品を現地価格で購入できるソーシャル ショッピングサイトです。/shopdetails/?sid=81

そーせいグループ(4565)-フィデリティ投信 - ライブドアブログ - Livedoor解除 - グッチ の通販 - ショッピングサーチ.jpブランドで探す. アクオリナ · アザロ · アナスイ · アランドロン · アルタモーダ · アロマ コンセプト · イヴサンローラン · ヴィヴィアンウエストウッド · ヴィクトリアシークレット · ヴェルサーチ · エスカーダ · エリザベスアーデン · エンジェルハート · カルバンクライン.フェンディのオークション - オークション モバオク!ブランド激安市場,ボッテガヴェネタ・バッグ激安,ボッテガヴェネタ財布激安,ボッテガ ヴェネタ小物激安,BottegaVeneta財布激安,BottegaVeneta bag,主に取扱ブランド:lv、 ルイヴィトン、LOUIS VUITTON、CHANEL、GUCCI、HERMES、BREITLING . 【Calvin Klein】 カルバンクライン アウトレット 【ELLE TV JAPAN】シルヴィア・フェンディ独占インタビュー - YouTubedic.pixiv > ピクシブ百科事典 > 一般 > 人 > 心 > 性格2013年4月17日 - LACOSTE フランス製“L1212” 先行予約会|BEAMS(ビームス)直営のオンライン ショッピングサイトです。BEAMS T(ビームスT)、B印 YOSHIDA(B印吉田)、BEAMS RECORDS(ビームスレコーズ)など多彩なアイテムを紹介しています。!ENDVALUE!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şöyle ki çıksa iyi olur falan ama eskisiyle alakası kalmaz. SAO olayı 13. Bölümde bitti. Sonra 2. Sezon olarak başka bir seri yayınlanmalıydı ama devamı olarak yayınlandı. Ve 3. sezonda artık konu kalmadı yani. Tohumdan yarattıkları Dünya'daki oyunları gösterebilirler fakat ama sağlam bir konu bulmaları lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir leamaln

İlk bölümden sonra beni bayağa bir heyecanlandıran amaaaa o saçma sapan romantizme bulaşmasıyla anında kendinden soğutan anime. konu çok güzel , karakterler fena değil gerisi boş. konuyu işleyebilselerdi adam gibi güzel anime olurdu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SAO nun tek sevmediğim özelliği kısaolması 7-8 bölümde 2 sene gittiyaaa 2 sene çüş ayı çüş ben onların yerinde olsam her kat için bir bölüm yapardım :D

ama ben ce oldukça kısa uzatsalar güzel olumuş konuyu çok sevdim yapay dünya falan epey güzel ama bölüm az insanın tadı damağında kalıyor :D

Abi tutulmadı diyenlere bi sorum var. Adamlar o kadar imza töreni , final töreni v.s. yaptı. Katılımları herkes gördü. O kadar insan afedersiniz b*ku b*kuna mı oraya gitti ?

İnsanı delirtiyorsunuz abi ya. O anime tutulmayacakta ne tutulacak ?

Neymiş romantizm var mış yok şey miş yok buymuş yok şuymuş siz afedersiniz odun gibi tek türü izlemeye alışan cinssiniz. Ne anlarsınız romantizmden ne anlarsınız duygudan ne anlarsınız karıdan kızdan.

Sizi halı sahaya götürsem direk niyetine dikerler o derece.

Burda berbat berbat dersiniz izlerkende hadi be olum hadi be kiritom dersiniz.

Bu aynı tükürdüğünü yalamak gibi. Madem beğenmediniz niye izlediniz abi ?

Zorla mı izlettiler ?

Silah falan mı doğrulttular ?

Bu konuyu acayip şekilde fazla uzattınız. Anime bitti biteli aynı konu..

İnsan birazcık utanır be abi. Aradan ne kadar zaman geçti. 1 Sene olacak 1 sene..

Yapmayayım yapmayayım dedim sonunda patladım abi.

Sitede bi tane yiğit diye kodoman var o uğraşır burda üç beş arada sırada foruma uğrayan kişiler var onlar uğraşır ne abi böyle ya.

Bu anime size ne yaptı ??

Ne zararı dokundu ??

Artık aşın bunları abi. Kabullenin şu gerçeği...

sen böyle diyorsun ama ben animeyi kötülemedim bölüm az dedim yoksa bende bu animeyi çok sverek izledim ama bölüm az umarın gelecek sezon daha iyi olur dört gözle bekliycem :D :wub: :ph34r:
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi tutulmadı diyenlere bi sorum var. Adamlar o kadar imza töreni , final töreni v.s. yaptı. Katılımları herkes gördü. O kadar insan afedersiniz b*ku b*kuna mı oraya gitti ?

İnsanı delirtiyorsunuz abi ya. O anime tutulmayacakta ne tutulacak ?

Neymiş romantizm var mış yok şey miş yok buymuş yok şuymuş siz afedersiniz odun gibi tek türü izlemeye alışan cinssiniz. Ne anlarsınız romantizmden ne anlarsınız duygudan ne anlarsınız karıdan kızdan.

Sizi halı sahaya götürsem direk niyetine dikerler o derece.

Burda berbat berbat dersiniz izlerkende hadi be olum hadi be kiritom dersiniz.

Bu aynı tükürdüğünü yalamak gibi. Madem beğenmediniz niye izlediniz abi ?

Zorla mı izlettiler ?

Silah falan mı doğrulttular ?

Bu konuyu acayip şekilde fazla uzattınız. Anime bitti biteli aynı konu..

İnsan birazcık utanır be abi. Aradan ne kadar zaman geçti. 1 Sene olacak 1 sene..

Yapmayayım yapmayayım dedim sonunda patladım abi.

Sitede bi tane yiğit diye kodoman var o uğraşır burda üç beş arada sırada foruma uğrayan kişiler var onlar uğraşır ne abi böyle ya.

Bu anime size ne yaptı ??

Ne zararı dokundu ??

Artık aşın bunları abi. Kabullenin şu gerçeği...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.