Jump to content

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Dragon

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 332
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Percy Jakson Ve Olimposlular ciddiyim soluksuz okuduğum süper bir kitap

Özellikle şu kitap diyemem. Bana göre hepsi ayrı ayrı özel.  Bana bir şeyler katan her kitap benim için önemlidir.

Dersini çalışanları, kitap okuyanları inek sananların zerre kadar aklı yok.Kitap okumanın o kadar faydası var ki, mesela ben paragraf sorularına hiç çalışmıyorum...Kitap ufkunu geliştirir insanın.Sana

Posted Images

Agatha Christie'nin birkaç kitabi var bende, birine başladım ama çok sıkıldım. Diğerlerine hiç bakmadım o yüzden :D

Çoğu kitabında cinayet oluyor, sonra dedektif bakıyor olaya falan ben de çok sıkılmıştım. Ama sabredip okudum ve mükemmel olduklarını gördüm. ^^ Kesinlikle tavsiyem biraz ilerledikten sonra karar vermen. *-* Yok olmadı diyorsan da, kısa hikayeleri bulunan kitapları var, onları tavsiye ederim. ._.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoğu kitabında cinayet oluyor, sonra dedektif bakıyor olaya falan ben de çok sıkılmıştım. Ama sabredip okudum ve mükemmel olduklarını gördüm. ^^ Kesinlikle tavsiyem biraz ilerledikten sonra karar vermen. *-* Yok olmadı diyorsan da, kısa hikayeleri bulunan kitapları var, onları tavsiye ederim. ._.

Cinayet, polisiye okumaya alışkınım zaten o yüzden biraz sade geldi bana sanırım. 16.50 Treni, Kader Kapısı, Cinayet Alfabesi falan var bende. Şu an Siyah Kan'ı okuyorum eğer bunlar güzel diyorsan elimdeki kitap bittikten sonra tekrar başlarım. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cinayet, polisiye okumaya alışkınım zaten o yüzden biraz sade geldi bana sanırım. 16.50 Treni, Kader Kapısı, Cinayet Alfabesi falan var bende. Şu an Siyah Kan'ı okuyorum eğer bunlar güzel diyorsan elimdeki kitap bittikten sonra tekrar başlarım. :)

Saydıklarını okumadım :c

On Küçük Zenci'yi okumanı tavsiye ederim öncelikle. D: Doğu Ekspresinde Cinayet de sevilen bir romanı ayrıca... Ben şu an Cinayet İlanı'nı okumaktayım. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saydıklarını okumadım :c

On Küçük Zenci'yi okumanı tavsiye ederim öncelikle. D: Doğu Ekspresinde Cinayet de sevilen bir romanı ayrıca... Ben şu an Cinayet İlanı'nı okumaktayım. ^_^

On Küçük Zenci'yi birkaç arkadaşımdan daha duymuştum onunla başlayabilirim. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.