Jump to content

İlk Anime Çizimlerim Tek Başlık - ecchi


ecchi

Recommended Posts

Anime çizmeyide izlemek kadar çok seviyorum ama genelde ya bir resimden özenip ona yakın yada tamamen soyut resimler çiziyorum öncelikle belirtmek isterim arkadaşlar 3 numarılı resim ilk anime resmimdir o yüzden detay fazla yoktur ve sanki kömür tozu dökülmüş gibi bir görüntü vardır onun kusuruna bakmayın ilk zamanlar işte :) ancak dersler olduğundan sadece haftasonları ve diğer tatil günlerinde zaman ayırabiliyorum neyse çok sıkmıyayım resimlere geçiyim. :)

Aksesuarlı Genç Kız Çizimim + Renklendirme Çalışması

Resmi ekleyen

İlk Chibi Çalışmam Kızgın Chibi :) (biraz sakuranın içsesini anımsatıyor :))

Resmi ekleyen

Ergenliğe yeni girmiş kız çizimim :) (malesef ilk çalışma olduğundan detay yok fazla)

Resmi ekleyen

Değişik duygular içeren farklı türlerde göz denemelerim

Resmi ekleyen

Şimdilik bu kadar arkadaşlar konuyu fanart'a açma sebebim daha çok kullanıcıya ulaşması sonuçta bende bir anime fanıyım buda benim art'ım :) iyi kötü tüm yorumlarınızı bekliyorum.

Link to post
Share on other sites

iyiymiş :) ama en güzelide 3. olmuş :D

Teşekkürler :)

Ergenliğe yeni girmiş kız çizimi tanımda yaratıcılık :D :D :D Hepsi güzel hepsi hepsi :)

Evet yaratıcı olduğum doğrudur çoğu konuda en azından :) yorumun için teşekkürler beğenmene sevindim. :)

Link to post
Share on other sites

o genç kız çizimi baan bir ni hatırlatıyo ama kimi la :P chibi sakuranın kızıgn haline bezememiş bence :) gözler +1 bide ban göre hepsiin reklendirerek çiz :)

Teşekkürler :) yorumun için sakuranın kızgın hali değil bu arada sakura kızınca arkada çıkanı diyorum :)

ecchi diyince bende ecchi çizimler zannettim meğerse adamın nicki ecchiymiş :lol: bu arada güzel çizimler eline sağlık

:D ecchileri koysam dayanamazsınız bence :D yok şuan için çizmiyorum sadece seyir bu arada saol yorum için.

Link to post
Share on other sites

Baya iyiymiş gerçekten.En çokta göz çizimleri hoşuma gitti. Göz çizimlerini hiç bir zaman doğru düzgün çizemedim :D

Ergenliğe yeni girmiş kız çizimim :) (malesef ilk çalışma olduğundan detay yok fazla)

Çok başarılı bir tanım :lol:

Ellerine sağlık. ^_^

Link to post
Share on other sites

Baya iyiymiş gerçekten.En çokta göz çizimleri hoşuma gitti. Göz çizimlerini hiç bir zaman doğru düzgün çizemedim :D Çok başarılı bir tanım :lol:

Ellerine sağlık. ^_^

:D teşekkür ederim yorumun için beğenmene sevindim tekrar başlamayı düşünüyorum şöyle bir kaç fan art adam gibi üzerinde durarak :)

Çok güzel olmuş hepsi özellikle gözlere bayıldım. Ellerine sağlık ^_^

Şöyle güzel çizenleri fena halde kıskanıyorum ve yorumu yazarken de olabildiğince kısa kesmeye çalışıyorum. Haksızlık ama :(

Teşekkürler yorumun için beğenmenede sevindim spoiler'e gelirsek :) gerçekten kıskanılcak bir şey yok bende bu işe çoğu kişi gibi canım sıkıldığı için başladım ve öyle aman aman çizim yeteneğimde yok ayrıca çok zaman ayırmaktan herhangi bir şeye sıkılırım sadece biraz kafayı topla eline kalemi al gerisi hayal gücüne göre kendiliğinden geliyor.. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Similar Content

  • By nolifenolove
   Çok iyi yaptığımı söyleyemem ama destek olursanız sevinirim.
    
   https://www.youtube.com/channel/UCqvgOJZ8JFaD8qsTvrEl12w/featured?view_as=subscriber
  • By idil12
   Grafik tableti yeni aldım .Uygulama arıyorum .Daha önce krita ve medibang paint pro kullandım .ama beğenmedim .Galiba manga studio 5 güzelmiş.ama indiremedim.Uygulama önerebilir misiniz?Ama internetten nasıl ineceğinide anlatırsanız sevinirim.
  • By orewakimida
   güncelleme- 30.04.2018
   gene 1 yıl olmuş neredeyse foruma girmeyeli -_-"
   instagram: @k83nao
    
   06.07.2017 (YENİ)
   5.03.2016 
   21.11.2015
    
  • By DEAHTLOVE
   Merhaba Arkdaşlar Umarım iyi anlaşırız ben Emrah 17 Yaşındayım :D Aranıza yeni katıldım en sevdiğim anime Naruto Sizlerde yorumlarda Kendinizi Tanıta bilirsiniz.
                                                                                                      
    
  • By Amygirl
   İzlediğim animeler içinde en çok güldürenler listesinde kesinlikle ilk beşe girecek bir animeden bahsedeceğim.
    

    

   Animenin Künyesi

   Adı: Kangoku Gakuen / Prison School
   Yapım Yılı/Dönemi: 2015 / Yaz
   Bölüm Sayısı: 12
   Tür: Okul, Komedi, Ecchi, Seinen
   Yapım Şirketi: J. C. Staff
   MyAnimeList Puanı: 8.06


   Animenin konusundan bahsetmeden önce ilk ecchi hatta ilk hard doz ecchi incelemem olduğu için öncelikle ecchi türü hakkında fikrimi sunmak isterim:
    


   Ecchi Japonca'da anlamı "sapık" olan Japonların çıplaklık ve cinsel öğeler içeren anime ve mangalarına dedikleri bir türdür. Ancak çok sık yanlış anlaşılan bir mesele var: Ecchi tüm cinsellik içeren, erotizm içeren seriler değildir. Başka bir deyişle her erotizm ya da cinsellik içeren seri ecchi değildir. Ecchilerde ana konu yanında okurun ya da izleyicinin ilgisini çekmek için kullanılan bir çıplaklık vardır.

   Bana göre ecchiler ikiye ayrılır. Erotizm derecesine göre ecchiler ve konusuna göre ecchiler... Erotizm derecesine göre ecchiler ikiye ayrılıyor: Hard doz (borderline) ecchiler ve soft doz ecchiler... Hard doz (borderline) ecchiler ahlak, çıplaklık ve erotizm konusunda porno filmlerine kafa tutabilecek ecchilerdir anladığınız üzere. Ahlaktan kastım ensest ve harem ilişkilerin olduğu seriler yani. Bu gruba verilebilecek en iyi örnekler: High School DxD, KisxSis, High School of The Dead ve Seikon no Qweizer gibi serilerdir. Soft doz ecchiler yürürken kızın eteğinin altının görünmesi ve aşırı hatlı güzel organları olan karakterlerin bol olduğu ve ileri aşamaya gitmeyen serilerdir. Bunlara en iyi örnek: Great Teacher Onizuka, Midori Days, Fairy Tail gibi içinde fan service bulunan ecchilerdir.

   Konularına göre ecchilere değinecek olursak konusuz ecchi dediğim şey animenin tek amacının izleyici kitlesini cinsellikle kendisine çekmek olan ecchi olmakta. Doğal olarak hard doz ecchiler bu gruba girer. Genelde sağlam bir konu ya da ecchi gibi baskın gelen bir türü yoktur. Mesela sadece ecchidir. Gelse gelse tür olarak yanına harem gelir. Konusu olsa da saçmadır. Mesela karakterin gücünün soma denilen kadınların memesinden çıkan hayat sütü ile arttığı bir seri konusu olan ama saçma olan bir seridir. Bu tür animelerin hitap ettiği izleyici kitlesi bellidir. KissxSis bu türe verilebilecek en iyi örnektir. Konulu ecchiler genelde ecchiyi komedi unsuru olarak kullanan ecchinin yan tür olduğu seriler olmakta. Soft doz ecchilerin hemen hepsi bu gruba girmekte iken sağlam ya da anlamlı konusu olan hard doz ecchi istisnaları da mevcuttur. Bu istisnalardan en bilindikleri Futari Ecchi'dir. Normalde cinsel organlar gözükse hentai türüne girecek kadar borderline olan bu seri konu ve işleyiş bakımından ciddi bir evlilik ve cinsel eğitim serisidir. Bana kalırsa DxD gibi seriler yerine daha ağır olsa da bu serinin izlenmesi belki hitap eden kesime cinsel hayat hakkında daha faydalı olabilir.

   Hakkında konuşacağım Kangoku Gakuen serisi hard doz konusuz ecchiye girmekte. Ancak incelemeye hakkında bahsetmeye değer bulma nedenim kendi çapında olan aksiyonu ve cinselliği harika bir komediye dönüştürme başarısıdır.

   Yazdık gene bir sürü 

   Gelelim animenin konusuna:

   Hachimitsu Özel Lisesi bir kız lisesi iken karma düzene geçmiş bir lisedir. İlk karma öğretim hayatında okula beş adet erkek öğrenci başlar. Tabii kız cennetine düşen bu beş genç bir gece kızlar banyosunu dikizlemeye kalkınca okulun Yeraltı Öğrenci Konseyi tarafından yakalanırlar.

   Bu davranışın cezası konseye göre "okul hapishanesi"dir. Kural ihlalinde bulunan öğrenciler bu hapishaneye atılıp derslerini sınıfa girmeden bu yerde işlemekte ve çeşitli okul angarya işleri yaparak belirlenmiş sürede bu hapishanede kalmaktadır. Dolayısı ile bu beş genç hapishane cezasına çarptırılırlar. Ve çeşitli nedenlerle bu hapishaneden kaçmak istemekte bu da onları çeşitli aksiyon ve komedi durumlarına sürüklemekte.

   İtiraf edelim acayip saçma bir konu  Ancak komedisi ve olayların gelişim şeması kesinlikle size animeyi bir günde bitirtiyor 

   Başlıca gördüğümüz karakterlerden bahsedelim:

   Baş karakterimiz Fujino Kyoshi
    


   Kamiya Hiroshi gibi yetenekli ve tecrübeli seiyyusu tarafından canlandırılmış baş karakter aslında tipik harem serilerindeki öyle karıda kızda gözü olmayan bir sevdiğim olsun o da benim olsun havasında bir öğrenci iken spoiler sayılabilecek sebeplerle banyo gözetleme olayında baş karakter olup hapse atılır.

   Aslında okul müdürünün küçük kızı Kurihara Chiyo'dan hoşlanmaktadır. Genelde başına ne geliyorsa onunla sözleştiği yerde ve zamanda buluşmak istediği için gelmekte. Özellikle Midorikawa Hana ile arasındaki olaylar kahkaha krizine sokmakta 

   Wakamoto Shingo
    


   Seride ufak tefek romantizm görebileceğiniz yerlerde romantizmin baş karakteri olmakta. Çeşitli yanlış anlamaların ortasında kalan ve ilerleyen bölümlerde büyük bir olayda erkek arkadaşlıkların sadakatini görebileceğiniz bir karakter.

   Andou Reiji   Bu şişman arkadaş bir mazoşist   Bence kızların baş etmekte en çok zorlandığı karakter bu genç.

   Morokuzu Takehito
    


   Serinin otakusu. Cümlelerinin sonuna eklediği "gozaru" eki ile üç krallık otakusu olan bu karakterin figürlerle olan imtihanı iki dakikalık da olsa seriye ciddi bir dram katmakta.

   Nezu Jouji
    


   İtiraf edeyim kafasında kapüşonu falan insan altından acayip gizemli bir karakter çıkacak sanıyor. Ancak boğaz ülseri olan sürekli kan kusan karıncasever bir genç işte 

    

   Yeraltı Öğrenci Konser Başkanı Kurihara Mari
    


   Faşist denebilecek kadar feminist olan hatunumuz okul müdürünün büyük kızıdır. Baştan beri okulun karma düzene geçmesine karşıdır ve okulun tekrar kız lisesi olması için her türlü yola başvurabilir.

   Kargalarla olan ilişkisi ilginç. Biraz doğaüstü bir tema katmakta kargalara hükmetmesi. Karga eğitmeni deyip geçelim 

   Ek olarak göz rengine bayılıyorum 

   Serinin en dikkat çeken hatunu Shiraki Meiko
    


   Hatunda öyle bir oppai var ki sanırsın doğduğunda oppaiden ibaretmiş vücudu sonradan oluşmuş 
   Aşırı atletik bir vücuda sahip tam bir jimnastik sporcusu. Tabii devasa memeleri bu sportifliği ile çelişmekte ama   Hiç devasa oppaili atlet gördünüz mü 

   Hapse giren suçlularla en çok ilgilenen kırbaçlı hatunu avuç kadar olmayan mor kilodu ile bol bol görmektesiniz. Bir de aşırı terleme hastalığı ve Mari'ye olan düşkünlüğünden de bahsedelim.

   Serinin manyağı Midorikawa Hana
    


   Eteğin altına ilginç bir şey giydiğinden erkeklerin altını göremediği için ondan dayak yerken mutsuz olduğu çılgın takıntılı hatun.

   Burada biraz spoilera gireyim: Hana hapishanedeki gençlere göz kulak olurken çişi gelir. Tuvalete gitmeye üşendiği için okulun arka bahçesine gider. O sırada dibine işediği ağacın başında hoş bir sebepten ötürü Kyoshi bulunmaktadır. Gördüğü şeyi görmezlikten gelmeye çalışır ama bir talihsizlikle ağaçtan Hana işerken önüne düşer ve bazı ayrıntıları görür 
   Hana bu olaydan sonra şoka girer ve değişik bir takıntısı başlar. Aynı şeyi Kyoshi'den görüp intikam almak istemektedir. Bu da bir çeşit olaylar silsilesini başlatır ve kahkahalara girersiniz    Son olarak serinin bana göre en orijinal karakteri Müdür Kurihara'ya değinelim:
    


   İnsanlar yedisinde ne ise yetmişinde de odur lafının temsili örneğidir kendisi. Popo takıntılı bir sapık diyebiliriz. Daha doğrusu popoyu memelere tercih ediyor ve bunun çok antropolojik bir açıklaması var sjdhfdgljf ne alem adam ya 

   Bir de her cümlesinin sonunu baskılayarak söylemesi çok ilginç   Koleksiyon yaptığı popo resimlerini gömmeye çalışması 


   Velhasıl velkelam bu serinin ikinci sezonu gelir dostum   Zaten acayip yarım bir yerde bitirdiler ve manga hala devam etmekte. Seriye ikinci sezon kesinlikle gelir. Hard ecchi içerdiği için anime kazancı da fazla diye düşündüğümden ikinci sezona umudum yüksek. Gelmeli de gülmeliyiz böyle 

   Son olarak bu animeye başlama sebebim olan youtube'ta tesadüfen gördüğüm bir videoyu paylaşıp size veda ediyorum 
    
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.