Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Geçen hafta süperstar saçmalığına o kadar kızdım ki yorum bile yapmadım. Ama Kubo bu bölümle yine kurtardı paçayı. Juha resmen ilah oldu. Valla Aizen mi çıkar Ichigo mu yoksa Zaraki mi bilmem ama şu süreçte hiçbiri alamaz Juhayı. Ruh Kralina kadar gideri var gibi. Juhanın ne kadar güçleneceği de malum. Mesela shinigamilerinde gücünü alabiliyormuş. Yamajiye önceden ruh parçacığı verdi mi acaba, bide onun gücünü aldıysa filan eyvah eyvah. 

Not: Şu geçen hafta, Renji'ye bankaisinin ismini söyleyen saraydaki eleman, bunca seridir bizi ne oyaladı yahu, iki dakka inip Zaraki'nin kulağına bankainin ismini fısıldasa acaba olmaz mıydı?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Geçen hafta süperstar saçmalığına o kadar kızdım ki yorum bile yapmadım. Ama Kubo bu bölümle yine kurtardı paçayı. Juha resmen ilah oldu. Valla Aizen mi çıkar Ichigo mu yoksa Zaraki mi bilmem ama şu süreçte hiçbiri alamaz Juhayı. Ruh Kralina kadar gideri var gibi. Juhanın ne kadar güçleneceği de malum. Mesela shinigamilerinde gücünü alabiliyormuş. Yamajiye önceden ruh parçacığı verdi mi acaba, bide onun gücünü aldıysa filan eyvah eyvah. 

Not: Şu geçen hafta, Renji'ye bankaisinin ismini söyleyen saraydaki eleman, bunca seridir bizi ne oyaladı yahu, iki dakka inip Zaraki'nin kulağına bankainin ismini fısıldasa acaba olmaz mıydı?

Burada Kubo'nun Almanya röportajından alıntı yapalım :)

Aizen neden hala hayatta?

Tite Kubo: Aizen hikaye açısından gerekli bir karakter.

Malum Aizen-sama hougyoku ile birleştiği için ölümsüz oldu.Şu an için İchigo'nun güçlerini bilmiyoruz ama Juha'nın karşısında şu anlık Aizen-sama durabilecek gibi.Hiç değilse bana göre röportaj onu gösteriyo.

Yama-jii'ye reishi vermiştir.Nede olsa bin yıllık düşmanlar.

Zaraki'ye bankaisinin ismini söylememesinin nedeni de haketmemiş olması olabilir.Renji'ye söyledi ama hiç değilse Renji bankai'ye ulaşmıştı.Ama Kubo burada da saçmalamış olabilir. :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değilde zangetsu eskiden çok karizmatikti bee. o sakal ne ya o sakal ne ? ? o kıyafet ne nerde zangetsu ossan ? nerde tensa zangetsu ? neyse benim düşündüğüm nasıl hem ichigonun zampaktosunda oluyor juha hem de başka bir yerde olabiliyor anlayamıyorum.Juha madem 1000 yıldan fazladır var nasıl zangetsunun zampaktosuna girebildi ? Şunlar bir açıklansa ya.İchigo resmen juhanın genç halini kullanıyor sanki kopyalamış gibi.Zangetsununda dövüştükçe artan bir gücü olabilir bu yeteneğe bağlı oda var :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yine taktım İshida'ya, napıcak acaba?   :mellow:  En çok merak ettiğim de şu;

Hollow quincyler için zehir, bu sayede shinigamiler bankilerini geri alabilmişti. Uarahara bir yolunu bulup Reishilere hollow gücü katıp zehirlerse n'olur?  :ph34r: Bu kadar güçlüyken Juha'yı etkiler mi?  :mellow: (Nerden geldiyse aklıma? :angry: Bir sayfada da bunu düşünen birini görünce iyice merak ettim.  :unsure: )

Haftaya Juha Bach'den devam edilmezse ağlarım, ölüyorum meraktan.  :unsure:

Kenpachi bankaisiz gelme Kenpachi.  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

O değilde zangetsu eskiden çok karizmatikti bee. o sakal ne ya o sakal ne ? ? o kıyafet ne nerde zangetsu ossan ? nerde tensa zangetsu ? neyse benim düşündüğüm nasıl hem ichigonun zampaktosunda oluyor juha hem de başka bir yerde olabiliyor anlayamıyorum.Juha madem 1000 yıldan fazladır var nasıl zangetsunun zampaktosuna girebildi ? Şunlar bir açıklansa ya.İchigo resmen juhanın genç halini kullanıyor sanki kopyalamış gibi.Zangetsununda dövüştükçe artan bir gücü olabilir bu yeteneğe bağlı oda var :D

Valla sen diyince bak bende merak etmeye başladım. :)

Yine taktım İshida'ya, napıcak acaba?   :mellow:  En çok merak ettiğim de şu;

Hollow quincyler için zehir, bu sayede shinigamiler bankilerini geri alabilmişti. Uarahara bir yolunu bulup Reishilere hollow gücü katıp zehirlerse n'olur?  :ph34r: Bu kadar güçlüyken Juha'yı etkiler mi?  :mellow: (Nerden geldiyse aklıma? :angry: Bir sayfada da bunu düşünen birini görünce iyice merak ettim.  :unsure: )

Aslında olabilir.Shinigamilere yerleşirilen Juha'nın reishisine hollow güçleri kazandırılsa sonra o shinigami ölse ruh Juha'ya dönücek.Tabi Juha'nın etkilenip etkilenmeyeceği malum kısım :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga 565

Bleach mangası okumayanlar burayı okumasın...!!!!Bilmem fark ettinizmi ama bu son sayıda Juha'yı tanrılaştırırken bizim dinimizde olan bi mevzudan esinlenmiş gibi veya diğer dinlerdede aynı olay varmıdır bilemem bizdeki "Allah tarafından bedene verilen ruhlar var ve bu ruhlar yani bizlerde bir zaman sonra ölünce tekrar Allah'ya dönüyoruz" gibi bir söz vardı yanlış hatırlamıyorsam buna benzer bi mevzu ile çıktı karşımıza Tite şaşırdım...ama adam yazmayı biliyor ya Naruto'nun finalini Tite'yemi yaptırsak

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

durup durup böyle patlamalar yapması yok mu bu adamın dövsem mi sevsem bilmiyorum :blink: kaç haftadır resmen süründürdü <_< şu star mıdır nedir onun kavgası ayağına  -_- şimdi tutmuş nelerden bahsediyor :o son bölümü okuyunca hayran kaldım aklına  :wub: Juha bakalım neler yapacak ben Ishida nın içine hangi parçayı koydu onu merak ediyorum ve tabiki tüm bu olanlardan sonra SS saldırmak için neden bu kadar zaman bekledi kim bilir  altından neler çıkacak tüm bu olanlardan sonra Tite nin aklına girmeyi isterdim  :D bide bölümleri fazla yazsa tadından yenmez şöyle 50 - 60 sayfa felan tabi daha fazlada olabilir  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.