Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

bu işin sonunda ichigo yeni ywach olucak park ediyorum buraya yorumu  ^_^

Olabilir...

İchigo sanırım Ywachın etkisinden dolayı çok yanlış işler yapmaya başlıyacak bu kendi dostlarına zarar vermeye kadar gidebilir...Anakin skywalkercılıkmı oynatacak bizim İchi'ye Tite-sensei...eğer bu tarz bir muhabet olursa İchigo kendi dostlarına zarar vermeye başlarsa onu bu işin içinden İshidanın kurtaracağını düşünüyorum...

-

-

Kyouraku baya temkinli gitmiş aslında Tite-Sensei o ilk karşılaşma sahnesinde acemi acemi hatalar yapmış gibi göstererek biraz bize Kyouraku'dan beklenmeyecek haraketler gösterdi ama aslında acemi hatalar değilmiş onun ihtimalini düşünmüşler...benim eleştirim boşunaymış yani bir sayı önceki :D

Aizen bildiğin enerji deposu...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Ywach'ın kötü adam olmadığı kesinleşti. Yani bir şekilde sempatimizi kandırtıp "ya adam haklıymış" dedirtecek Kubo. Bu durumda geriye Aizen kalıyor. Adam akıllı Villan olarak kalsa bari

O zaman aizeni ordan çıkarmalarının mantığı ne anlamadı ben :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında Ywach yeni Aizen...Aizen ben bunları planlamıştı İchi sen işte şunları yapacaktın vs vs diye bir konuşması var...

Ywacha bakalım iplerini tutuyordum İchigo sen şunları falan yaptın ettin vs vs...

Valla işler çok karışabilir bu İchigonun ufak bir karanlığa geçiş yaşayabilir...

Şu espadalarada yazık lan ne kadar hollow olup kötülüğe yatkın olsalarda önüne gelen sizi yönetecem benim ordum olucaksınız benim ordumda yer alıcaksınız diye çatıyor bunlara...

valla ben Teori üretemiyorum Tite yaklaşık 3-4 sayıdır bir şeyler planlıyor dur bakalım...daha bu işin Ginjosu Ganju'su var...aynı zamanda espadaları Nel,Heribel,Grimmjow...Tite şuan okuyucularıyla oyun oynuyor gibi geldi bana...İchi'ye yüklenen bir ywach var İshida çıktı ortaya majeste diyor...kralın kapsülü Ywacha atıyor...

Ama şimdi İchigo bir böyle kendini kaybetip taraf maraf değiştirirse herhangi bir sebepten onu kurtarabilecek tek kişi olarak İshida geliyor aklıma Ywach İshidaya gücümü bastıran bilen bir şey var sende diyor...bilmem ne gününde ölmeyen tek Quincy'sisin falan filan dedi...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aslında Ywach yeni Aizen...Aizen ben bunları planlamıştı İchi sen işte şunları yapacaktın vs vs diye bir konuşması var...

Ywacha bakalım iplerini tutuyordum İchigo sen şunları falan yaptın ettin vs vs...

Valla işler çok karışabilir bu İchigonun ufak bir karanlığa geçiş yaşayabilir...

Şu espadalarada yazık lan ne kadar hollow olup kötülüğe yatkın olsalarda önüne gelen sizi yönetecem benim ordum olucaksınız benim ordumda yer alıcaksınız diye çatıyor bunlara...

valla ben Teori üretemiyorum Tite yaklaşık 3-4 sayıdır bir şeyler planlıyor dur bakalım...daha bu işin Ginjosu Ganju'su var...aynı zamanda espadaları Nel,Heribel,Grimmjow...Tite şuan okuyucularıyla oyun oynuyor gibi geldi bana...İchi'ye yüklenen bir ywach var İshida çıktı ortaya majeste diyor...kralın kapsülü Ywacha atıyor...

Ama şimdi İchigo bir böyle kendini kaybetip taraf maraf değiştirirse herhangi bir sebepten onu kurtarabilecek tek kişi olarak İshida geliyor aklıma Ywach İshidaya gücümü bastıran bilen bir şey var sende diyor...bilmem ne gününde ölmeyen tek Quincy'sisin falan filan dedi...

bende kasıyorum ama yok teori çıkmıyor. o kadar çok değişken var ki hepsini dahil edemiyosun. ginjoları unutmuştum ben mesela onlarda var. ichigo zaten 2 kişinin ortak çarı gibi olmuş herkes kontrol ediyor herifi. kendi bilinciyle hiç bişey yapamıcak mı bu adam yahu  :D

:D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Manga sinüs eğrisi gibi ilerliyo.2-3 hafta ekşınlı,2-3 hafta ekşınsız..

Animede Aizen'in şöyle bi sözü vardı "İchigo bu zman kadar yaptığın tüm savaşlar benim eserim" diye.Şimdi de Yhwach aynı şeyi söylüyor.Artık kim kukla,kim kuklacı..Tabi baş kuklacı Kubo orası ayrı...

Birde Chad ve Ganju oraya olayları izlemeye gitmişler hiç olayla alakaları yok..Ywach'ın da yanında elemanlar vardı hatta birisi Kaptan Amerikaya benziyodu onlardan da ses yok.Bi İshida çıktı şimdilik ama bakalım..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.