Jump to content

Bleach Manga Tartışma

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 637
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Düşündüğün gibi birşey olacağını sanmıyorum çünkü İshida yapı olarak Sasukeden çok farklı o çocuk Quincylere kesin birşeyleri planlayarak girmiştir Sasuke ise fazla düşünmeden saf bir eleman gibi hara

Tite nabıyon derdim yanında olsaydım :D Bu savaş Rukia'nın olacaktı biz bankai görücektik...Ayrıca Byakuya bankaisini aldı bir önceki sayıda hatırlarsanız bu korku gücü kullanan adam nerede benim senb

Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyaca

Posted Images

Tite,Doctor Who'mu izliyor acaba :D çünkü o Quincynin gücünün aynasına Doctor Who'da gördüğüm kadim bir türe aitti o vakit ulan ne güzel yetenek seni görmediklerinde seni unutuyorlar adam nasıl hayal etmiş onu ben düşünmek isterdim demiştim :D Tite farkında olmadan Doctor Who'ya selam çaktı Abd'li takipçileri bunu fark edicektir resmide atayım şu göreceğiniz elemanı ona bakmadığınızda unutuyordunuz aklınızdan tamamen çıkıyordu...

ax-five-doctorwhoseries6-01silence.jpg

Pek kafa yormadım...daha başlangıç bu...şimdiğe kadar gördüğümüz bütün savaşlarda ilk önce güzel güçleri tanıtıldı ama bunlar asıl sonucu getirecek güçler değildi asıl sonucu getirecek olanlar 2 tarafında bir birini zayıf düşürdüğümde açtıkları güçleri...şimdi o yaşlı ihtiyar gelecek sayıda ezici bir güçle ortaya çıkacak...öbür sayıda ise Yachi'nin bankaisini görür işte Kenpachinin varisi deriz...Önünde ve arkasında Yachi'nin kılıç haraketlerini taklit eden 2 eleman bulunuyor...taklit olayı burdan kaynaklı ama bu 2 eleman sadece kılıç haraketlerinimi taklit ediyor yoksa Yachi'nin kılıcının her yaptığınımı eğer öyleseyse Yachi bankai açtığında o elemanlarda aynı şekil o haraketi taklit edip bankai formu açarsalar bu demek olur ki 3 bankai vs 1 Quincy :D Tite böyle birşeymi yapıcak acaba muazzam bir güç olur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

#Bleach572

Aizen moduna geçiyorum;"tahmin ettiğim gibi"  :D

Gerçi 2. bir quincy'nin çıkacağını tahmin etmemiştim ama Yachiru'nun yenileceği sıra Zaraki'nin geleceği tahminim doğru çıktı.Neyse.2 kaptan öldü.Pek yararları olmamıştı ama ölen kaptanlar hollow güçlerini kullansaydı belki olaylar bu hale gelmezdi.

Hayal gücü kullanan quincy gerçekten güçlü gözüküyo ama Kenpachi karşısında şansı yok.Zaraki taicho'yu da gördük.Görülmeyi bekleyen sayısı 2'ye düştü.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sebep? neden sadece mangatürk?

Sitedeki online okuma linki MangaTürk ve  MangaTürk' teki online anime linki de TürkAnime olduğu için.  :)

Fairy Tail'de daha önce böyle bir güç görmüştüm sanki.  :ph34r:

Gücünün zayıf noktasını merak ettim. :D Her ne kadar Kenpachi güçlü olsa da herifin hayal ettiği her şey kolayca olabiliyorsa yenilmesi çok zor gözümde. :mellow:  Bir de Yachiru kemiklerinin kurabiye gibi olduğunu düşünmeye başlayınca yaralanmıştı. Kenpachi aklında hiç canlandırmasa yine de gücü işe yarar mı?  :mellow:  İşe yaramazsa sterse hiç düşünmeden dalabilir. :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sitedeki online okuma linki MangaTürk ve  MangaTürk' teki online anime linki de TürkAnime olduğu için.  :)

Fairy Tail'de daha önce böyle bir güç görmüştüm sanki.  :ph34r:

Gücünün zayıf noktasını merak ettim. :D Her ne kadar Kenpachi güçlü olsa da herifin hayal ettiği her şey kolayca olabiliyorsa yenilmesi çok zor gözümde. :mellow:  Bir de Yachiru kemiklerinin kurabiye gibi olduğunu düşünmeye başlayınca yaralanmıştı. Kenpachi aklında hiç canlandırmasa yine de gücü işe yarar mı?  :mellow:  İşe yaramazsa sterse hiç düşünmeden dalabilir. :D 

aslında kolay onun hayal ettiğini sende hayal etmiyeceksin ama demesi kolay :D ne hayal ediyosa sölüyo sende onu düşünüyorsun ve gerçeleşiyo :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.