Jump to content

Dont let communication breakdown :D

WhovianWho

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş geldin Doctor Who One Piece demissin şimdiden kanım ısındı bide aynı mesleği okuyoruz daha ne olsun :D umarım iyi vakit geçirirsin :)

hoş geldin Cihan keyifli forumlar ^_^ çevirmen yazıyo :mellow: :huh: :o TAÇE ekinden birilerini görmek ayrı güzel  :rolleyes:  şimdiden emeklerin için teşekkürler ve başarılar :D  

Hoşgeldin Cihan

hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon: bende mukaddes. Muğlalıymışsın bende muğlada üniversitede okuyorum. Alınma ama çok çekiyoz burda ya çok soğuk havalar. Dışarı astığımız çamaşırlar bile donuyo.  :frozen-onion-head-emoticon:

M.o :D Hoş bulduk :D Alınmam ya öyledir memleketim ama hoş bi yer yani Muğladayken lanet edersin gidince özlersin :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muko gene kaynatıon ha :P

Bu sefer farketmemişim ya özür  :cute2-onion-head-emoticon: 

Gittiğin zaman anlarsın :D 4 yılda bir yağar fiks yani ben kendimi bildim bileli öyle :D

Bu lafı çok duydum ya gidince çok özlicen buraları diye ama ben özlemem çok kararlıyım kar yağmayan memleketi niye özliym  :hehe-onion-head-emoticon: 

bi rahat vermedin kıza <_< :D konu sahibiyle sohbet ediyorlar nolmuş yani :P

Özür dilerken bile konuyu kaynatıyom ya hihihihi  :admire-onion-head-emoticon: 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu lafı çok duydum ya gidince çok özlicen buraları diye ama ben özlemem çok kararlıyım kar yağmayan memleketi niye özliym  :hehe-onion-head-emoticon: 

insan doğup büyüdüğü yeri özlüyor kartal kadar berbat bir yerde olsa özlüyor sonuç olarak

bu arada bende yeniyim denizcilik mezunuyum. takılıyorum öyle buralarda(aslında one piece tartışacak bir amca bulamadığımdan buralara geldim) çok anime izledim ama one piece in yeri ayrı bende de.. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.