Jump to content

Namaste !..

Tm-Star

Önerilen İletiler

iyi eglenceler arkadaşlar. forumlara yabancı değilim. uzun süre bollywood la ilgilenmiştim.  

Gecte olsa anime dünyasına da adım attım. Death note ve Naruto ilk animelerim oldu.

Başka başka animeler seyretmek için sabırsızlanıyorum. Herkese keyifli günler... 

;) ;)  ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

hm 25 yaşında bir bankacıyım kücükken tv de yayınlanan animeleri saymazsak ilk Death Note' u seyretmiştim üni deyken.  şimdi askerdeyim sarıkamışta... burda bi arkadaşm var Japon dili okumuş. Animeler

Hoş bulduk bu arada söylemeyi unutmuşum 3 gün sonra terhis oluyorum : )

Hoş geldiniz. Müessesemiz adına keyifli forumlar dileriz.

hoş geldin  ^_^  keyifli forumlar ;) hahahaa bir Bollywood fanı daha Emelll çınlasın kulakların :P bir isim yaş anime ile tanışma macerası alsaydık ufaktan ufaktan :ph34r:

Belki vermek istemiyordur isim zorlamayalım 

Hoşgeldin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hm 25 yaşında bir bankacıyım kücükken tv de yayınlanan animeleri saymazsak ilk Death Note' u seyretmiştim üni deyken. 

şimdi askerdeyim sarıkamışta... burda bi arkadaşm var Japon dili okumuş. Animelerden ayrıntılı olarak o bahsetti bana.

Naruto One Piece ve Bleach tn bahsetti. 

Ben narutoyu sectim.

Büyük bir azimle askerde oldugum halde Shippuuden in son arklarına kadar gelmeyi başardım yakında güncele yetişicem :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hm 25 yaşında bir bankacıyım kücükken tv de yayınlanan animeleri saymazsak ilk Death Note' u seyretmiştim üni deyken. 

şimdi askerdeyim sarıkamışta... burda bi arkadaşm var Japon dili okumuş. Animelerden ayrıntılı olarak o bahsetti bana.

Naruto One Piece ve Bleach tn bahsetti. 

Ben narutoyu sectim.

Büyük bir azimle askerde oldugum halde Shippuuden in son arklarına kadar gelmeyi başardım yakında güncele yetişicem :)

anime sevgisi engel tanımıyor :D ama naruto :ph34r: neyse tekrar hoş geldin ^_^

ps.Eren bazen ısrar etmek gerekir :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

hoş geldin  ^_^  keyifli forumlar ;) hahahaa bir Bollywood fanı daha Emelll çınlasın kulakların :P bir isim yaş anime ile tanışma macerası alsaydık ufaktan ufaktan :ph34r:

Bollywood hayranı değilim ki Zeynep san :) İzlediğim tek Bollywood filmi Slumdugg Milionere (böle mi yazılıodu  :ph34r: )

Hoş geldin :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.