Jump to content

Anti Uchiha İtachi FC ve İtachi Öz eleştiri/ Tiye Alma vs. vs.

Songena

Önerilen İletiler

Konu Itachi ile alakalıysa benide ekle :) İyi veya kötü olması fark etmez, Itachi'nin görüşlerini pek hatırlamıyorum. Daha çok Konoha'yı korumak mı, yoksa Sasuke'yi korumakmıydı? Soruyu ne yönden seçersen seç, üç türlüde hem iyilik hem kötülük barındırdığından hatalı olduğunu düşünüyorum.

Ekledim seni de. :)

Son günlerde forumda yaşadığım yorgunluğu en son ne zaman yaşamıştım acaba?   d1%20(22).gif     

FC çalışmalarında finali burada yapıyorum. Dinleneceğim azıcık.      d1%20(1).gif

Forumu gıcık edecek yeni bir projeyle tekrar görüşmek dileğiyle. d1%20(3).gif

Bir süre kenara çekilip, kendimi yeni planlara adıyorum. Dönüşüm çok daha iyi olacak. d1%20(17).gif

Herkese iyi forumlar. d1%20(19).gif

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ekledim seni de. :) Son günlerde forumda yaşadığım yorgunluğu en son ne zaman yaşamıştım acaba?         FC çalışmalarında finali burada yapıyorum. Dinleneceğim azıcık.         Forumu gıcık edecek

Bir karakterin hem FC' ını hem de ANti FC' ını açan ben. :mellow: Katılmak isteyen olursa FC'a almam. Tüm tedbirleri alarak her şeyin Uchiha İtachi FC kontrolünde olmasını sağladım.    Şaka b

İtachiyi eleştirmekmi? Tiye almakmı? Anti mi?!   Seni dışlıyoruz :D ayıp ayıp :P

• Forum Admin

Çocuğun kemikleri sızlıyor tüüüüüüüü size  :P  :P

Valla hataları yaptığı iyi şeylerin yanında solda sıfır kalır :D Hem iyi ki Orochimaru yu öldürmemiş :D Sasuke köyün delisi olmazdı o zaman :D

Hem Edo Tensei kaldırırlırken Madara nın lafı beni öldürdü :D :

Birisi Edo Tensei'yi kaldırdı. Demek hala bu devirde de büyük shinobiler varmış :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çocuğun kemikleri sızlıyor tüüüüüüüü size  :P  :P

Valla hataları yaptığı iyi şeylerin yanında solda sıfır kalır :D Hem iyi ki Orochimaru yu öldürmemiş :D Sasuke köyün delisi olmazdı o zaman :D

Hem Edo Tensei kaldırırlırken Madara nın lafı beni öldürdü :D :

Birisi Edo Tensei'yi kaldırdı. Demek hala bu devirde de büyük shinobiler varmış :D

Senaryonun ilerlemesini kolaylaştırdı doğru.  :mellow: :D

Yaptığı iyilikler, hatalarının yanında sönük. Sasuke köyün delisi ve içim parçalanıyo.  :wacko:  Bebeklere kadar koca bir klanın yok olması da güzel.  :ph34r:  Koca bir shinobi savaşı var ve amacı barıştı güya.  :mellow:

Sasuke'nin elinde ölmek çok işine yaradı sağol İtachi. Hedeflerinin peşinden çok iyi gidiyosun.  :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Senaryonun ilerlemesini kolaylaştırdı doğru.  :mellow: :D

Yaptığı iyilikler, hatalarının yanında sönük. Sasuke köyün delisi ve içim parçalanıyo.  :wacko:  Bebeklere kadar koca bir klanın yok olması da güzel.  :ph34r:  Koca bir shinobi savaşı var ve amacı barıştı güya.  :mellow:

Sasuke'nin elinde ölmek çok işine yaradı sağol İtachi. Hedeflerinin peşinden çok iyi gidiyosun.  :ph34r:

İtachi olmasaydı Konoha sokakları devrim yüzünden kana bulanacahtııı  :P Sonra Kenan Evren paşa darbe yapacahtıııı hem Uchiha klanından adamları hem de Konohalıları hapse atacahtııııı... O dönem üniversite okuyan garip Konoha gençleri okuyamayacahtııııı :D Sonra İtachi çıkıp diyecekti kiiii Gün gelecek öldürmediğim her Uchiha için bana küfredeksiniz :D :D bak mesela Sasukeyi sağ bıraktığı için küfrediyoruz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İtachi olmasaydı Konoha sokakları devrim yüzünden kana bulanacahtııı  :P Sonra Kenan Evren paşa darbe yapacahtıııı hem Uchiha klanından adamları hem de Konohalıları hapse atacahtııııı... O dönem üniversite okuyan garip Konoha gençleri okuyamayacahtııııı :D Sonra İtachi çıkıp diyecekti kiiii Gün gelecek öldürmediğim her Uchiha için bana küfredeksiniz :D :D bak mesela Sasukeyi sağ bıraktığı için küfrediyoruz :D

Admin hanım haklı dağalın...

PS: Gerçi Sasukeyi Tsundere haline İtachi çevirdi...Köyünü yoketmesi haklı yada haksız farketmez ama ben olsam anne-babasını öldürmüş biri kardeşinide öldürmeli...Yoksa bu denli sasukeyi başımıza sardırmazdı... -_- Neymiş güçlü olacakmışmış...Abinin gözleri olmasa... <_<

Bu arada anti-Uchihacı olduğum belli oldu :D Tek sevdiğim uchiha karakteri madara amcamız :ph34r:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

:D  :D

İnsan bir süre düşününce üzülüyo.  :ph34r: Küfrettiğim Sasuke'ye yaşattıkları. 5-6 yaşlarındaki küçücük çocuk ailesinin öldüğünü görüyor. Öldüren de abisi... .üstüne dediklerinle içine doldur nefreti. Sonra da ilerde güçlenip sağlıklı birey olmasını bekle. Konohayı korumasını bekle. Çok beklersin İtachi. Neyse ki bu hatasını fark etti de gönlümü aldı. 

Kabuto'ya bile empati kurup anlamasına hayranım. Gücüyle büyüklenip,  kibirlenmediği için sevdim adamı. Bir de Naruto'yu fark etmesi var. İyi yönleri çoğaltılabilir ama hataları da çok gözüme çaprpıyor bu aralar. :ph34r:

Yazdıklarını okurken bir yandan güldüm bir yandan da üzüldüm . :D 

Klandki ninjaları öldürüp sıradan insanları sağ bırakmak daha doğru bence. Zaten Ninja olmayacak insanlar var. Yaşlıları, kadınları, anneni öldürüyorsun. Var mı böyle bir şey? 

Bebekleri bile öldürmek uğruna amacı amaçladın da Orochimaru'yla Tobi karşısında nasıl durursun sen? Ha bir de kendini Sasuke'ye öldürtüyo. Sasuk'nin çektiği psikolojik baskıyı kim çekti bu seride?  :ph34r:

Akatsuki'nin Dünya'ya acıyı getireceğini bile bile, barışı yok edeceğini bilerek nasıl intihar edersin İtachi? Asıl amacını unutup kardeşiyle gözünü kör etmiş bir karakter. Sasuke'yi düşündü amaa hataları kabul edilemiycek kadar çok. Hayrından çok zararı oldu. 

Umarım şu edo tenseili hali işe yarar da Sasuke biraz akıllanır.

Hala fanı olmamın en büyük nedeni edo tenseili halidir. Kishimoto'ya teşekkür ediyorum.  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Usui, kaybol.  :D

Şurda emek çekiyoz, eğleniyoz, bir yandan da İtachi'nin hatalarına üzülüyoruz(Sanırım bunu sadece ben yapıyorum. : : :D .  :P 

Forumu da yorum yapmayı da sevince üşenmiyosun, eğleniyosun kısaca. :) 

Hokus pokus, kayboldum...!! :O

Heeeeeelp meee!!! :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.