Jump to content

Animelerin Başkarakterlerinin ezikliği :(

Gin***

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

seinen serilerde bahsettiğin ana karakter tipinden çok az var. bi de resmen Lelouch'u tanıtmışsın altta yazdıklarınla, ama heralde şimdiye kadar izlemişsindir Code Geass'i :D

bende bu durumdan çok rahatsızım bu nasıl bi ezikliktirya    bkz:Mirai nikki: yukki

Evet arkadaş çoğu kişinin sevmediği birşey bu bence.5 senedir anime izliyorum Çoğu animede baş karakterler aşırı ezik artık bu japonların özündenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bana göre bence bi baş

Yuki-chan,Aynen bırak ana karakteri kız çok mal oluyo.Mesela Corpse Partydeki kız karakterler çok maldı.Neyse...

aynı şekilde katılıyorum o kadar rastlamadım erkek ezik karekterede evet  baş kız karekterlere gıcık olmuyo değilim helede erkek karşısında kızarıp konuşamayanlara erkek peşinde koşan  kızlara uyuz oluyorum helde aynı erkeğe aşık olan kız baş karekterlere ya davranışları beni deli ediyo :angry:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra...
  • 6 sene sonra...
Gin***, 15.02.2014 - 01:48 tarihinde yazdı:

Evet arkadaş çoğu kişinin sevmediği birşey bu bence.5 senedir anime izliyorum Çoğu animede baş karakterler aşırı ezik artık bu japonların özündenmi kaynaklanıyor bilmiyorum ama bana göre bence bi baş karakter

-yakışıklı olacak(bi karizması olsun bari :d)

-Soğukkanlı olacak

-Akıllı olacak

-Sapık olabilir orasına karışmam(hahah :D)

-Gerektiğinde zor kararlar vermeli

-Korkmayacak(herkez korkar korktuğunu belli etmeyecek anlamında)

-Herkeze yardım edeceğim düşüncesinde olmamalı

Böyle olmalı :D

ah gintokim tam da böyle mük bir ana karakter kendileri.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.