Jump to content

Gerçek Anime Kızı

AdminSlayer

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 83
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Sörf yaparken ilginç bir şeyle karşılaştım. Kaliforniyalı bir kız bildiğin anime karakteri olmuş. Adı Dakota Rose. Buyrun haber: http://fotogaleri.haberler.com/kaliforniyali-genc-kiz-sosyal-medyada-fe

kendimi kandırmakta üstüme yoktur  :D  bak şimdi  :D  bu kızın işi gücü süslenmektir şimdi o yüzden bu kadar güzel bize zaman verdilerde bizmi uğraşmadık işin inceliklerini öğrenmedik ilk okulda OKS (

evet gerçektende çok güzel kızmış tatlı bir yüüzü var azcıkta konuşurken gülse süper olur cana yakın kızlar herzaman ilgi görür. :D genelde bayanlar bayanı biraz kıskanır ama ben bayan olarak öle düşüncelerim yok.beylerin aşık olcağı bir kız anime kızları biraz andırıyo tabi anime kızları saf komik içinden geldiği gibi konuşan olur amma felsefik konuştum ha :D  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi gitme oralara ya.Orası giden gelmez yolu.Orda olta atsan koyun tutarsın :D

Valla gelmem. Oralarin normal erkegi de bi baskadir simdi. Gidilir de geri gelinir mi ? Hem oradaki erkekler degisik diye beni severler de. Normalden bikmislardir zaten. Gel gidek oralara sen de gel. :D Ust uste ileti atmadan gel ama. Oyle olmaz cunku. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla gelmem. Oralarin normal erkegi de bi baskadir simdi. Gidilir de geri gelinir mi ? Hem oradaki erkekler degisik diye beni severler de. Normalden bikmislardir zaten. Gel gidek oralara sen de gel. :D Ust uste ileti atmadan gel ama. Oyle olmaz cunku. :D

Olur gelirim de ileti atma konusu zor ya :D E tabi insanda heyecan olunca üst üste 20 ileti bile atabilir :D Beni de değişik diye severler eldivenle :D Tamam sustum :depressed1-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olur gelirim de ileti atma konusu zor ya :DE tabi insanda heyecan olunca üst üste 20 ileti bile atabilir :D Beni de değişik diye severler eldivenle :D Tamam sustum :depressed1-onion-head-emoticon:

Atma ama sonra onlari admi ler kasitli sanip uyari veriyor yazik onlara :D Senin isim ne bu arada ben seni gordum mu acaba hic buralarda ? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.