Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

fairy tail'den kimse ölmüyorki maşallah birçok kötü öldü dirildi ama ft yaşıyor natsu biran önce gray durdurmazsa bu rogue için kötü olabilir :) benim anlamadığım loncayı basmaya gidiyorsun yanında lucy ile happy'nin ne işi var daha önce sabertooth basdığında happy esir almışlardı aklı başına gelmedimi gene aynı durumda.bu bölümde gajeeli çok beğendim napcağını çok iyi biliyor direk karşısında duracak gray'in natsu gibi kendine gel demekle dönmez zaten kendinde ama aradığı cevaplar için farklı bir yoldan gidiyor kötü ve dönüşü olmayan bir yol :o

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Benim en çok dikkatimi çeken Avatar büyücülerinin kullandığı büyüler. Hele Mery miydi neydi uzaktan hiç bir şey yapmadan Lucy'e acı çektirdi. O nasıl bir büyüydü falan merak ediyorum.

Juvia'yı hasta eden o kız olabilir gibi tahminde bile bulunmuşlar o kadar olurmu bilmiyorum ama değişikti büyüsü.

Lucy daha da güçlenmeli sonuçta manga ondan başladı baş karakter anlatıcı o Erza kadar güçlendirmeli kesinlikle ve o kızı yense güzel olur. Ama pek umutlu değilim şahsen bu konuda. Gajeel'i gösteriyor iyi hoşta Erza ve diğerleri nerde onlarıda göstermeli bence artık Mashima. Bu kısımda yakalanmaları uzatmak için arcı biraz yoksa bir anlamı olmazdı engelleyenleri yenerler bence Gajeel'inde yardımıyla.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

429'dan spoiler gelmiş  Gray kara loncaya sızmış hatta Erza ve Jellal'le beraber çalışıyormuş. :D Bu spoiler çıkarsa trolledi trolshima. :D

Ben zaten pek inanmamıştım Gray'in evil ayaklarına. Frosh olayından dolayı acaba dedim ama o da pek inandırıcı değildi açıkçası.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Grayin ajanlık yaptığını kimse tahmin etmiyordu he azınlık dışında Natsu vs Gray teorileri düzülmüştü ters köşe attı Hiro Arc ilerlesin hızlı hızlı da Bakalım Zeref Kullarına ne yapacak bu sefer Hadesi Öldürdü Mard Geer'ı öldürdü Arlok mu nedir oda onun elinden gidecek Bossları Natsu kesiyor Son vuruşu Zeref yapıyor

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

keşke bir süre böyle çift bölüm verse anime fillerle uğraşmaz :) çizmek kolay değil ama isteyince yapıyor. gray olayı ters köşe oldu benim için ve güzelde oldu ama bu frosh olayına anlam veremiyorum neden kediyi öldürsün ? keşke gelecek rogue ayrıntı verseydi bu arada natsu'nun nasıl güç kazandığıyla ilgili bir teori sayılmaz varsayım, natsu'nun atkısını igneel vermişti hatta zeref saldırısındanda korumuştu atkı ve igneel bunca zaman natsunun içindeydi asıl gücünü kullanmasını engelliyordu başından beri igneel gidince gücü açığa çıktı sonuçta artık ejderhaya dönüşebilir veya igneel ölünce ona verilen atkıdan birşeyler çıkmış olabilirmi veya bir ateş ustası bulmuş olabilir :D ve hayla merak ettiğim ft'deki herkesmi natsu gibi power up aldı? yoksa hayla yerinde sayan ve çok azmı güçlendi umarım biran önce gösterip ana konuya döner.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkes eşit güçlenirse hiro bu işi bilmiyo derim valla. potansiyeli olan insanlar güçlenebilir biraz ama lyon mesela 7 senede ne kadar gelişebildi. bu zamana kaddar güçlenemeyipte o elfman falan lord gibi gelirse karşıma çok kızarım. natsuya gelince ejderhaya hiç dönüşmeyecek 7 sene boyunca ejderhalar onun için vücudlarında kaldılar önlem alıp gittiler. ama ejderhalar sanırım natsulardan biraz besleniyordu şimdiye kadar büyü gücü olarak. içlerinden çıkınca bizimkilerin güçleri kendlerine kaldı. bütün dragonslayerlardan (sadece lakrima olanlar hariç laxus gibi) büyük bi atılım bekliyorum ben gajeel sting falan hepsinden.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sting İlk gördüğümde zaten neden rogue tarafından öldürüldüğü belli dedim adam yemiş durmuş :D  natsu'de d.slayerlikdende başka birşey var yani diğer slayerler gibi değil daha özel zaten bunu herzaman gösterdi ve zeref saolsun oda belirtti ondan daha fazla güçlü olcağını düşünüyor ve igneel neden zamanında acnologia'yı yenmemiş igneel kendi gücünün küçük bir parçasını yarı ölü haldeyken alıp natsunun içine girmiş ee bukadar güçle bile kolunu kopardı tam güç nasıldır acaba şu avatar arc'ın bitişinde ana arc'a giriş yapıcaklardır umarım artık herşeyi bağlarlar artık atlama felan olmaz. dragon slayer devil slayer bunları gördük kökünü birnevi God Slayer bunu'da gösterceki hiro gerçekten Tanrı çıkıcakmı :) merak edilen açıklanmayan okadar çok şey varki soru bankası gibi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.