Jump to content

Fairy Tail Manga Tartışma- Dikkat SPOİLER içerir (Lütfen Yazdıklarınız SPOİLER İçine Alınız.)

getsuga

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.3k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Ölmedi bir daha karşılaşmayacağız dedi. Mashima bu belli olmaz. Belki ilerde iyi bir sürpriz yapar. O ikisinin geçmişi ne kadar eskilere dayanıyormuş bir de. İlk yıldız ruhu gitti Lucy'nin ama bu saye

Karakterlerinin büyük çoğunluğu özgün ve karakteristik özellikleri de çok iyi. Ama FT hikaye bakımından derinlikten az yoksun. Potansiyel inanılmaz iyi. Ama kullanılmıyor. Zero serisini izlerken (okur

Demin okudum hem 244'ü hem 245'i. Sevmem Fairy Tail ama bir bakıyım dedim

Posted Images

Erza pek uymadı bu eşleşmeye kuma kılıçla dalmak neye yarar juvia lazım op misali.

Savaşın gidişatına göre bi edolas çıkarması olsa güzel olur  edolas ekibi gerard,erza,lucy vs. dorma anim de lazım tabi ft ekibi zayıf gözüküyor şuan denge lazım azıcık.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dahw diğer loncalar yarrıma gelecek de Acnologia orayı basacakda rahat kurtulurlar bu durumdan ama ben bu savaştan ft için bir zafer görmüyorum Lumen'i kaptıracaklar büyük olasılıkla ve Ben daha öncede dedim Gildarts kalkanlardan biri olabilir diye hala öyle düşünüyorum o olmadı E.N,D idir kalkanlardan biri Birde adam batıdaki kıtadan geliyor doğudan ordu çıkarıyor Mavis, ... yapacağınız işi dese haklı :D :D Zeref gg wp easy çekti FT'ye

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaslar galiba inanilmaz bir sey kesfettim...Fair Tail'in eski bölümlerini izledigimde Yukino'nun Sorano adinda bir ablasi oldugunu ögrendim ve manganin son yayinlanan bölümlerinden birinde Orasion seis'deki eski yildizruh büyücüsü olan beyaz sacli olan kiz sanirim sahte isim olarak Angel'i kullaniyordu ama onun da gercek ismi Sorano...Bu durumda Yukino'nun kayip ablasi o kiz oluyor sanirim...11312119_965578556839415_1233059161_n.jp

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bu son arc olcak gibime geliyor ft'nin bundan sonra büyük bir dövüş olmaz bleach gibi 1000 yıllık arc. tarzı oldu buda.

Ben bunun son arc oldugunu düsünmüyorum bundan sonra yildiz ruhlariyla ilgili bir arc da olabilir cünkü daha Lucy hakkinda cözülmemis bir cok sey var....Mesela annesinin 777 yilinda ölmesi ve ayni zamanda nihai büyü hakkinda bilgi sahibi olmasi....Ruh imparatoru ve cehennem krali Mard Geer arasinda gecen konusma...(Sanki daha önceden tanisiyolarmis ve bir kac kez savasmislar gibiydi...Ayrica nasil oluyorsa Mar Geer yildiz ruh dünyasinda cikan isyandan da haberdardi) ...Onun disinda daha Aquarius geri dönmedi ve Nalu'ya dair hic bir olay yok... Ayrica bir yerde okuduguma göre Mashima Natsu ve Lucy'nin cocugu icin Nashi ismini düsünüyormus...Yani daha devam etmesi gerekiyor...Bunlar acikliga kavusmazsa o zaman hersey yarim kalir...Ya da hikaye icinde tutarsizlik olusur...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bunun son arc oldugunu düsünmüyorum bundan sonra yildiz ruhlariyla ilgili bir arc da olabilir cünkü daha Lucy hakkinda cözülmemis bir cok sey var....Mesela annesinin 777 yilinda ölmesi ve ayni zamanda nihai büyü hakkinda bilgi sahibi olmasi....Ruh imparatoru ve cehennem krali Mard Geer arasinda gecen konusma...(Sanki daha önceden tanisiyolarmis ve bir kac kez savasmislar gibiydi...Ayrica nasil oluyorsa Mar Geer yildiz ruh dünyasinda cikan isyandan da haberdardi) ...Onun disinda daha Aquarius geri dönmedi ve Nalu'ya dair hic bir olay yok... Ayrica bir yerde okuduguma göre Mashima Natsu ve Lucy'nin cocugu icin Nashi ismini düsünüyormus...Yani daha devam etmesi gerekiyor...Bunlar acikliga kavusmazsa o zaman hersey yarim kalir...Ya da hikaye icinde tutarsizlik olusur...

777'de ölümü annesi ejderhalarla bağlantılı bu arcda hepsini toplayabilir imparatorluğun arcı olabilir ama asıl ejderha festivali şimdi başlıyor mard gear 400 yaşları civarında şeytan ruh kralı ile daha önce karşılaşması okadarda büyük birşey değildir kendisi yer altı kralı diğeri ruhlar kralı  aquarius ise öldü artık anahtarı kırıldı geri gelmesi için bir fedakarlık olur muhtemelen öyle gelir zaten zeref acnologia bu arc giderse ft diye birşey kalmaz mangayı götüren bu iki figür zaten şuan herkes bunların karşılaşmasını bekliyor bu arc hiro ne varsa dökücek diye düşünüyorum 2 kıta birbiriyle çarpışıyor dünya'nın 4/2'si bu küçük birşey değil herşey ortaya çıkcaktır böyle büyük bir savaşta ejderhaların hedefi zeref ile acnologia oldu hep bu gizemler bu ikisi yüzünden oluştu bu ikisi yok olcağı zaman tüm gizemler çözülmüş olur. benim düşüncem bu.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yalnız kıta vs kıta değil Koca kıta FT'ye saldırdı :D adam gg wp easy çekti :D :D Gerçekten de açıklanması gerekn daha çok şey var FT'de bence de bu Arc son Arc olacak ama olmazsa Hiro çok daha sağlam Arclar ile gelmek zorunda kalacak sağlam bir hikaye ile Ancseram, Ejderler,Tanrılar üzerinden giderse bu seri One  Piece gibi olur

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.