Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Bir fikrim paylaşmak istiyorum :whistling: Malum önümüzde yeni yıla gireceğimiz sayılı günler kaldı hoş geldin 2016 güle güle 2015 diyeceğiz demesine de hani böyle boş boş 2016 yı karşılamak olmaz FC olarak üyelerimizin kendi yapacakları 2016 BLEACH takvimi hazırlasak nasıl olur 12 ay için herkes ismini yazdıracak katılım fazla olursa aynı ayı birden fazla kişi de hazırlayabilir ( hoş katılacak 12 kişiyi bulursak öpüp başıma koyarım ya neyse ) Fc üyeleri siz ne dersiniz başkana sormadan daldım konuya  :smile_oleyo: 

Okudum da biraz az anlaşılır olmuş tekrar açıklamaya çalışayım  :ph34r: 2016 yılı için Bleach temalı takvim yapacağız örneğin ben Ekim ayını istiyorum o aya ait takvimi ben hazırlayıp buradan paylaşacağım elbette ebat mebat türü şeyleri fikir kabul görürse ayarlarız hele bir katılım gelsin de  ^_^

Hem FC etkinliği hem yeni yıl etkinliği olmuş olur bir taşla 2 kuş hemide kanadından  :P 

Fikirleri görelim Bleach ahalisi  :head2:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

Bir fikrim paylaşmak istiyorum :whistling: Malum önümüzde yeni yıla gireceğimiz sayılı günler kaldı hoş geldin 2016 güle güle 2015 diyeceğiz demesine de hani böyle boş boş 2016 yı karşılamak olmaz FC olarak üyelerimizin kendi yapacakları 2016 BLEACH takvimi hazırlasak nasıl olur 12 ay için herkes ismini yazdıracak katılım fazla olursa aynı ayı birden fazla kişi de hazırlayabilir ( hoş katılacak 12 kişiyi bulursak öpüp başıma koyarım ya neyse ) Fc üyeleri siz ne dersiniz başkana sormadan daldım konuya  :smile_oleyo:

Okudum da biraz az anlaşılır olmuş tekrar açıklamaya çalışayım  :ph34r: 2016 yılı için Bleach temalı takvim yapacağız örneğin ben Ekim ayını istiyorum o aya ait takvimi ben hazırlayıp buradan paylaşacağım elbette ebat mebat türü şeyleri fikir kabul görürse ayarlarız hele bir katılım gelsin de  ^_^

Hem FC etkinliği hem yeni yıl etkinliği olmuş olur bir taşla 2 kuş hemide kanadından  :P

ocak ayını alırım o zaman ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben de isterim... Haziran... 6. ay

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

O zaman ayları paylaştırmaya başlayalım  :LTkJN9u: Doğum tarihinizi de yazın ahali  :D

Ocak          - Kai

Şubat         - 

Mart           - 

Nisan         - 

Mayıs         - 

Haziran      - jans09

Temmuz     -

Ağustos      -

Eylül           -

Ekim           - Papillon

Kasım        -

Aralık         - Dj-Morphosis

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Olur tabi neden olmasın. Hatta süper olur. O zaman yine liste yapalım kim hangi ayı alıyor diye. Hatta bi katılanlar birde karakter söylesinler o tema üzerinden yapalım. Sonra aynı karakterler farklı aylarda kullanılmasın diye :)

Ben Aizen Sousuke temalı Mayıs ayını yapacağım

Ocak- Kai

Şubat-

Mart- Sabah Sisi - Urahara Kisuke

Nisan-

Mayıs- I'm Quincy - Aizen Sousuke

Haziran- Jans09 - Abarai Renji

Temmuz-

Ağustos-

Eylül-

Ekim- Papillon - Grimmjow Jaegerjaquez

Kasım-

Aralık- Dj Morphosis - Kurosaki İchigo

Bu listeye yazacağım isimleri. Kim hangi ayı ve karakteri istiyorsa yazsın :)

Düzenlenme: I'm Quincy tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Olur tabi neden olmasın. Hatta süper olur. O zaman yine liste yapalım kim hangi ayı alıyor diye. Hatta bi katılanlar birde karakter söylesinler o tema üzerinden yapalım. Sonra aynı karakterler farklı aylarda kullanılmasın diye :)

Ben Aizen Sousuke temalı Mayıs ayını yapacağım

Ocak- Kai

Şubat-

Mart-

Nisan-

Mayıs- I'm Quincy

Haziran- Jans09

Temmuz-

Ağustos-

Eylül-

Ekim- Papillon

Kasım-

Aralık-

Bu listeye yazacağım isimleri. Kim hangi ayı ve karakteri istiyorsa yazsın :)

Elbette Grimmjow temalı olacak  :wub:  Janset Renji yi alır büyük ihtimal  :smile_oleyo:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.