Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

şimdi bi dk matsumotoyla bambiette senin olsun da senin en iyi üçün benim en iyi üçümle çakışıyor. soi fon u ver anlaşalım  :D

Ben sana Matsumotoyu vereyim al git :D Al bunlarda resimleri :D Bunu da vermek istemiyorum ama napalım birini kurban etmek lazım :D

Matsumoto_Rangiku_by_Geofffffff.jpg

Matsumoto-Rangiku-rangiku-matsumoto-2188

Matsumoto.Rangiku.600.179192.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben sana Matsumotoyu vereyim al git :D Al bunlarda resimleri :D Bunu da vermek istemiyorum ama napalım birini kurban etmek lazım :D

Matsumoto_Rangiku_by_Geofffffff.jpg

Matsumoto-Rangiku-rangiku-matsumoto-2188

Matsumoto.Rangiku.600.179192.jpg

şimdi matsumotoyla gin i bi ikili olarak düşündüğüm için ben matsumotoya hiç yan gözle bakmıyorum artık. soi fon'u bana ver kankim mayuriyle konuşayım sana 20 tane nemu yapsın :D

oo ooo haremi paylaşmak ne demek yaaa Janset ne diyo bunlar  :D 

Benihime -Shikai

MONwg8S.gif

Senbonzakura -Shikai

9RFjopT.gif

Sode Ni Shirayuki-Shikai

S6rsOQ6.gif

Zangetsu - Shikai

HW5PexQ.gif

Zangetsu - Bankai

QkwFtU9.gif

bunlar işi bilmiyo çiçeğim :) bakın ablalarınıza... bizim de haremimiz neredeyse aynı kişilerden oluşmakta ama hiç savaş gördünüz mü aramızda. şeker şeker geçiniyoruz :) 

bir bedende iki ayrı ruh :P

tumblr_n1h2lcyzRB1tr69kio1_500.gif

hatta.. 

her şakayı kaldırabilecek dostluk sevgisi :)

tumblr_mr8q2kIMrY1sc9lkao1_500.gif

birazcık düşünüce anlıyor ki insan

tumblr_mfpo7y9h6n1rby56yo1_500.gif

bizim olan bizimdir :) 

tumblr_mm8u9sZFQP1rjf4f5o1_500.gif

ama renji benim!!  :wub:

tumblr_mxv64sUV7i1qeq7kpo1_500.jpg

grimmjow senin 

tumblr_n0500swOTK1tpun5yo1_r1_500.gif

:D al benden sana bir sürü grimmjowwwww!!!! 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Normal anime sayfasının altında da yazdım bunu buraya da yazayım. tekrar bölümü bile izlenme rekoru kırmış bir anime neden devam etmesin. sonuçta herşey para. Para için bu işi yapıyor herkes. Mantıklı olan bu. ancak şöyle bi ihtimalide göz ardı edemem tabi ki. Kubo animeyi güzel yapamadıklarını düşünüp şirketle kavga etmiştir yada diğer telif hakkı sebepleriyle animeyi yapan şirkete uyuz olup durdurtmuştur ve katır inadı yapıp bi daha animesini yaptırtmayacaktır. bu da bi ihtimal.

şimdi sorunun cevabına dönersek yukarda da söylediğim gibi çok fazla ihtimal var ve animenin devam etmesi konusunda kesin olarak söylenecek bişey yok. bence edecektir. durdurulmasının başlıca sebebini herkes animenin mangaya çok yaklaşması olarak görüyor. şu an mangada devam eden final arc'ı bittiğinde ve Tokyo TV de bir yer boşaldığında başlar diye düşünüyorum. her şey manganın ilerleyişine bağlı. ama en azından bi sene daha görmeyiz diye düşünüyorum. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kurotsuchi mayuri benim şimdiye kadarki animelerde gördüğüm karakterine bayıldığım air time aldığı her seferinde en kötü suratımda bi sırıtış oluşturan karakterdir. kimin ne dediğini umursamaz sevdiği işe her şeyden daha çok bağlı. ihaneti sevmez. dünya umrunda değil adamın. favori karakterimdir kendisi. joker bir bu iki  :D

şu sahnede evi inlettim   :D  :D  :D

366819-screenshot006.jpg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zaten 2014 sonu ve 2015 başı denilen tarih fake çıktı.. 2 yıla kadar yeni sezon filan yokmuşşşş... neymiş mangada yaklaşık 150 chapter daha öne geçilmeliymiş ki anime yapılsın.. ölme eşeğim ölme..  :help-onion-head-emoticon:  bari bir ova bir film çıkarsınlar..  ki beklentiler 2 yıla bir film geleceği yönünde.. :crying2-onion-head-emoticon:  anime için ise 2 yıl ya da üstü... bence tite sağlam bi final yapacak sonra da animesi önce ve sonrasında da filmi çıkacak bye bye Bleach diycez biz de.. :ghost-onion-head-emoticon: karamsarlaştım iyice!!  shounen jump ve pierro'nun takibini bırakacam valla moral bozmaktan başka bi şey yok.. zaten geçen twitter'dan bleach wiki 1 nisan şakası yaptı "temmuzda yeni sezon geliyor" diye tam mutluluktan uçmuştum kiiiii... ertesi gün "bir nisan şakasıydı özür dileriz" deyince bittim bildiğin  :dead-onion-head-emoticon: hele ki forumda (bleach wiki forum sayfasında) "umut etmenin bir faydası yok 366 sondu başka sezon gelemeyecek" yazmış biri kendimi zor tuttum "sen ne diyon kardeşim!!!" dememek için... 

ya arkadaşlar bleach dewam edicek gibi bi dedikodu dolanıo nette ama aslı warmı kesin bilgisi olan warsa paylaşabilirmi acaba?

Normal anime sayfasının altında da yazdım bunu buraya da yazayım. tekrar bölümü bile izlenme rekoru kırmış bir anime neden devam etmesin. sonuçta herşey para. Para için bu işi yapıyor herkes. Mantıklı olan bu. ancak şöyle bi ihtimalide göz ardı edemem tabi ki. Kubo animeyi güzel yapamadıklarını düşünüp şirketle kavga etmiştir yada diğer telif hakkı sebepleriyle animeyi yapan şirkete uyuz olup durdurtmuştur ve katır inadı yapıp bi daha animesini yaptırtmayacaktır. bu da bi ihtimal.

şimdi sorunun cevabına dönersek yukarda da söylediğim gibi çok fazla ihtimal var ve animenin devam etmesi konusunda kesin olarak söylenecek bişey yok. bence edecektir. durdurulmasının başlıca sebebini herkes animenin mangaya çok yaklaşması olarak görüyor. şu an mangada devam eden final arc'ı bittiğinde ve Tokyo TV de bir yer boşaldığında başlar diye düşünüyorum. her şey manganın ilerleyişine bağlı. ama en azından bi sene daha görmeyiz diye düşünüyorum. 

geçenlerde bu yazıyı paylaşmıştım ve hala bir değişiklik olmadığını söyleyebilirim.. her kafadan bir ses çıkmakla beraber muhtemelen shounen jump tite kubo ve studio pierrot tarafından kendilerinin bile henüz kararına varamadığı bir sonucu bekleyemeyiz zaten. ama ben de en az 2 yıla kadar yeni bir sezon ya da 1,5 yıla bir film bekliyorum..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.