Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

Zamanında paylaşım yapmayan üyeyi silelim altında ki devam etsin ayrıca o üyenin de seçtiği karakter ile ilgili paylaşım yapmayalım diyorum  :whistling: Bu arada Aizen ve Ulquiorra 2 kez yazılmış  :confused-onion-head-emoticon:​ 

2 gün geçti aradan daha zamanı felan kalmadı ki :D 2 saat beklenip kişi paylaşım yapmamışsa diğer kişi yapsaydı böyle şimdi sona gelinmişti. Demek Dj morphosisle benden başka takan olmamış burayı. Napalım bu da son olur artık ^^

Edit: Yapılırsa da bu şekil etkinlik yapılmaz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

• Forum Admin

2 gün geçti aradan daha zamanı felan kalmadı ki :D 2 saat beklenip kişi paylaşım yapmamışsa diğer kişi yapsaydı böyle şimdi sona gelinmişti. Demek Dj morphosisle benden başka takan olmamış burayı. Napalım bu da son olur artık ^^

Bu şekilde bir genellemeye maruz kalmak hiç hoş olmadı, kaç gündür foruma uğramıyorum diğer arkadaşlarında işleri olabilir vs.vs bu FC yi takmamak ile bağdaştırılacaksa hata bizde o zaman kusura bakma iyi geceler   :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu şekilde bir genellemeye maruz kalmak hiç hoş olmadı, kaç gündür foruma uğramıyorum diğer arkadaşlarında işleri olabilir vs.vs bu FC yi takmamak ile bağdaştırılacaksa hata bizde o zaman kusura bakma iyi geceler   :)

Evet biraz kötü oldu, özür dilerim. İyi geceler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşılan etkinlik resimlerine bakılmayacaksa etkinlik olmasının bi anlamı olur mu bilmem... :smile_bilmem:  Renji Abarai seçtim, demek ki onun ile ilgili paylaşımları görmek istiyorum.. Belirli bir kaç sitedeki ilk gördüğü resmi atıp duracaksa millet bi anlamı olmaz ki? (Ben zaten yeterince sağlam bi arşive sahibim :LTkJN9u: ) Bir de yaptırımlı ceza olayı işin esprisi idi. Herkese FC içi kendi uğraşları ile ilgili minik bi ceza olcaktı. Doğruluk mu cesaret mi oynamıyoruz nihayetinde... Kimi gif yapar, kimi amv, kimi çeviri, kimi resim, kapak... Aynı resim olması durumunda ya da süre aşımında olay biraz daha eğlenceli hale gelsin diye teklif etmiştim... Geri çekiyorum teklifimi.  :(

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Keşke katılsaydım bre. :/ Gerçi afilli pek resim bulamazdım ama._. Ve ultra kasan bilgisayarımın etkisi de büyük. *-* Halbuki başlangıç tarihi yazıyordu etkinliğin. :D Bence kalanlar olarak biz neden kendimizi ziyan ediyoruz ki ? :d Olayın içinde değilim bizli konuştum ama şey yapalım, yapılsın yada online olanlar ve sırası gelmediğinden pasif kalanlar belki devam etmek istemiştir vs. kura gibi bir şey yapalım herkes kendi numarasını belirlesin en baştan. Yada alfabetiğe göre mi olsa ?-? Bedri-sama Papillon adminin demek istediği bi nevi hala aktif ve paylaşım yapmaya hazır en az iki kişi -Janset abla ve Zeynep abla- var hani gelmeyenleri oyundan diskalife edip hatta o seçtikleri karakterin bir lafı yada - oyun kurucuları taradından- kendimizin uyarlayacağı sanki onun ağzından çıkmış laf gibi yapıp diskalife etmek hoş olurdu her aktif üye de kendi seçtiği karaktere bürünüp yorum gibi bişi yapsa nihahah. -_- Yani bilemiyorum kimin ne kadar hevesi kaldı da. Aslında acımayıp kurallara diskalifiye seçeneği koyulacaktı, tabi sonradan konuşmak kolay da :d kimsenin aklına biri atmayınca sıra bana geldi düşüncesi gelmemiştir ve görünen o ki gelmemiş. Hani sen buna benzer bir şey yazmışsın ondan dedim. ^-^ Sağlık olsun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.