Jump to content

Bleach FC

quincy

Önerilen İletiler

İki karakter olmadan Bleach olmaz.Bunlar Kurosaki İchigo ve Aizen Sousuke...Ve merak etme tek nefret eden sen değilsin başkalarıda var maalesef :(

nAbVPN.gif

@Bluegrass daha adil bi yarışma olabilir.Pek adil değil imza yarışması.Zira herkesi photoshop kullanıp kullanamadığı belli değil ^_^

bir de aizeni sevmeye çalışıp sevemeyenler var(bkz:ben :D ) diğer konuda ben mobildeyim hep pc çalışmıyor burdan masaüstü sürümü de kasıyor kısaca böyle bi yarışma yapsanız ruhum duymaz ne de olsa mobilde imza görünmüyor :D tabi yine de siz bilirsiniz yani şaka falan bir yana :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • Yanıtlar 1.2k
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Bleach   Medya bilgisi     Konu       Karakterler Ana Karakterler Soul Society Gotei 13 (13 Koruyucu Takım)   Arrancarlar

Azcık caps paylaşayım bari :P      

Gotei 13 Kaptanlar...   Yamamato Genryuusai   Soi-Fon   Rojuro Otoribashi   Unahana Ritsu   Hirako Shinji   Kuchiki Byakuya   Komamura Sajin

Ben de katılcam kulübe ^^ alır mısınızz?? Bide kaptanlardan biri olmak istiyorum espada veya teğmen de olur boş varsa beni alın lütfennnn ... 

Ekledim hoş geldin ^_^ Kaptanları yeni üyelerden yapamıyoruz maalesef ^_^ Teğmen veya espada olabilirsin.FC'ın ilk sayfasında ilk iletide boş teğmen ve espadalara bakıp hangisi olmak istersen söyleyebilirsin ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ekledim hoş geldin ^_^ Kaptanları yeni üyelerden yapamıyoruz maalesef ^_^ Teğmen veya espada olabilirsin.FC'ın ilk sayfasında ilk iletide boş teğmen ve espadalara bakıp hangisi olmak istersen söyleyebilirsin ^_^

hmm 12. takım teğmeni olcam seçtim ^^ teşekkürlerrr ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bendee:) mümkünse tabi hangilerinden oluyo bi de

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hmm 12. takım teğmeni olcam seçtim ^^ teşekkürlerrr ^_^

Tamamdır ;)

bendee:) mümkünse tabi hangilerinden oluyo bi de

atmayı unutmuşum bu arada buyrun:)

Dl51rv.jpg

FC'ın ilk iletisinde boş teğmen ve espalara bakıp oradan hangisi olmak istersen onu yapalım senide :P

Bu arada resim çok güzel olmuş eline sağlık :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.