Jump to content

Burçlar!

SUNA

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 115
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Koç burcu(21Mart-!9Nisan) Koçlar zeki ve çabuk kavrayabilen kişilerdir. Organizasyon yetenekleri gelişmiştir. Etraflarındaki insanları, varılması imkansız hedeflere yönelten bir öncüdür. Kuvvetli inan

Şimdi şu tarz birşey söylemek istiyorum ikinizde belirli doğru tarafları alarak tartışıyorsunuz... Evet Astronomi bilimi asla ( Bunun altını çiziyim asla gerçeğe %100 yaklaşamaz ) .Hiçbir veri %100 em

Merak ettiğim bir şey var: Bunları sen mi yazdın bir yerden alıntı mı? Burçlar benim ilgi alanımdadır da.. Özellikle burç uyumları ile ilgilenirim.. Katılmadığım bir kaç nokta var... İlk göz attığımd

"Küçük bir çocukken bile olgun görünür. "

Hahahaa buraya çok güldüm :D

Boğa ve Başaklarla iyi anlaşırmışım öyle yazıyor.Etrafımda boğa veya başak var mı ki benim :huh: Bence gene sizi en iyi anlayan kendi burcunuz oluyor :D

Gerçi bu tarz şeylere pek inanmasamda eskiden ailem Oğlaklar inatçı olur derdi.Niye diye sorduğumda da Keçi işte falan kan çekiyor sizde diye geçiştirirdi.Sonradan farkettim biraz inatçıyım ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merak ettiğim bir şey var: Bunları sen mi yazdın bir yerden alıntı mı?

Burçlar benim ilgi alanımdadır da.. Özellikle burç uyumları ile ilgilenirim.. Katılmadığım bir kaç nokta var... İlk göz attığımda gördüğüm iki uyum özellikle ilgimi çekti:

Boğaların akreplerle arası kötü değil tam tersine iyidir. Hatta boğa burçlarının duygusal çift olarak en iyi anlaştığı burçtur evlilikte falan...

İkincisi İkizler ile yengeçlerin arası kötü diye bilirim hatta zodiac burçları arasında en uyumsuz birbirlerine tam zıt iki burçtur. Annem ikizler babam yengeç :ph34r: nasıl bir zıtlığın çatışmanın arasında yetiştim siz tahmin edin :ph34r:

acını paylaşıyorum :( bak üzgün yüz
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

yalnız burçların olmadığı kanıtlı bişey dilmiydi ? yanlış biliyoda olabilirim gerçi ben yay :D

Tam tersi burçların olduğu kanıtlanmış bir şey :) Elektromanyetik alan ile açıklanıyor.. Dünyada olan bir olayı evrendeki takım yıldızların ya da yıldızların konumu etkiler...Bununla ilgili Tubitak Jeoloji bölümünde yapılmış bir proje var; okumuştum... Şöyle açıklayayım: Eski toprak insanlar, çiftçiler ayın hallerine göre hasat yaparlar. Mesela babaannem ayın yeni hallerinde hasat yapmaz bereketli olmayacağını ya da hasat edilen malın bozulacağını düşünür. Ayın eski hallerinde tam tersi... Proje bunu bilimsel olarak kanıtlamayı hedefliyordu..

Ha bahsettiğim şeye günlük burçlar girmez.. Burçlara feci inanan bir insanım ama günlük burca inanmam. Bu konu hakkında Üstün Dökmen'in bir sözü vardır: Bir yıldızdaki ışık, kaynağından çıkıp yeryüzüne gelene kadar milyonlarca yıl geçer... Bizim gece gördüğümüz parıltılardır onlar...Milyonlarca yıl önce oluşmuş bir ışık bizim geleceğimizi nasıl etkileyebilir?

Duyunca çok hoşuma gitmişti paylaşayım dedim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tam tersi burçların olduğu kanıtlanmış bir şey :) Elektromanyetik alan ile açıklanıyor.. Dünyada olan bir olayı evrendeki takım yıldızların ya da yıldızların konumu etkiler...Bununla ilgili Tubitak Jeoloji bölümünde yapılmış bir proje var; okumuştum... Şöyle açıklayayım: Eski toprak insanlar, çiftçiler ayın hallerine göre hasat yaparlar. Mesela babaannem ayın yeni hallerinde hasat yapmaz bereketli olmayacağını ya da hasat edilen malın bozulacağını düşünür. Ayın eski hallerinde tam tersi... Proje bunu bilimsel olarak kanıtlamayı hedefliyordu..

Ha bahsettiğim şeye günlük burçlar girmez.. Burçlara feci inanan bir insanım ama günlük burca inanmam. Bu konu hakkında Üstün Dökmen'in bir sözü vardır: Bir yıldızdaki ışık, kaynağından çıkıp yeryüzüne gelene kadar milyonlarca yıl geçer... Bizim gece gördüğümüz parıltılardır onlar...Milyonlarca yıl önce oluşmuş bir ışık bizim geleceğimizi nasıl etkileyebilir?

Duyunca çok hoşuma gitmişti paylaşayım dedim :D

Bölüm değiştirelim mi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BAŞAK(23 Ağustos-23 Eylül)

Titiz ve mükemmeliyetçidir. Ayrıntıları incelemeyi, etrafı dikkatle gözlemeyi, yararlıyı yararsızdan, önemliyi önemsizden ayırmayı çok iyi bilir. Eleştiriye düşkünlüğü insanları acımasızca aşağılamak arzusundan değil hataları düzeltme ihtiyacından kaynaklanır. Bir şeyin görüntüsünden önce verimli ve pratik olup olmadığına dikkat eder.

sonuna kadar haklı :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bölüm değiştirelim mi :D

Sen önce git bnm burcumu öğren <_< Boğa yokmuş hiç etrafında -_- Ben neyim öküz mü <_<

Ben de oğlaklarla iyi anlaşırım diye sana söylicektim ö.m de.. Vazgeçtim :D :D

Değiştirmeyek bu arada senin vize soruların çok zor :( ben Dünyanın çevresini bilmeden o sorduğun şeyi hesaplayamam :(

Edit: Düşündüm de bilsem de çözemem :D

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

vav kanıtlımı bilmiyodum bu arada o yıldız işide klasik heralde bana da denmişti şaşımıştım felan :D

bu arada o hasat işi aya göre değilmiydi dolunayda ekilmez felan :D

Tamam işte gök cisimlerinden bahsediyorum ben de zaten :D Sadece yıldızlara odaklı düşünme :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.