Jump to content
Türk Anime TV Forum

Liderlik Tablosu


Popüler İçerik

Showing content with the highest reputation on 17-11-2017 tüm alanlarda

 1. 2 points
  Japonya gece hayatı ile ilgili çok enteresan bir belgesel ingilizce altyazılı Japonyadaki host kültürünü anlatıyor benim inanılmaz ilgimi çekti soluksuz izledim. +15 diyelim uygunsuz içerik yok ancak yetişkin hayatı anlatıldığı için daha aklı masum olanların rahatsız bulabileceği konular içerebilir. küçükler izlemesin.
 2. 1 point
  Anime Adı : Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou Anime Türü : Yaşamdan Kesitler, Gizem, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2017 Çevirmen : Sinsine Düzenleme : Sinsine Özet: Inaba Yushi ortaokul birinci sınıftayken ailesi vefat eder ve akrabalarının yanına taşınır. Akrabaları ona göz kulak olsa da, onlara yük olduğunun farkındadır. Mezun olduktan sonra, yurdu olan bir liseye taşınmanın hazırlıklarını yapmaktadır. Maalesef yurt, Yushi taşınamadan önce yanıp kül olur! Yushi, kendisine bakmakta isteksiz olan akrabalarıyla yaşamak istememektedir ancak az parası olan, yetim bir öğrenci için kiralık oda bulmak çok zordur. Bu sırada karşısına, insanlar ve doğaüstü varlıkların bir arada yaşadığı Yokai Apartmanı çıkar. Orada, başka bir lise öğrencisi olan Akine isimli şirin bir kız da yaşamaktadır ve canavarlara karşı tamamen soğukkanlıdır. Hatta kötü ruhları kovabilmektedir! Yushi'nin lise hayatı, beklediğinden çok daha fazla garip olacaktır! Klasör Linki
 3. 1 point
  http://www.turkanime.tv/anime/concrete-revolutio-choujin-gensou
 4. 1 point
  KuramaUN

  ( 24 / 24 ) Ballroom e Youkoso

  18-19. bölümler eklenmiştir. İyi seyirler...
 5. 1 point
  Arkadaşlar Merhaba, 17 farklı animeye ait toplamda 6 bin adet 1080x1920 çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarını bir arada topladım. Yapmış olduğum mobil uygulama kısa süre içerisinde +50k indirme aldı. Anime wallpapers uygulamasını Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.onsoftware.animewallpaperhd Olumlu olumsuz geri dönüşlerinizi bekliyorum. Sizlerden gelecek talepler doğrultusunda uygulama da geliştirmeler yapacağım.
 6. 1 point
  Yeni bölümler için çok sağ olun. Kolay gelsin.
 7. 1 point
  Merak ettiğim serilerden biri ancak halen başlamadım. Sonlanmasını bekliyorum. İzleyenlerin yorumlarını merak ediyorum. Ayrıca çeviri de ve bizlere hazırlayıp sunanlarda emeği geçenlere teşekkür ederim.
 8. 1 point
  14-15-16. Bölümler eklendi. İyi seyirler...
 9. 1 point
  Fc'a alalım reyizi :D .Adam yaşayıp bleach'in mangasının sonunu görseydi japonya'yı da bombalardı https://www.animefantastica.com/usame-bin-ladin-anime-hayrani-miydi
×
×
 • Yeni Oluştur...