Jump to content

jans09

Üyeler
  • İçerik sayısı

3077
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

79

Durum güncellemeleri bölümüne jans09 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Dışsesli animeleri sevmiyorum...

2. Deprem oldu...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kutatgu

Kutatgu

geçmiş olsun herkes iyi mi?

3. jans09

jans09

Biz hepimiz hissettik. Hatta o kafayla mandalina bile yedim :s

İyiyiz, yok bir yaramazlık neyse ki. Biraz korktuk o kadar :)

4. Kaxell

Kaxell

Ben uyuyodum annem "Ertugrul deprem oldu hissettin mi? " dediğini duyduktan sonra kafamı yataga geri gomdum. :P

3. Ya Rabbim sen şu AKK denilen zımbırtıyı başımızdan al en tez zamanda ki kota dışı olduğum zamanlarda olduğu gibi ışık hızı ile indirebileyim her daim. Amin...!

2. jans09

jans09

Yaa o kadar mkv videoyu sadece içindeki altyazı dosyası için indir de göreyim. Bir de buna izlediklerini ekle uçuyorsun. Dün indirdiğim rakugonun mkvsi 600 küsür mb. Kore dizilerim ve filmler de var. Ah nir de limitness eklendi bir de x files eklencek. Yetmiyo ;'(

3. xpector

xpector

Amin inşallah.

4. Sciathán

Sciathán

Oley be Superonline be

4. Günlük oy kullanma kullanmadığımız günlerden birikse ya... Beğeneceğim bir sürü şeyi beğenemiyorum :'(

1. Kikuchi

Kikuchi

:( :( :(

2. Witch

Witch

Yaa evet ;-;

5. Josei, seinen, spor, macera, korku, fantastik bu sezon güzel geçecek hehe

2. jans09

jans09

Benim bildiğim tek marşmelov pasta yaparken kullanılan... :p

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Bu adamda onun bağımlısıymış işte :P

6. Anaaaa bugün doğanlar eklenmiş :)

1. Kikuchi

Kikuchi

sen demesen fark etmeyecektim :D

2. jans09

jans09

Yaaa :c Aşağıda bi milyon tane daha aynısından yorum olduğunu görünce bir çıkış bekliyordum :p Ama durumlara bakmadan ilk tepede görür görmez yazdımmmmm :p

3. jans09

jans09

Aşağıyı bırak yukarı da dolmuş :s

7. Yok mu admin?

2. Kaxell

Kaxell

anaa iki el lol atıyım dedim olay olmuş :/

neyse kalıcı olarak sildim iletileri panelde falan da görmesin kimse

3. Amygirl

Amygirl

Boğazımdaki virüsle ilgilenemedim ki burdakilerle ilgileneyim :/

4. FrailSym.

FrailSym.

Olayı kaçırmışım galiba, lanet olsun.

8. 2016ya bir saat kala 325mblık bir anime 5.8kb ile inerse ben tüm 2016da napcam? O.o

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

yüzde doksan üç ;)

3. jans09

jans09

Valla benimki mkv video ve başka bir alternatifim de yok :c Ah ah el mahkum :c

4. KuramaUN

KuramaUN

SENEYE GÖRÜŞÜRÜZ XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

9. Arkadaş zırt pırt isim değiştirmeseniz??? O.o birini bir yere member etiketlicem adamı bulamıyorum yahu!!

2. KuramaUN

KuramaUN

geç kalmışsın gibi düşünmeye

3. jans09

jans09

Hehe... Fena yakalandın O.o

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Fazla geç kaldım hatta :( Herkesten özür dilerim benim hatam. Bu saatten sonra çeviri yapacak olursam bağımsız yaparım sizi de strese sokmam

10. Eveeeeet Tatami Galaxy'i 11. bölümünü de çevirerek "Let The Sun Shine adlı parça ile uğurluyoruz... İyi seyirler minna :)

2. jans09

jans09

Hehehe.. geçen iki hafta hastaydım ne zaman çeviri için programı açsam başım dönmeye başlıyordu iki dakika sonra... birikenleri de hallettim.. Tatami eskilerden olunca biraz bekledi. yoksa çoktan biterdi.

Şarkının Aquarius verisyonu benim en sevdiğim :D Bak aklıma geldi şimdi bi dinleyim :P

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

"Let The Sun Shine In" mi şarkının adı yoksa in yok mu

4. jans09

jans09

in de var :D

11. Bu skype beni deli edecek... Girmemle çıkmam bir oluyor :'(

2. jans09

jans09

Evet hem de nasıl... Ama benimki düzeldi hehe :)

Sen nasıl oldun bu arada????????????????????????? O.o :?

3. Mileydi

Mileydi

Darısı benimkinin başına :/ Hala çene ağrısı çekiyorum aslında düşününce dünden iyi değilim o.O Neden iyileşemedim bennnn :D

4. jans09

jans09

Neden iyileşemedin bakiim??? whatsapp ta da yazmışın ööle :) iyileş ama... Serhat çatlıcak yoksa hehe....

12. 1.Sezonun belası henüz bitmemiş ve 4 bölüm kalmışken 2. sezonu 2016 yazında gelecekmiş... God Eater gelme.. Kış, kış!

13. D-Gray Man 2016'da ekranlara geri dönüyor :)) dışarıda olmasam pv çıktı onu paylaşacaktım. Ayrıntıları paylaşırım. Mutluyum mutlu :))

2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Köpeğin olsun, Al tepe tepe kullan o FC'yi :P ...diyeceğim ama olmuyor, konuyu açan kişinin iletisi silinemiyor, konunun kökten silinmesi gerekir ancak :(

3. jans09

jans09

Sayfa 5te FCnin edit tuşunun artık sayfayı açan arkadaşta olmadığı yazısı var??? Nasıl bir iş bilmem ama ekleme, silme, ana konuya haber yazma, başlık değiştirme vb işlemleri yapamadığı şikayeti söz konusu...

4. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Baktım bir şey yok, anlayamadım niye editleyemiyor. Belli bir süresi olabilir, üye olmak isteyenleri adminler ekliyor bu tür durumlarda

14. Kafa karışıklığından halliceyim... Dört ayrı animenin ilk bölümlerini indirip, PCde bulunan ve önceden indirdiğim başka bir animeyi izleyecek kadar hemde...

2. Kai

Kai

olmadı yüzünü falan yıka izle derim ^^

3. jans09

jans09

Aklımda izlemeyi çok çok istiyorum da şu bir kaç ayı atlatayım diyorum.. Sağ ol. :)

4. Kai

Kai

ah şu içtiğim kahveden yapabilseydim sana :D 3 gün uyumaz zehir gibi olurdun :D

15. Devil May Cry seni izlemicem!!! Bu ne ya yarısı İngilizce yarısı Japonca her sitede böyle mi yüklendi!!!!! BD indirdim onda da Japonca audio bozuk... Pes ediyorum!

2. aizen-

aizen-

evet öyle 2. bölüm ingilizceydi bütün linklere baktım japonca zor buldum hepsi öylese bende izlemiyim boşuna. :D

3. aizen-

aizen-

evet öyle 2. bölüm ingilizceydi bütün linklere baktım japonca zor buldum hepsi öylese bende izlemiyim boşuna. :D

4. jans09

jans09

İşte pratiklik budur... Zeynep gibi bir hazinem var benim yaaaa :D Sağ olasın (Bu arada sen tavsiye etmiştin bunu fii tarihinde... :p izlemek yeni kısmet olacaktı olamadı :c)

İkinci bölümünü alayım mp4 olaraksa eğer megalink yapacam :P (Zeynep genelde video+altyazı indiriyo)

16. Aaaaa Terra Formars 2016 nisanında ikinci sezonu intikam ile geri dönecekmiş...

1. LeornKayn

LeornKayn

İzlerim ben bunu not edeyim ne iğrenç bir düşmanları varmış.İşler pek iyi gitmemiş herhal intikam adlı 2.sezon olacaksa.

2. Cold Dewil

Cold Dewil

İşin garip yanı o animede şuydu.Dünyadan Marsa 1 ayda mı ne destek kuvvet geliyordu sanki.Bir gecede o kadar olay oluyor 1 ay nasıl dayanacaklar -.- İ'll waitng 2nd season *-*

17. Bu Japonlar çok ilginçler???!!! O.o

2. asci

asci

satrançlı redbul mu bizim kanallarda da sanırım ona benzer bir şey vardı o mu?

3. jans09

jans09

ta kendisi..
    4. asci

asci

evet aklıma gelenmiş,güzeldi o da :D

18. Böyle günaydınlarımız olmasın... #Ankara#

19. Tokyo Ghoul ve One Punch Man'ın anime çizerleri Miyazaki'nin ölümsüz eseri Howl'un Yürüyen Şatosunu ele alacaklarmış... Güzel bir yapım olması dileklerimle :)

20. Anime sever bir İspanyol kardeşimiz Bleach animesinin yeni sezonunun 2016'da yayınlanmaya başlaması için change.org sitesinde muhattabı TokyoTV olmak üzere bir imza kampanyası başlatmış... Başta şaka sanmıştım ama kampanyaya katılım hiç de az değil. Çorbada tuzum bulunsun :) https://www.change.org/p/tv-tokyo-bleach-anime-back-2016?source_location=petitions_share_skip

2. Raffee

Raffee

Ben de imzaladım

3. asci

asci

imzalayalım,muhatap alacaklarsa biz de başlatalım,ana sayfaya attık mı tamamdır:P

4. Kai

Kai

Mission complete

21. Ne İngilizceymiş ha forumda ayaklanma çıktı... Hahahhaha!!!!!

2. jans09

jans09

Admin kelimesinin sadece İngilizce olduğunu sanması en yanlış olandı... Konusu içinde kendisinin de yaptığı gibi "Flood" ile gelmeliydi... Daha sağlam olurdu :P Forum kurallarına nasıl karşı geleceğini şaşırmış desem yalan olmaz...

3. Kai

Kai

yasak olan ingilizce kelimeler değil zaten benim bildiğim kadarıyla, ingilizce sözler,replikler vs.

öyle değil mi?

4. jans09

jans09

Durumda ve konu mesajlarında yabancı dil yasağı var. Ben de paylaştım zamanında. Yasak dediler sildim... Bir yerde kurallarına uygun davranmanın neresi, ne zaman yanlış oldu bilmiyorum ama yaptırımsız, kuralsız bir kaos ortamına da gerek yok. Ben gidip anime izleyim ya. İngilizceymiş pfftt!

22. Kendimi bir "let the sunshine" klasiği ile daha ödüllendiriyorum :P Çevirinin en sevdiğim anı :D

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

bunu hatırlıyorum, sen daha önce de yazmıştın herhalde veya başkası mıydı ki :P

2. jans09

jans09

Evet evet... Benim o ben :) Her biten animenin ardından gelen aydınlığın illuminatiye ait olmadığını belirtmek amaçlı mıdır nedir kulağıma dolar bu şarkı :D

23. neden gece gece bunlar bana denk gelio.... :s :c
    2. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

İçim bir tuhaf oldu...

3. jans09

jans09

Japonya'daki terk edilmiş adayı nasıl sonrasında kullanmamışlar şaştım aslında. Sonuçta kömür madeni olmasa da çeşitli işlerle işletilebilecek tekniğe sahipler.

İntegral; yaşımdan utanmam geçen gece korku hikayeleri okudum, tam o esnada lambanın parlaklığı yağmurun etkisinden olsa gerek bir azalıp bir çoğalmaya başladı.. Uyuyana kadar kalp atışlarım duyabildiğim tek şeydi. Lambayı ertesi gün değiştirdim :P

.:asci:. konuşmasa hikayeler fena değil. İlk hikayeyi okumuştum ben ço...

4. jans09

jans09

devam edeyim.... oteldeki kanadalı kadının psikolojik rahatsızlığı olduğu söylendi (ne kadar doğru bilmem tabii-,-)

Tuhaf ki ne tuhaf Barış, hele ki o ormanda yapayalnız kalma hissi düşünemiyorum. Japonların korku hikayelerinde bu kadar ii olma nedeni bu olsa gerek.

Ramazan o kadar çürük çarık bir yer olmasın ama bazen öyle bir başıma kalmış gibi hissetme hissi çökmüyor da değil :P

24. Acık da korecanlık yapak :P

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

:') Kore fanı ergenler görüyorum bu yüzden bir türlü fan olamadım. Ama ilgilenirim.

İlaç kutusunda sırf exo yazıyor diye :') ilaç kutusunu paylaşıyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.