Jump to content

Sina

Üyeler
  • İçerik sayısı

884
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum güncellemeleri bölümüne Sina kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Boruto'nun filmi internete düşmüş sanırım. İzlemeyecegim artık Nardo görmek istemiyorum...

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

last movie iğrançtı, bu yine biraz iyi olur.

2. Sina

Sina

Kusucam artık filmleri yüzünden, yeter daha yapmayın :(

3. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Naruto Shippuden Movieleri iyidir neden ole diyorsun ki. :D Gerçi Naruto mmovieleride fena sayılmaz işte şu Last Movie de herkezin beklentisi yüksekti kimse umduğunu bulamadı.

2. Şu Project Itoh hakkında pek bi şey bilmesem bile filmleri konusunda baya meraklıyım. Fragmanlarında baya güzel duruyor, bilim kurgu olunca tabii :D

1. Sina

Sina

Bilim kurgu demişken Terra Formars'a da 2. sezon geliyormuş. Ne kadar aptalım haberim bile olmadı :D Neyse sevineyim :D

3. Sonunda okul başlıyor, biraz amacım olacak hayatta. Heyecanlandım *-*

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Sina

Sina

Ahaha valla ben öteki insanları umursamıyorum, bu sene hiiiiiç umursayamam. Ben asıl girecegim sınavları düşündükçe heyecanlanıyorum :D

3. Kafuariku ^-^
    4. Sina

Sina

Ahaha yok Ygs-Lys :D Teog sınav mı sende :D

4. Bi animeyi seversin ama senden başka izleyen kimse yoktur tartışamazsın, animenin mükemmel oldugunu, ne kadar sevdigini anlatamazsın içinde kalır hevesin.

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

İyi geceler sana :D :D

3. Sina
    4. SiyahDranza

SiyahDranza

Sonra İnternet ortamında o seriyle ilgili paylaşım görürsün sevinirsin umutlanırsın :'( duygulandırdın

5. Sonunda Chartotte'de beklediğim bölümlere geliyoruz, heyecanlandım *-*

1. Kadir-

Kadir-

Aynen. Ben heyecandan ölecem galiba hatırlamamaya çalışıyorum -_-

6. Sorachi sonunda bazı yaşları açıklamış. Yamazaki 32, Kondo 28, Hijikata 27 yaşındaymış. Gintoki de 26-27 dir muhtemelen. Ama yamazaki 32? Soraci gene trollüyormu ciddi mi bilemiyorum, ama muhtemelen gerçek. :O

2. Sina

Sina

Yok hayır çok çok önceleri Sorachi Gintoki hakkında 20'lerinde demişti. Ama mantıken hiç düşünmedim :D

3. Amygirl

Amygirl

Şimdi bilmeyenlere spoiler olur ama :D düşünürsek: Hocası alıkonulduğunda yaklaşık 12-13 yaşlarında tahmin ediyorum... Direniş savaşında da en az 17 yaşındadır... Animedeki son arcta 10 yıl önceki bir olay anlatılıyor ve anlatılan olay direniş savaşından mininmum 3 yıl sonraki bir olaydır.. Kısacası en az 30 yaşında olması lazım.. Gerçi çok bir önemi yok :D Zaten seride yaşlanmıyorlar Kagura da şikayetçi ya bu durumdan :D :D

4. Sina

Sina

Ahaha dimi kaç yaşında olursa olsun değişmiyor sonuçta :D

7. Yaz animelerini seven bi ben miyim? Kimse öyle çok beğenmemiş serileri. Tabi sonbahar animeleri muhteşem olunca yaz sönük kaldı :D

2. Sina

Sina

Ben bilirim o tür animeleri, klasik klişe diye bağırıyor resmen. :D Loli severim sevmediğimden değil (gerçi sırf fanservice için konulmuş lolileri de sevmem) ama ana karakter loli manyagı bi sapık olunca tüm büyü bitiyor :( Hani konu da ciddi duruyor ama oraya bir cıvık bir loli koyunca tüm her şey sıfırlanıyor. Güzel bi yanı yok ki izleyelim, mangasını okurum belki. :(

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Ushio to tora, gangsta., Kangoku Gakuen...

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Fanservice yoksa Gate'e bakılır bence :P

Ushio'nun 2.sezonu da başlayıp bitince izlemeyi düşünüyorum :'D

Kangoku yu da merak etmiyor değilim :D

8. Normalde bu kadar takıntılı olmam ama lütfen Mika x Yuu gerçek olabilir mi? :(

2. Barış

Barış

işleseler canıma minnet. aoharuya harbi taktım. bi tane erkek görünümlü kız, bi tane biseksüel playboy, bi tane kara bi gevşek gevşek konuşan ne olduğu belli değil bi karakter. iki tane doktor biri gay öbürü muhtemel bi seksüel, protaganistler ve antagonistler içinde heteroseksüel bi insan yok. kendimi nomal bi insan yok dememek için zor tutuyorum homofobik damgası yiyecem diye korkumdan heteroseksüel diyip duruyom upuzun kelime.

3. Kaxell

Kaxell

yalnız o kadar yuri ecchi vs vs sevmeme rağmen bende Yuu x Mika'yı shipliyorum. :D Hatta tek shiplediğim yaoi çift olabilir.

4. Sina

Sina

Ahahha çok güzel özetlemişsin haremleri ve aoharu'yu :D daha fazla ekleyecek bişey yok. Ama ayrıyetten aoharu mangada hafif ensest de var hsjdkdjks :D

Mika x Yuu cidden gerçek, daha da gerçek olur umarım. *-*

9. Overlord gerçekten izlenmeye değer mi?

2. Kaxell

Kaxell

ben çok sevdim. :) Eğer ısınmadıysan bitince izlersin. 13 bölüm olacakmış zaten.

3. historianWeeb

historianWeeb

olaylar ufaktan toplanıyor şu an bi şans veremelisin online oyun temasında bence gerekli bir yenilik veriyor :D

4. Sina

Sina

Online oyun temasını geçtim karakterler çok yapmacık geldi. İçinde oldukları oyunun teması vesaire çok fantastik zaten, sıkıcı buldum nedense :D Gerçekçilik 0.

10. Mutsuzum abim İstanbul dışı üniversite kazanamadı. O evlenene kadar birlikteyiz sanırım... :(

2. Sina

Sina

Gerçekten gidiyorlar mı? Ehehehe o zaman iş kesin benim için :D Benim için sorun yok annemle aramız pek yoktur babamı özlersem özlerim de o beni özlemez D:

3. Mileydi

Mileydi

asdfgfdsa benimkiler gitti ama diğer ebeveylerde işe yarar mı bilmem :D

4. Sina

Sina

Benim gibi bi evlatları varsa yarar :D

11. Bir an önce yaz animeleri bitse de sonbahar animelerine kavuşsak :(

2. Sina

Sina

Ahaha o da farklı bi bakış açısı da ben yaz bitmiş gibi hissediyorum, sadece animeler devam ediyor :(

3. Dowdy

Dowdy

Olur mu öyle yahu :D daha 1 buçuk ay va.. bitmiş lan O.o

4. Sina

Sina

Ahahaha ^^

12. Gintama'dan nefret ediyorum :'(((((

1. Sina

Sina

Neredeyse, hele şu son bölümü Gintoki'nin geçmişi ile birlikte düşününce her şey iyice anlam kazandı... :( Gorilin acıması yok ki mangayı okurken anlamıyorsun tabi...

13. Bu aralar neden çoğu animede kız gibi görünen erkek, yada kız olup erkek gibi takılan karakterler var. Yeni trend mi bu?

2. Sina

Sina

O kadar göze batar oldu demekki şu aralar :D

3. Barış

Barış

sorma ya şu yeni seri aoharu'da ki tip ne öyle erkek görünümlü kız yapmışlar, kız gibi hareket de etmiyor, :D

4. Sina

Sina

Ya onun cinsiyet gene belli sayılır ve o kızım diyor, Ranpo kitan'daki erkek olarak geçiyor ve ne erkegim ne de kızım diyor. Anormal...

14. Yahariore'nin 2. sezonu 1. sezonuna göre dinamiğini kaybetmiş, izleyemiyorum sıkıldım o derece... :'(

1. kawaii kereste

kawaii kereste

1. sezonda da sıkılan ben 2. sezona hiç başlamıyım o halde :D

2. Sina

Sina

Bilemiyorum gene bi şans ver derim ama baya bayatlamış gibi geldi anime :D

15. Mangaların kalitesi günden güne düşüyor, daha çok kadın mangakaya ihtiyacımız var :(

1. Nayru

Nayru

Sana katılmıyorum maalesef manga kalitesinin düşmesinin nedeni kadın mangakanın azlığından mı sence ? Yoksa farketmediğim başka bir gönderme mi var ?

2. Sina

Sina

Ahaha hayır kadın mangakaların mangaları daha kaliteli oluyor anlamında bir cümle bu :D Daha çok kadın mangaka daha orjinal konular!

16. Yeey gene abimle sahura kadar anime maratonu yapmaya karar verdik, anime önerisi olan?

2. Sina

Sina

Ghost in the shell atlanmaz zaten, o iki animeyi duymamıştım izleriz kesin (hele sen tavsiye ettiysen kaçırmam :D) büssürü anime oldu sayılır teşekkürler :'D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Texhnolyze herkes dayanamaz, ilk 6 Bölüm doğru dürüst diyalog bile yok ama yarıdan sonra akıyor. Sonuda baya anlamlı, favori animelerimdendir kendileri :P

4. Sina

Sina

Ahahah sorun degil aslında bir takım farklılıklarının olması animeyi daha değerli ve izlenilebilir yapıyor, dediklerine göre bu kadar derin ve anlamlı bir animeyi izlememem ayıp olur artık :D

17. Uzun süre sonra foruma girince garip hissettim. Neyse :D

2. Nayru

Nayru

trevi çeşmesine süt döken çılgın türkler haberini hala bekliyorum ona göre...:D yalancı çıkarma beni

3. Mileydi

Mileydi

Madeni para değil kağıt para atan olarak da haberin gelebilir :D Yalnız Prag dedin beni benden aldın <_<

4. Sina

Sina

Ahahah atıcak madeni param bile olmayabilir kağıt parayı nasıl atayım hadi onu da geçtim süt bile zorlar beni :( Çok param olsa zaten bi haftaya üç ülke sıgdırıp en ucuz hostel neresi diye aramam :( :(

18. Abime Gintama'nın yeni bölümünü izlettim. Bütün bölüm boyunca sustu ve izledi. Bitincede dönüp 'Sen bu salakça şey için mi o kadar heyecanlandın.' dedi. Anlamıyorsun Gintama o bi kere. :D

2. Sina

Sina

Ahahaha o da iyiymiş, niye bu kadar farklısınız acaba :D Yada biz mi abimle çok yakınız :D Kardeş ilişkileri bi garip :D

3. Sina

Sina

Sorar mı ona kalmış, ben pek emin olamıyorum :D

19. Ders mers çalışmayı bıraktım, İtalya gezisi planlamaya başladım, gitmezsen olmaz dediğiniz yerler var mıdır?

2. Sina

Sina

Valiz götürmüyoruz trenlerde sürüneceğiz diye :D Bakalım artık yolumuz düşerse :D

3. Nayru

Nayru

ha valiz olsa atacaksın yani :-D neyse keyifli vakitler diliyorum umarım Roma çeşmesine süt dökmeye çalışan çılgın türkler yakalandı gibisinden haberler duymayız :))

4. Sina

Sina

Ahahah deme öyle ya türküz tamam da sütü kim bulmuş çeşmeye dökeyim :D , inşallah keyifli olur, gitmeyi istediğim bir ülkeydi. 7. ülkem olacak :D (azcık da hava atayım jfsdlkgsdf)

20. https://www.youtube.com/watch?v=WN7jkjuRY7U Sonunda bir shounen-ai animesi, en son anime olmasını beklediğim mangadan geliyor... ve Hiroshi Kamiya. Ne diyeceğimi bilemedim :D
    1. OrangeBox

OrangeBox

Hiroshi Kamiya ve shounen-ai

ヽ༼ಢ_ಢ༽ノ nihayet...

2. Cold Dewil

Cold Dewil

Video bi bende mi açılmıyor o.O

21. http://9gag.com/gag/aE1Rv5e Ben daha bir kardan adamı zor yapıyorum ne diyeyim 'Japonya' işte.
    1. aizen-

aizen-

Adamların kar'dan adamları bile şekil.

2. Mileydi

Mileydi

Kar topu bile yapmayı beceremeyen birine bunları göstermek -,- kıskanmadım, kıskanmadım :P

22. Death Parade şaşırtmaya devam ediyor. Ne bölümdü be :D

1. kata silvia

kata silvia

vallaha öle harika bir anime kız makyajsızken daha güzel emi

23. Daha fazla Kiseijuu izleyemiyorum, olaylar sıkıcılaştı. Başından beri bi konuya sahip değil zaten. Sırf bitsin diye izleyeceğim sanırım. Üzüldüm.

1. historianWeeb

historianWeeb

ne yalan söliyim 12ye kadar iyiydi okuldan geldim direk izliyordum üstümü falan değiştirmeden amam sonra bozdu :P

2. Sina

Sina

Yok ben artık 2 haftadır izleyemiyorum içimden hiç istek gelmiyor 2 kez açtım bölümü tekrar kapadım. Niye böyle olduysa birden :D

3. historianWeeb

historianWeeb

"sen şiniçimmisin sen şiniçi-kunmusun" etkileri :D

24. Yeni gelecek olan Legend of the Galactic Heroes animesi tekrar olayları başından mı alacak? Bilen var mı?

2. Mileydi

Mileydi

Üst satırın devamı... bilgimiz yoktur sonuçta anime dünyamız bize sunulan bilgi kadar geniş ana vatanında daha farklı olabilir. Ne yazsam bilemedim senin yüzünden ben yazdığımdan utandım şimdi :D Gidecek yerin olsa da gitme zaten yedekte kalsın hep (:

3. Sina

Sina

Aynen ben mesela eskiden çıkan her serinin bir bölümünü falan izlerdim en azından, artık nedense direk geçer oldum o tür serileri. Anime dediğimiz şey ergenlik yaşlarındaki insanların arzuları meselesine dönüştü. Bir ders çıkarma, bir mükemmellik tatma derdinde değiliz. Bende belki daha ergenlik yaşlarımda sayılırım, nadiriz ama gene varız. Belki de kıyıda köşede unutulmuş animeler için hala umut vardır :D

4. Sina

Sina

Ama kısaca her şey insanda bitiyor, elimizden bir şey gelmez. Senin dediğin gibi talep neyde fazla ise onun yapılması normaldir. Biz anca arkamıza yaslanıp aradan ayıklayarak bizim kendi tabirimizce hoş buldugumuz animeleleri izleyip keyif alırız. Eskiden üzülürdüm, ama artık üzülmüyorum. Ahahah ben çok övülmem, aylardır ilk defa biri beni övdü sanırım, mutlu oldum. Teşekkürler :D

1. Nayru

Nayru

yaklaşık 10 ay sanırsam :D

2. historianWeeb

historianWeeb

Sanırsam artık 4. sezonu izleme vaktim gelmiş :P

3. Sina

Sina

Neredeyse yıl olmuş. 4 yılımı verdim şu diziye. Her yıl beklemekten sıkıldım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.