Jump to content

Burakesan

Üyeler
  • İçerik sayısı

201
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

10

İletiler bölümüne Burakesan kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çok güzel paylaşım, bende iphone 5s kullanıyorum. Videonu bende görmek isterim :) Gayet güzel görünüyor Sword Art Online sembolü olan bir kılıfta ben takmak istiyorum. :rolleyes:

Edit: Bu arada şeffaf kılıfa kesme biçme yapmıyoruz sanırsam. Yani demek istediğim, daha sonra farklı bir tema yapmak istersek kılıfın içindekini değiştirmemiz yeterli anladığım kadarıyla. Onu sormak istedim.. :)

Teşekkürler :)

Aynen öyle, şeffaf kılıfa herhangi bir şey yapmıyoruz; içindekini değiştir değiştir kullan, sadece fotoğraf kağıdı ve orta halli bir yazıcı gerekiyor :)

2. Bende İphone 5s var bi türlü istediğim şekli bulamadım video çekersen çok iyi olur açıkçası :D

Bugün video için hazırlıklara başlıyorum :)

Birkaç güzel görsel bulayım (belki bi' TürkAnime special yaparım :D), yazıcımı ayarlayayım, kesim konusunda birkaç tüyo öğreneyim, hatta mümkün olursa bu işlemi Discovery ile yapacağım.

3. Görmek isterim. iPhone ve Samsung dışı modellerde kılıf bulmak kolay olmuyor. Xperia Z2'ye uzun süredir arıyorum.

Z2 arka kısmı vesilesiyle de bu uygulamaya oldukça müsait bir cihaz. G2 özellikle kesme kısmında oldukça zorluyor; bombeli cihazlar özel uğraş gerektiriyor kesim sırasında.

4. Herkese merhaba arkadaşlar!

Bu videoda anime ve manga severlerin en büyük sorunlarından birine değiniyoruz: "Neden benim telefonuma göre animeli kılıf yok?!"

Her ne kadar iPhone kullanıcıları anime temalı telefon kılıfları bulmakta zorlanmasalar da Samsung, LG, HTC ve diğer markaların telefonlarına sahip anime ve manga severlerin telefonlarına uygun kılıf bulmaları hayli zor; bu videoda bu zorluğu nasıl aşabileceğinizi, nasıl benzersiz anime temalı kılıflar yapabileceğinizi anlatıyoruz.

Yeni videolarımız için abone olmayı unutmayın  :)

Şu ana kadar uygulama yapılan telefonlar ve fotoğrafları;

Burak ŞOLT - LG G2

RJo427.jpg

naruutoo - GM Discovery

9VQX03.jpg

kurosaki-ichigo - Kurosaki İchigo - Samsung Galaxy S Duos S7562

blGJ7Y.jpg

Raşit Günden - Kaneki Ken - LG G2

ZLRX7A.jpg

BZgaD9.jpg

dnGkgZ.jpg

EVmvgn.jpg

j4gl8J.jpg

226Grv.jpg

Zekeriya Aydoğdu - Naruto - iPhone 5/5S

Jpl5rq.jpg

4LMd20.jpg

Serhat1 - Bleach, Naruto, Tokyo Ghoul  - LG G2

1YJrdB.jpg

j4r34n.jpg

Haruka - Sony Xperia Z - Kurosaki İchigo

GvGY1r.jpg

LaxMean - Samsung - Portogas Ace / Killua

e6183071749e04d2ed8006360195ca92.jpg

d427a59c983f7bfbd8347e4d08562c01.jpg

doganoz - Kurosaki İchigo

M6BRXa.jpg

agsg03

lk8Y8k.jpg

Not: Çalışmalarınızda kullandığınız telefonları da belirtirseniz güzel olur :)< :)>

Kullanabileceğiniz resimler:

One Piece - Ace - http://hizliresim.com/AAnPaB

Bleach - İchigo - http://i.hizliresim.com/58LPv5.jpg

Shingeki no Kyojin - http://i.hizliresim.com/zmyl5D.jpg

5.  Teşekkürler ama her şey android için mi bu dünyada!! Apple kulananlar ne yapabilir appstoreda göremedim bu oyunu eğer varsa bir şekilde bildirebilir misiniz lütfen gerçekten oyunu oynamak isterim de :D

iOS tarafını market anlamında gerçekten hiç bilmiyorum :(

Şu ana kadar iOS cihazları sadece test etmek için elimde bulundurdum ama iOS'lu bir cihaza sahip olmanın vakti geldi sanırım :)

6. Herkese merhaba!

Bundan sonra anime ve manga paylaşımlarımın daha sık olacağını söylemiştim :) Çok daha hızlı bir şekilde yeni ve eğlenceli anime ve manga uygulamalarını sizlerle buluşturuyor olacağım.

İyi eğlenceler!

(bir önceki YouTube kanalım bir şirket için yaptığım iş esnasından şirketin ihmali sebebiyle kapandı... Her şeyin hayırlısı :)

7. Dİzi Anime'yi açınca program İnternet bağlantımı görmüyor ve hiçbir anime gözükmüyor.Sebebi nedir ?

Geliştiricisiyle görüşüyoruz şu an, bana yeni bir .apk dosyası gönderdi ancak aynı hata sürüyor. Kendisinden sağlam bir .apk dosyası alınca bağlantı adresini güncelleyeceğim mutlaka.

Not: Çalışır .apk dosyasını temin ettim, çok daha hoş bir uygulama haline gelmiş; Bülent beye sonsuz teşekkürler :) Videonun altındaki bağlantı adresini hemen güncelliyorum.

8. çok yanlış uygulamalarla uğraşıyorsunuz bu tür uygulamalar sizin telefonunuzdaki müzikleri alıp kendi kendie ritim yapıyor ama gerçekten berbat ötesi oluyor hiç alakası bile olmuyor çoğu zaman o2jam beatmania deemo gibi oyunlar varken bunlarla ugraşmayın.bu oyunlarda şarkılar diğer oyuncular tarafından ritimleniyor ve oynarken gerçekten siz çalıyorsunuz hissini veriyor ayrıca bkz. : http://forum.turkanime.tv/topic/11757-osu-bir-ritim-oyunu/ bu oyun bilgisayar oyunu ancak telefon uygulamalarıda var androidde osu!droid ios ta osu!stream diye geçer

Deemo gibi ödüllü ve PS Vita tarafında da başarım göstermiş bir oyunu Beat MP3 2.0 ile karşılaştırmak biraz hatalı olur. Sonuçta Deemo çeşitli sanatçılardan müzikleri için lisans alan, o noktacıkları özel olarak bestelettiren ve arkasında büyük bir kuruluş (Rayark) olan köklü bir oyun. 

Deemo, şu ana kadar dört ek dört paket alıp bir kuruşuna dahi acımadığım ender oyunlardan biri; sürekli oynuyorum. Ancak bir yere kadar; anime sever biri olarak istediğiniz, tabiri caizse, nameleri bulamayabiliyorsunuz.

Osu! açıkçası Cytus gibi oynamayı beceremediğim bir ritim oyunu. Cytus ulaştığı kitle bakımından Deemo'dan çok daha ilerde. Osu! ise sizin de dediğiniz gibi bu konuda "almış başını gitmiş" diyebileceğimiz bir seviyede. Ne var ki herkese hitap etmeyebiliyor. Bilgisayarda Guitar Hero, Rock Band gibi oyunları zevkle oynayan biri olarak en azından benim ilgimi çekmiyor Osu!. 

Bu yüzden ben de ilgimi çeken yöndeki uygulamaları inceliyorum.

Teşekkürler.

9. Merhaba, arkadaşlar.

Uzun zamandır anime ile ilgili video çekemiyordum, vakit bulup bayağıdır kullandığım uygulamayı inceledim.

Bir önceki kanalım bir sebepten dolayı (bir şirket için iş yaparkene gmail hesabımla...) feshedildi, yeni kanalımı açtım; abone olmanızı rica ediyorum :)

Bu sefer daha fazla anime ve manga uygulamarıyla karşınızda olacağım :)

İyi seyirler.

10. Videoyu yeniledim arkadaşlar.

Talihsiz bir sebepten dolayı (telif hakkı falan değil, bir şirket için iş yaparken oldu...) kanalım kapatıldı. Anime ve mangaya dair videoları bundan sonra daha sıkı tutacağım.

Yeni kanalıma abone olmanızı rica ediyorum :) Yakında anime mause pad'i çekilişi de olacak, mutlaka beklerim :)

11. - Manga Tanıtımları 6: Kagami no Kuni no Harisugawa
    Manga Tanıtımları 7: Mahou Tsukai Kurohime

Yapılacaklar:

- Tamamen özgün bir tema hazırlanıyor.
    - "Manga ve Photoshop" adlı bir vidyo hazırlanacak.
    - "Anime ve Aegisub" adlı bir vidyo hazırlanacak.

http://manganimecevirmenleri.blogspot.com/

(çevirmenlikten ekmek yemeye başlayınca gönüllü işler ister istemez aksıyor...)

12. ppsspp  gold sürümü fps artırıyormuş oda 13  lira gibi bişeydi galiba aylık ücretmi tek alışmı bilmiyorum ama bakalım sararsa neden almıyım ki :)

İlginç doğrusu, ben öyle bir bilgiye rastlamadım. FPS artışı oluyorsa neden olmasın, ama dediğim gibi, araştırmalarım esnasında öyle bir şeyle karşılaşmadım doğrusu. 

Yakında telefonunuzda en azından oynanabilir seviyede akıcılık sağlayan oyunların listesini ekleyeceğim :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.