Jump to content

AlucardHell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AlucardHell reacted to LucisTenebris in Yeni Aktivite: Agar.io (Pazartesi Hep Beraber!)   
    [emoji23][emoji23][emoji23] aynen şimdi ben de hatırladım onu saatlerce oynardım
  2. Beğen
    AlucardHell reacted to Combatmedic in Issei   
    Teşekkürler
    Teşekkürler... devamı gelicek.
  3. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Megumi in 'Paint' çizimlerim   
    Paintle bu çizimleri yapmak kolay değil hepsi güzel helal olsun
  4. Beğen
    AlucardHell got a reaction from myoujouu in 'Sakura' Temalı Ödüllü Çizim Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Kazananlar kesinlikle hak etmiş hepsini tebrik ediyorum
  5. Beğen
    AlucardHell got a reaction from イラル in Amatör çalışmalarım   
    Açık bir gelişme var devam et bence
  6. Beğen
    AlucardHell got a reaction from annebenanimeoldum in Karakterler için Slogan uyduralım   
    Yagami Light ''Adını yazdım koçum'' :D
  7. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Tronuen in Karakterler için Slogan uyduralım   
  8. Beğen
    AlucardHell got a reaction from typerion in Karakterler için Slogan uyduralım   
  9. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Amygirl in Karakterler için Slogan uyduralım   
  10. Beğen
    AlucardHell got a reaction from DragonSoul in Karakterler için Slogan uyduralım   
  11. Beğen
    AlucardHell reacted to Obito is Mad in Karakterler için Slogan uyduralım   
    - Hiç bizimkini yediniz mi ? - ichiraku ramens 1910'dan beri..
  12. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Cold Dewil in Karakterler için Slogan uyduralım   
  13. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Witch in Karakterler için Slogan uyduralım   
  14. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Obito is Mad in Karakterler için Slogan uyduralım   
  15. Beğen
    AlucardHell got a reaction from xpector in Yurt dışından sipariş ettiğim ürünler sizce nasıl?(Güncellendi)   
    Cep saati çok güzelmiş hayırlı olsun
  16. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Tigergirl in Mavi Manga   
    Hayırlı olsun
  17. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Raven-kun' in Shingeki no Kyojin Yeni Karakter Anketi Yayınlandı!   
    Mikasa 1. olmalıydı bence :(
  18. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Witch in [Söyleşi] Japon Kültürüne Konnichi Wa! / Muharrem Demirci (Japon Kültür ve Enfermasyon Merkezi Kurucusu)   
    Japonların bizi hala tanıyamaması çok kötü bence çeşitli etkinlikler düzenlemesi lazım ilgili kuruluşların
  19. Beğen
    AlucardHell got a reaction from osubusu in anime parçalara yan flüt cover   
    Lilium'u harbiden hatasız çalmışsın çok güzel devamını bekliyoruz
  20. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Blue Aquila in Selam arkadaşlar   
    Hoş geldin :)
  21. Beğen
    AlucardHell got a reaction from bnymn1697 in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    Gasai Yuno der geçerim...
  22. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Amygirl in En Çalışkan Anime Karakterleri   
    Light çalışmıyo doğuştan :D
  23. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Evallark in Arslan Senki'nin 90 saniyelik Fragmanı Yayınlandı   
    Bu anime kesinlikle güzel olacak karakterler çizimler fragmandaki sahneler on numara
  24. Beğen
    AlucardHell got a reaction from bluegrass in bluegrass | imza çalışmaları   
    ilk Bleach imzası muhteşem
  25. Beğen
    AlucardHell got a reaction from Lizardon in Merhaba!/Konnichi wa!   
    Hoş geldin :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.