Jump to content

zaman

Üyeler
  • İçerik sayısı

232
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

15

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    zaman reacted to heichou_7 in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Mütüşler Hem de hepsi
  2. Beğen
  3. Beğen
    zaman got a reaction from jiminsstae in En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?   
    Hunter X Hunter, tabi çeviriden önce devam edeceğini bilsek daha güzel olur.
  4. Beğen
    zaman reacted to weirdone in Çizimler(Son ve Tek konu)   
  5. Beğen
    zaman got a reaction from Sakuragi in Slam Dunk 10 Days After   
  6. Beğen
    zaman got a reaction from Witch in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Öncelikle merhabalar kıymetli forumdaşım :)(:
    Estafurullah o sizin güzel görüşünüz (chopper tepkisi)
    hanım abla nerede ikamet eder bilmiyorum pinterest te görmüştüm. 

7. Beğen
    zaman reacted to Witch in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Ayyyyyy zamankatili güncelleme yaptı! Ana sayfada görüp yerimde zıpladım desem?
    Yine çok güzel olmuşlar. *-* En çok da hanım kızımız, Kangoku Gakuen'den miydi o? Ellerine emeğine sağlık. ^u^
  8. Beğen
    zaman got a reaction from Sabah Sisi in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    http://www.animefantastica.com/masashi-kishimoto-ve-eiichiro-oda-roportaji

:punch-onion-head-emoticon:
  9. Beğen
    zaman reacted to veritas in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    daireleri bütün çizmemesini garipsedim. Halbuki karakter tasarımları genelde çok oval.

Ne bulduysa tıkıştırmış odaya :D raflar dolusu ıvır zıvır var la hiçbir şey yok doğru düzgün 
  10. Beğen
    zaman reacted to Sabah Sisi in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Fırsatım olsaydı şu adama "Dahi olmak nasıl bir his?" diye sormak isterdim. :)
  11. Beğen
    zaman reacted to anes in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    İzlemesi çok zevkliydi :D Çizdiği yeri görünce anladım ki Oda-sensei arkaplan kasmayı sadece mangada yapmıyormuş :lol:
  12. Beğen
    zaman reacted to Angriel in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Çizdiğinin ilk hali ve son haline bakınca diyebileceğim tek şey resim evrime kafa attı :blink:
  13. Beğen
    zaman got a reaction from Sabah Sisi in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Geçenlerde Oda sensei ile yapılan röportajın resimleri paylaşılmıştı.. 
    Bu sefer 20 dakikalık bir videoda sensei i hem çizim yaparken görebilir,

hemde One Piece in kağıt ve mürekkep ile buluştuğu o stüdyoyu  izleyebilirsiniz..
    Keyifli seyirler..
    https://vk.com/videos284967718?z=video284967718_171356748
  14. Beğen
    zaman reacted to Anonymmy in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Bayıldım ya aşırı başarılı  :cheer2-onion-head-emoticon:
  15. Beğen
    zaman got a reaction from Luluna in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Teşekkür ederim. Ne demişler Azimli sıçan betonu delermiş.. :) 
  16. Beğen
  17. Beğen
    zaman got a reaction from Anonymmy in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    z..
  18. Beğen
    zaman reacted to Luluna in GÜNCELLENDİ- Manga-Anime Fan Art-Özgün Çizimler :)(:   
    Her güncellemede yavaş yavaş çizimler güzelleşmiş. Luffy oldukça başarılı, reklendirmesini çok beğendim, tebrik ediyorum.
  19. Beğen
  20. Beğen
    zaman reacted to Luluna in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Teşekkürler, biraz atlayarak keyifle izledim.
    Bu kadar biçimsiz bir çizim tarzının bir o kadar da orijinal ve keyif verici olması çok ciddi bir başarı,o kabus gibi karmakarışık alanda çalışmak apayrı bir başarı :blink: Oda Sensei artık yıllardır çizmekten salmış,kalem süpürge gibi savruluyor kağıdın üzerinde.
  21. Beğen
  22. Beğen
    zaman got a reaction from Luluna in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Geçenlerde Oda sensei ile yapılan röportajın resimleri paylaşılmıştı.. 
    Bu sefer 20 dakikalık bir videoda sensei i hem çizim yaparken görebilir,

hemde One Piece in kağıt ve mürekkep ile buluştuğu o stüdyoyu  izleyebilirsiniz..
    Keyifli seyirler..
    https://vk.com/videos284967718?z=video284967718_171356748
  23. Beğen
    zaman reacted to Kikuchi in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Video kaldırıldı ...
  24. Beğen
    zaman reacted to Luluna in One Piece in Mangakası Eiichiro Oda Sensei İle Buluşmaya VARMISINIZ!!!   
    Açılsa keyifle izlerdim  <_<
  25. Beğen
    zaman got a reaction from anes in One Piece 2016 Takvim   
    Normal Takvimler = İndirmek için Buraya Basın
    Vücud Takvimleri = İndirmek için Buraya Basın

Merhaba arkadaşlar. One Piece 2016 Takvim yayınlandı. 

Çek güzel rengarenk takvimler masaüstü arka plan yapabileceğiniz kalitede. 

Bir One Piece sever olarak hoşunuza gideceğini düşünüyorum. 

Saygı ve sevgi ile esen kalın..

Mugiwara tayfası, Sabo, Law, Shanks, Mihawk, Barto, dofilamingo tayfası ve Göçüp gitmiş Ace, Shirohige ve Marko'nun resimlerinden oluşan 2016 takvimi karşınızda

2015 Takvim için 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.