Jump to content

sadece okan

Üyeler
  • İçerik sayısı

984
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

22

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
    sadece okan got a reaction from Rikoneko(りこ猫) in Merhabalar Efendim   
    hoşgeldiniz genç bayan :)
    forumda iyi eğlenceler , senpailerin olarak buradayız :)
  3. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cold Dewil in Bul Getir!   
    bu olur mu :D çok gereksiz bence.

kör bir bayan karakter istiyorum.
  4. Beğen
    sadece okan got a reaction from slimjack in Uzayla ilgili ilginç bilgiler - Uzayla ilgili videolar - Uzay Tartışma   
    ya varya bayılıyorum şu uzaya , yıldızlar arası filmini izlerken ağzımdan salyalar akıyordu sinemada millet uyuyordu -_- 

herşeyimi verebilirim ya uzaya çıkmak için o derece :D 
  5. Beğen
    sadece okan got a reaction from Cold Dewil in Uzayla ilgili ilginç bilgiler - Uzayla ilgili videolar - Uzay Tartışma   
    bu tarz şeyleri seven arkadaşlara Doctor Who ve Fringe i şiddetle öneriyorum :D oturup bitirin diyorum başka bişi demiyorum.
  6. Beğen
    sadece okan reacted to Amygirl in Bul Getir!   
    Oyunu neden çıkmaza sürükleme peşindesin  :smile_artiz:

Kabul görürse böyle bir şey buldum :D

7. Beğen
    sadece okan got a reaction from Gunduz in Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?   
    bence bu video yeterli :D 

8. Beğen
    sadece okan got a reaction from Gunduz in Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?   
    bunlar efsane ya kjqenqweqwe

9. Beğen
    sadece okan got a reaction from Kadir- in Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?   
    bunlar efsane ya kjqenqweqwe

10. Beğen
    sadece okan got a reaction from xpector in Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?   
    bence bu video yeterli :D 

11. Beğen
    sadece okan got a reaction from Kadir- in Ne Dinliyorsun? (müziksiz hayat hayat mı be, diyenlerin mekanı)   
    gintamanın efsane openingi :)
  12. Beğen
    sadece okan got a reaction from Hera in Beslediğiniz Hayvanlar Ve Fotoğraflarınız   
    fotom yok ama sayayım xd 
    ilkokula başladığımda köpeğim vardı ( 2 sene falan baktıktan sonra tasmasız olduğu için köy yerinde belediye tarafından zehirlendi )
    istanbula taşındığımızda hamsterlarım oldu ( bunlar yavrularını yiyormuş aynı kafeste tutarsan , baktım yemişler acımadım 1 hafta aç bıraktım hamsterlar pert )
    sonra balığımız oldu ama ben kardeşim ve abim sürekli yemlediğimizden balıklar 1 hafta sonra ters yüzmeye başladı.
    bi ara kuş aldı babam 2 sene durdu sonra evden kaçmış nasıl olduysa artık.
    sonra abim geçen sene kuş getirdi bayada sevmiştikte hayvan 1 gecede hastalanıp öldü (2 sene falan baktık buna da )
    şimdi ise çok yakın bir arkadaşımın kedisine bakıyorum( kedi demek için imza toplamak lazım ) kollarından ameliyat olduğu için anneside kediyi istemiyor diye yazın bizde kedi , kedi 1 senedir sevgi içinde büyüdü ama erkek öğrenci evinde askeri eğitimden geçiyor :D bizede eğlence oldu yaz boyunca, kedinin adı babüdü hikayeside kediyi ilk aldıklarında batsın bu dünya dermiş gibi baktığı için arkadaş kısaltmış böyle isim koymuş :D
    mesela şuan babüdü odamda kelebek avlıyor , yakaladıklarını öldürmüyor oynuyor baya bi ayı yavrusunu severken öldürür hesabı , sonra öldüğünü fark edince yiyor , büyük ihtimalle yedikten sonra cama çıkıp 2 saat mal mal dışarı bakıcaktır
    buda fotolarla babüdü ( kısır olduğundan lekesiz diyoruz. )

13. Beğen
    sadece okan got a reaction from JunEzSe KJ in İtiraf Köşesi   
    sinirlendiğimde hüngür hüngür ağlarım  :bled2-onion-head-emoticon:  :bled2-onion-head-emoticon:  karşımdaki için iyi şeyler olacağının garantisini veremem ama   :ph34r:  :ph34r:
  14. Beğen
    haha yok yav gidip arkadaşıma yazmam :D açık sözlü biriyimdir , hoşlanırsam pat diye gidip söylerim xD
    22-23 yaşında adamları temizlik için zorla hareket ettiriyorum :D bulaşığı desen ömürlük biriktiriyorlar, sıra ile yıkıyoruz ama düşün ayda 1 bana geliyor bende geldiği gün yıkar geçiririm sırayı :D ama olucak adam edicem hepsini evlat yetiştiriyorum bildiğin.
  15. Beğen
    10 senelik kız arkadaş sevgili yaptığında kıskançlıktan deliye dönmüştüm( sevgiliside çok yakın bir arkadaşım) buna rağmen çocuğu öldüresim gelmişti :D 1 hafta boyunca aşırı agresif gezmiştim etrafta alıştım gerçi artık ama hala kıskanmıyorum diyemicem :D 
    ev arkadaşım çok salakça şeylerden yalan söylüyor çıldırıyorum.yapmadığı şeyi yaptım diye inat ederek söylüyor.  sanki körüz görmüyoruz.
  16. Beğen
    sadece okan got a reaction from Vologirl in Japonya Haricinde , Gidip Yaşamak İstediğiniz Ülke ?   
    san marino , çok büyük bir ülke gezilcek çok yeri var :p
  17. Beğen
    sadece okan got a reaction from OrangeBox in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
    geçen gün yolda gidiyorum bi baktım yolda 2 tane kereta gelin lan buraya dedim. 
    ben : adınız nedir bakayım sizin bacaksızlar
    naruto : ben naruto , buda arkadaşım flashback.
    ben: napıyonuz bakalım burada
    naruto : iftar için pide almaya geldik abi, köyde herkes aç millet sürekli savaşıyor sağdan soldan bıçaklar geliyor.
    ben: ee sen napıyon flashback.
    flashback: ben mi ? beni gördü mü herkes kaçar abi , yakaladım mı 10 bölüm götürürüm.
    ben : senin gibi evladım olsa cebine eroin koyar polise ihbar ederdim zaten.Hadi fazla oyalanmayın ezana az kalmış.

mutlu son
  18. Beğen
    sadece okan got a reaction from Kadir- in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   
    naruto : iftar için pide almaya geldik abi, köyde herkes aç millet sürekli savaşıyor sağdan soldan bıçaklar geliyor.
    flashback: ben mi ? beni gördü mü herkes kaçar abi , yakaladım mı 10 bölüm götürürüm.
    ben : senin gibi evladım olsa cebine eroin koyar polise ihbar ederdim zaten.Hadi fazla oyalanmayın ezana az kalmış.

mutlu son
  19. Beğen
    sadece okan got a reaction from Amygirl in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   

mutlu son
  20. Beğen
    sadece okan got a reaction from historianWeeb in Kim, kiminle, nerede, ne yapıyor?   

mutlu son
  21. Beğen
    sadece okan got a reaction from TheDirectEco in Bul Getir!   
    edward elric :D ,bence bu gayet yeterli  

kötülerin kazandığı bir anime istiyorum
  22. Beğen
    sadece okan got a reaction from shouko in Hayatımsın (Baka to Test Fan-Fiction)   
    bence akihisa himeji minami 3 lüsü için aşk üçgeni kur :D yazında hoş devamını bekliyoruz.
  23. Beğen
    sadece okan got a reaction from zaman in Ertuğrul Gemisi ve Japon Türk Dostluğunu Konu Eden Manga   
    valla çoğu çevirmen ingilizceden bulup çeviriyor :D japoncadan zor buluruz.
  24. Beğen
    sadece okan got a reaction from historianWeeb in Kavga çıkarsa hangi anime karakterini çağırırsınız ?   
    diğeri diyorum : aizen-sama tabiki de :D 
  25. Beğen
    sadece okan got a reaction from AnyA in Spora En Çok Teşvik Eden Animeler Anketi   
    oha be yeni nesil ne anlar tsubasadan siz bilmezsiniz 1 golün 3 bölümde anca atıldığını. yarım saatte karşı kaleye koşmayı. 2 li combo şutları. ahh ahh tsubasa 1. olmalıydı :D vagabayashi dedin mi akan sular dururdu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.