Jump to content

Barış

Üyeler
  • İçerik sayısı

2006
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Barış reacted to gereksiz in Zangetsu Gerçek Oldu   
    yani bukadar emek harcadık diyolar ama halen dandik :D abi aliminyom gibi dalgalanıyo kılıç yok ince olmuş vede çoksağlam değil metali yani emek harcıyacaksan kalıp hazırlayıp dövüceksin kılıcı sonra son rütüşları atıcaksın gerçek kılıç oluacak karpuzu kestikten sonra kılıç bi aça bi yukarı sallanıyor o kadar inca olmaz o :D yani halen çok az da olsa eski demirciliği yaşatan adamlar var onlardan biri yapsa valla epick olurda bu birazda sadece süs ve oyuncak gibi olmuş :D
  2. Beğen
    Barış got a reaction from Mephisto in ONE PİECE:Büyük Yolculuk - 1.Bölüm AMV   
    efsane olmuş. valla çok beğendim. youtube dada subscribeliyorum. devamını bekliyorum. editleme müzik ve video seçimleri falan çok iyi. sonunda bi türk amv'yi beğenebildim helal olsun.  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:  :good-job-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    Barış got a reaction from free word in Bleach Manga Tartışma   
    yarıda bitti hissi bendede oldu. bi solukta okudum bitirdim hepsini :D. ichigonun doğru düzgün savaştığını görmeyeli kaç chapter oldu 200? 
  4. Beğen
    Barış got a reaction from °•°NekoAiri°•° in anime maskeleri satsam kimler alır?   
    tokyo goul daki kaneki maskesi olsa alırdım muhtemelen :D 

5. Beğen
    Barış reacted to FuneraireS in Bleach Manga Tartışma   
    Çok yanlış adama bulaştılar. ^^ Onun dışında ortalık çocuk parkı gibi oldu iyice..
  6. Beğen
    Barış got a reaction from Park_BoRam in Yeni Bir Türk Mangası Olsa...   
    pazar araştırması yapıyosun sanırım :D bence günümüz ortadoğusunda bi sniper ekibi olsa dağ bayır gezip terörist avlasalar fena olmaz. ihtiyaçları olduğunda belirli noktalardan yiyeceklerini alırlar falan.
  7. Beğen
    Barış got a reaction from MTByakuya in Yeni Bir Türk Mangası Olsa...   
    pazar araştırması yapıyosun sanırım :D bence günümüz ortadoğusunda bi sniper ekibi olsa dağ bayır gezip terörist avlasalar fena olmaz. ihtiyaçları olduğunda belirli noktalardan yiyeceklerini alırlar falan.
  8. Beğen
    Barış got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Mahouka Koukou no Rettousei FC   
    eğer 26 bölümde bitirmeyi planlıyorlarsa yokohoma'yı tahminim 24 de başlar savaş. tez yarışması var. yarışma çok uzun sürmüyor ama. bi bölümde hallederler herhalde onu.

mahouka'nın romanı sword art online gibi değil. sword art online da sayfalar boyu bulunduğu ortamı anlatmaya harcıyor. 30 sayfalık yer 2 dklık animeyle anlatılır ama mahouka da sayfalar boyu teori konuşuyorlar ki bunu animeye yansıtmaya kalksan millet sıkılmaya başlar çünkü konuşma çok uzun yer kaplıyor. SAO'da ilk sezon 4.5 vol. anlattılar. mahouka da da nerdeyse aynı sayıda vol anlatmaya çalışıyorlar ve sonuç olarak çok fazla şeyi atlıyorlar.
  9. Beğen
    Barış got a reaction from agudow55 in ( 26 / 26 ) Mahouka Koukou no Rettousei   
    abi izle izle doyamıyorum karakterler olsun karakterlerin karakterleri ( :P) olsun çok iyi. protoganist şimdiye kadar görmediğim bi hava içersinde. bundan iyi erkek karakter bi usui takumi gördüm o biraz fazla gizemliydi bu manyah çok fena dağıtacak ortalığı  :D
  10. Beğen
    Barış got a reaction from free word in Sword Art Online 'WORLD' |FC|   
    herkesi spoiler yağmuruna tutasım var ama kendime hakim oluyorum :D 

harbi o sahne neydi öyle ya bu tarz dönme? hareketler ile yapılan mizahtan nefret ediyorum.
  11. Beğen
    Barış got a reaction from ErosAfrodit in Bilinemeyen veya Unutulan Animeler için Yardım Başlığı   
    bu arama konularında tecrübeliyim. isminiunuttum.com diye bir site var ismini hatırlayamadığınız herhangi bişey olursa bu siteyi kullanabilirsiniz.anime konusunu bilemicem ama film,müzik vs gibi şeylerde hatırlayamayıp çıldırcak gibi olduğunuzda orda şansınızı bi deneyin bende sık sık girip yardımcı oluyorum orda aramak zevkli oluyor  :)
  12. Beğen
    Barış reacted to LeornKayn in Bleach Manga Tartışma   
    Tite Kubo İtachi hayranı çıktı daha doğrusu naruto fanboyumuş bizim haberimiz yokmuş önce göktaşı şimdi ise İzanami Naruto Sasuke&İTachi vs Kabuto bölmünü izleyenler ne demek istemediğimi anlıyacaktır :D gerçi o durumdan daha farklı biraz ama yinede benziyor bea :)
  13. Beğen
    Barış got a reaction from Megumi in Mahouka Koukou no Rettousei FC   
    eklendiniz :)
  14. Beğen
    Barış got a reaction from rek in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    ne profilinde ne imzasında bişey yazıyo abi ben ne bileyim :D yılda bi imza değiştiren insanım bilmemem normal :D "sıvama çabaları"
  15. Beğen
    Barış got a reaction from ShiroYuu in Mahouka Koukou no Rettousei FC   
    eklendiniz  :good-job-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    Barış reacted to ShiroYuu in Mahouka Koukou no Rettousei FC   
    beni ilk üye olarak alırmısın  :D 
  17. Beğen
    Barış reacted to Yusaince00 in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    BOMBA ATIYORUM ÇEKİLİN

birkaç cosplay resmi buldum fazla cosplay yapan yok. :D

Havai fişekleri unutmamak lazım :D

bu karakteri bilmeyen varsa KUROBA AYAKO'dur.kawaiiiiiiiiiii

EDİT: O KADAR UĞRAŞTIM BEĞENMEYENE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM :D
    resimleri direk basınca gosterebılen ypamadım ama hızlı resım lınkıne tıklayınca gorursunuz resmı kusura bakmayın fazla uzman deılım bu işte
  18. Beğen
    Barış reacted to LeornKayn in Bleach Manga Tartışma   
    Orihimenin suratını çok tatlı çizmiş Tite sensei :D...
    İki bölümdür iyi güldürüp güzel götürüyor hikayeyi oda sıkıldı herhalde:D
  19. Beğen
    Barış reacted to uzmankaynak in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    not vaz geçtim 50 sayfa vardı. 10 sayfa kadar yazdım heralde 3 saat sürdü en iyisi özet böyle tek tek yazılmaz. imkansız yani kim yazcak. yazdığımıda veriyim bari. 100 den fazla kelime çevirdim bide bilmediğim. günlük konuşmalardan çok daha ötede kelimeler var.

20. Beğen
    Barış reacted to Yusaince00 in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    o deilde tatsuya için havalı görünen bolumlerı her gun 3 defa ızlıyorum piskopata bağlamışım ya aradada buraya bakıyorum acaba çevrilmişmidir diye merakdan aradada wikiye bakıyorum iyice bağımlısı oldum napcam ben :(

o kadar sizin için buluyorum bunları izleyip teşekkür edin  :D

Edit : beğeniyi eksik etmeyin ( preview dede hiç savaşdan sahne göstermemişler heyecanlanmamız için ya sabırsız bıraktılar beni  :(  )
  21. Beğen
    Barış got a reaction from Vintelo in MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz   
    ağır FPS'ciyimdir. cod 2 ile başladım ciddi multiplayerla. bugün BF3 ile devam ediyorum. yıllar ilerledikce cod'dan soğudum. cod 2 ve cod 4 ün yeri ayrıdır ama bf daha iyi oyun yapıyor artık. bi tanede gif paylaşalım. 

single player'dan multiplayer'a geçtiğimde ben :) 

cod 2'de ilk multiplayer deneyimimde oynadığımda aynı böyleydim :D 
  22. Beğen
    Barış got a reaction from Samet Bardak in MMO/RPG/FPS/MS Edinimleriniz   
    ağır FPS'ciyimdir. cod 2 ile başladım ciddi multiplayerla. bugün BF3 ile devam ediyorum. yıllar ilerledikce cod'dan soğudum. cod 2 ve cod 4 ün yeri ayrıdır ama bf daha iyi oyun yapıyor artık. bi tanede gif paylaşalım. 

single player'dan multiplayer'a geçtiğimde ben :) 

cod 2'de ilk multiplayer deneyimimde oynadığımda aynı böyleydim :D 
  23. Beğen
    Barış got a reaction from quincy in Bleach Manga Tartışma   
    yine kimsenin bankaisini göremeyecez anlaşılan bunlar çoktan bi üst levele çıktı.sıfırıncı takım varken ukitakeylen kyorakunun bankaisine ne hacet :D
  24. Beğen
    Barış got a reaction from noirwinglessova in Baykuş Cafe   
    Japonya'da ki cafeleri hepimiz biliyoruz. maid cafe olsun, tsundere cafe olsun, butlers cafe olsun. İnternette son zamanlarda yeni bir foroğtaf dizisi dolaşıyor. Japonlar tuhaflıklarına bir yenisini daha eklediler. Ama bu seferki benim çok hoşuma gitti. İşte karşınızda BAYKUŞ CAFE  :)

25. Beğen
    Barış got a reaction from Se7Touch in ( 13 / 13 ) Gokukoku no Brynhildr   
    bu mangaka sanırım yarattığı dünyanın ne kadar çeşitli şeyler yapabileceğinin farkında değil.o anıları değiştirip yaratabilen kızda gelirse grubun yaşam standartları aşırı gelişir. kendilerine bir dünya gizli üs bulabilirler. ayrıca devlette ilaç yapılan yer neresiymiş onu öğrenip ilacın nasıl yapıldığını öğrenirler. hatta kendilerine ilaç yaptırırlar. ülkedeki bütün mafya babalarının hafızasını değiştirerek kendilerine bağladıklarını sonra daha büyük mevkideki adamları bağladıklarını düşünsenize :D şu seri hayal gücünü çalıştırmanı sağlıyor bayaa bayaa :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.