Jump to content

Lethal

Üyeler
  • İçerik sayısı

1144
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lethal reacted to Hatsune Miku in Saç Tarzını Beğendiğiniz Anime Karakterleri. (Kız/Erkek)   
    Gifi araştırınca Hakkenden Touhou Hakken Ibun dan bi karakter çıkıyor. Ama ben K-projectten Kuroh Yatogami ye benzettim.
  2. Beğen
    Lethal reacted to Fluart in Saç Tarzını Beğendiğiniz Anime Karakterleri. (Kız/Erkek)   
    Tam hatırlayamadım ama Shino muydu neydi öyle bişey olması lazım :confused-onion-head-emoticon:
  3. Beğen
    Lethal got a reaction from Felix in Konichiwa Minna :)   
    Hoşgeldin kemal.
    Umarım forumda iyi vakit geçirirsin  :)

Bende yiğit bu arada memnun oldum  :)

Bende ilk forum'a üye olduğumda kurallar'a bakmıştım banada aynısını demiştin bare herkese aynısını deme  :cheer1-onion-head-emoticon: 
  4. Beğen
    Lethal reacted to Amygirl in Konichiwa Minna :)   
    Hatırlamıyorum ama bu senin kurallara bakmış halinse gerisini tahmin edemiyorum 
  5. Beğen
    Lethal got a reaction from MENDOZA in Merhaba millet   
    Merhaba,

Hoşgeldin ahmet.

Umarım forumda iyi vakit geçirirsin  :)

Ve Umarım iyi anlaşırız :D

Bende yiğit bu arada memnun oldum   :)

6. Beğen
    Lethal got a reaction from torotoro in Merhaba | Rias | TurkAnimeTV   
    Merhaba,

Hoşgeldin oktay.

Umarım forumda iyi vakit geçirirsin    :)

Bende yiğit bu arada memnun oldum    :)

- Bu arada imzanın 400x200 boyutunda olması gerekiyor.

7. Beğen
    Lethal got a reaction from Felix in Sword Art Online Yeni Sezonuyla 2014'de Yeniden Bizlerle!   
    Beklenen haber işte geldi, çok mutluyum :)
    Oyun , konu ve karakter çizimleri daha güzel olmuş sanki, olurda zaten şüphem yok :D
    - Merakla ve heycanla bekliyorum, gelsin başlayalım hemen :D <3

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler :)
  8. Beğen
    Lethal got a reaction from Cold Dewil in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    -Hey.
    -Sence insanlar ne zaman ölür?
    -Bir tabanca mermisiyle kalplerinden vurulduklarındamı?
    -Hayır.
    -Tedavisi olmayan bir hastalıkla harap olduklarındamı?
    -Hayır.
    -Zehirli bir mantardan çorba içtiklerindemi?
    -Hayır

-Unutuldukları zaman...

OP - Dr.Hiluluk :(
  9. Beğen
    Lethal reacted to Tugrul. in Yeni imzalar   
  10. Beğen
    Lethal got a reaction from ♠Misaki♠ in Fairy Tail   
    Biraz daha romantizm ve ciddiyet olsa çok daha fazla tutulucağından eminim.
    Ama bu haliylede harikaaa <3 Hele şu Natsu kızdığı zaman gözler falan kırmızı olduğu zaman hayranlık seviyem artıyo çok heycanlandırıyo beni :D çok cool.
  11. Beğen
    Lethal got a reaction from Te10man1110 in Ecchi FC [+18]   
    Bi kaç paylaşım daha yapıyım bare :)

Benim kedim o sulanmayın  :cool-onion-head-emoticon: 
  12. Beğen
    Lethal reacted in Fairy Tail Animesi Devam Ediyor   
    Fairy Tail devam tarihi belli oldu.

Bizzat serinin mangakası Hiro Mashima’nın Fairy Tail animesinin 2. sezonu ile devam edeceğini duyurduğunu sizlere söylemiştik; ancak ne zaman başlayacağı belirsizdi. Manganın yayınlanmakta olduğu Kodansha’nın Weekly Shonen Dergisi animenin devamının Nisan 2014′te TV Tokyo’da başlayacağını açıkladı. 2. sezonda animasyon kalitesinin geliştirilmesi için karakter tasarımcısı değiştirildi. Ayrıca yine bu amaçla animeyi hazırlayan Satelight stüdyosu yerine Bridge stüdyosu tercih edildi.

İlk anime serisi 30 Mart 2013′te sona ermişti. TV Tokyo’da yarım kalan ve en çok beklenen animelerden biri böylece devam etmiş olacak. Darısı diğerlerinin başına…

13. Beğen
    Lethal reacted to Skadi in Tsubasa to Hotaru Animeye Uyarlanıyor   
    Basketbol ve aşkın hikayesi

Shueisha’nın Ribon dergisinde, shoujo manga dünyasında sevilen mangakalardan biri olan Nana Haruta’nın (Love-Berrish!, Cactus’s Secret, Chocolate Cosmos) Tsubasa to Hotaru isimli serisinin animeye uyarlanacağı duyuruldu. Yayın tarihi henüz belli olmayan animenin, Japonya’nın dört bir yanında bedava gerçekleştirilecek olan Ribon Festa 2014 etkinliğinde gösterileceği de gelen haberler arasında yer alıyor.

Manganın hikayesinden kısaca bahsedecek olursak; Tsubasa Sonokawa 15 yaşında bir lise öğrencisidir. Bir gün tren istasyonunda kansızlıktan bayılınca kendisini kurtaran senpaisine âşık olur ve bu karşılaşmanın bir kader olduğuna inanıp her gün onun sınıfını ziyarete gider. Ne var ki senpai kendisine duyulan bu hislerin çok bıktırıcı olduğunu söyleyip Tsubasa’yı başından defeder. Tüm bu olayların ardından Tsubasa’nın çocukluk arkadaşı, basketbol kulübünün yöneticisi Yuri-chan elini incitir. Arkadaşına yardım etmek isteyen Tsubasa da vekaleten basketbol kulübünün geçici yöneticisi olur.

3 Ağustos 2013 tarihinde başlayan manga hâlâ devam etmekte olup ilk bölümü Ribon dergisinin resmi sitesinden online olarak okunabiliyor. Ayrıca mangakanın Cactus’s Secret (Saboten no Himitsu) isimli serisi Viz Media tarafından Kuzey Amerika’da İngilizce olarak yayınlanıyor.

AnimeFantastica

14. Beğen
    Lethal reacted to KomşununOğlu in Biraz da Eğlenelim :)   
    Sokaktan geçen kadınla ders çalıştım çünkü annem döverim dedi o.O

Anneme niyeyse <_<
  15. Beğen
    Lethal got a reaction from Can Özyurt in ( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]   
    Oyş Ecchi FC'nin bir üyesi olarak hemen izlemek gerek.
    Sabırsızlık,merak ve heycanla bekliyorum :)
    - Paylaşım için teşekkürler Kaichoo :)
  16. Beğen
    Lethal reacted to Hokage_Minato in ( 10 / 10 ) Maken-Ki! Two [BD]   
    Anime Adı : Maken-Ki! Two
    Anime Türü : Aksiyon, Ecchi, Dövüş Sanatları, Okul, Süper Güç, Harem
    Bölüm Sayısı : 10 / 10
    Yapım Yılı : 2014
    Çevirmen : Arnossy
    Düzenleme : KuramaUN
    Özet; Eskiden kız okulu olan ama daha sonrasında karışık öğretime geçen Tenbi Gakuen'e kaydolan Ooyama Takeru sıradan görünüşüne rağmen aklı sürekli sapıkça şeylere çalışan genç bir delikanlıdır. Takeru'nun, okuldaki diğer öğrencilerin tüm canlılarda bulunan "Element" adlı bir güç kaynağını kontrol edebildiklerinden ve "Maken" adı verilen sihirli parçaları kullanabildiklerinden haberi yoktur.Maken-Ki'nin 2. sezonudur.
      Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

17. Beğen
    Lethal reacted to Skadi in Vampire Knight~FC   
    Mangaka:Matsuri Hino
    Tür:Romantizm,Drama,Doğaüstü Güçler,Vampir
    Hino Matsuri'nin LaLa'da yayımlanan aynı adı taşıyan mangasından uyarlanmıştır.
    Yuki'nin en erken hafızası kış günü fırtınalı bir gecedir, bir vampir tarafından ısırılmış olduğu yer...ve sonra Kaname adlı başka bir vampir tarafından kurtarılmıştır.
    Bu olaydan sonra 10 yıl geçmiş Yuki Cross, Cross Akademisinin müdürünün kızı olarak evlat edinilmiş, büyütülmüştür.
    Cross Akademisi iki değişik grup öğrencilerden meydana gelmektedir: Gündüzcüler ve Gececiler. Alacakaranlıkta gündüzcüler yatakhanelerine döndüklerinde yolları gececilerle yani vampirlerle aynı yerden geçmektedir. Yuki Cross ve Zero Kiryu okulun koruyucularıdır ve gündüzcüleri gececilerden korumaktadırlar, yani bir nevi gardiyanlardır. Bunu yapmalarındaki tek sebep gececilerin vampirlerle dolu olmasıdır. Gececi öğrencilerden biri olan yani bir vampir olan Kaname'yle Yuki'nin karasevdası yasak bir aşkın başlangıcı mıdır? veya ona onu çeken geçmişinde bir şey mi vardır? Çünkü bu sırların dünyasında hiçbir şey göründüğü gibi değildir ve hatta yanlış bir güvenin bedeli bile ölümden daha kötü olabilmektedir...
    Ana Karakterler
    Kaname Kuran

Kiryuu Zero

Yuuki Cross

Diğer Karakterler
    Gece Sınıfı

Diğerleri

Kurucu
    Skadi

Üyeler

İmza

18. Beğen
    Lethal reacted to KomşununOğlu in Merhabalar   
    Serhat dekanlığa dilekçe yazmıyosun rahat ol :D

Ben de süleyman memnun oldum
  19. Beğen
    Lethal got a reaction from Arpes in Merhabalar   
    Merhaba,

Hoşgeldin berhat.

Umarım forumda iyi vakit geçirirsin   :)

Bende yiğit bu arada memnun oldum   :)

20. Beğen
    Lethal got a reaction from Felix in İtiraf Köşesi   
    Eski sınıf arkadaşım (erkek) feysten beni bulmuş eklemiş falan kabul ettim (pişman oldum) Konuştuk sohbet ettik nasılsın napıyosun falan gün geçtikte daha bi samimi oldu bana (sanki tek arkadaşı benim) numaramı falan istedi whatsappdan konuşuruz falan tamam dedim verdim Ertesi gün'ün akşamında dedi morelim çok bozuk falan dedim noldu? sevgilimle kavga ettik ayrıldık dedi Hm geçmiş olsun ama sen yinede kafana şapkadan başka birşey takma dedim bi kaç dakika sonra bi resim attı açtım baktım (nerden bilebilirdim ki) eee dedim işte sevgilim dedi (bi erkek) ben tabi hiç bozmadım olabilir zevkler ve renkler tartışılmaz dedim bundan ayrıldığın içinmi üzülüyosun ya canım dedim (demez olaydım, lafın gelişi diye şey etmiştim onu) çok sağol ya çok iyi geldin hemde bana gelmeden falan dedi sonra yatıp uyudum falan her saat her gün mesaj atmaya başladı bende attığı mesajları görmezden geldim (bana yavşadı)

Bu kadar :D bi itirafta falan bulunamadımda işte nebiliyim :D yazdım öyle.

Artık nasıl bi dönem nasıl bi zaman geçirdiyse gay olmuş kendisi -,- gülsemmi ağlasammı bilemedim bak şimdi.

Gerçi bunları okuyacak kadar üşengeç olmayan birisi varmı burda bilmiyorum ama varsa "I Like That" :D
  21. Beğen
    Lethal got a reaction from ♠Misaki♠ in En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri   
    Bide bu var tabi :)

22. Beğen
    Lethal got a reaction from Te10man1110 in Ecchi FC [+18]   
    Boş durmayalım :)

23. Beğen
    Lethal reacted to Amygirl in Fairy Tail FC (Türkanime TV Loncası)(121 Üye) ( Masterınız değiştirmek istiyor)   
    Mangaka: Hiro Mashima
    Manga yayın tarihi: 23 Ağustos 2006
    Anime yayınlanma tarihi: 12 Ekim 2009
    Tür: Büyü, fantastik, komedi, macera , ecchicik (istek üzerine orta yolu bulayım :D)

Büyünün hakim olduğu bir dünyada Fairy Tail Fiore Krallığı'nda kurulmuş bir büyücü loncasıdır. Lucy Heartfilia bu loncaya katılmak isteyen bir yıldız ruhu büyücüsüdür. Bir Fairy Tail üyesi olan Natsu Dragneel ile tanıştıktan sonra loncaya kabul edilir ve serüvenleri başlar... Fairy Tail hem üyeleri ile hem üyeler arasındaki bağlar nedeniyle diğer loncalardan farklıdır. İşleri kendilerince çözmeyi severler ve çok dikkat çekerler...

Anime ülkemizde dört büyük animenin arasında sayılmaktadır. Gerek ülkemizce gerek dünyada milyonlarca takipçisi vardır.

Bazı karakterler

Natsu Dragneel: Ateş büyücüsüdür. İgneel adında bir ejderha tarafından yetiştirilmiştir. Hareket eden her şeyin üstünde midesi bulanır ( Happy hariç :D )

Lucy Heatfilia: Yıldız ruhu büyücüsüdür. Bu büyücüler anahtarına sahip olduğu yıldız ruhları ile anlaşma yaparlar. Lucy hemen hemen tüm yıldız ruhlarının kalbini kazanarak onları arkadaşıymış gibi görerek onlarla iyi geçinir.

Erza Scarlet: Zırh büyücüsüdür. Çok sayıda zırhı donatarak savaşır. S sınıfı büyücüdür. Başka büyücülerce Titania olarak bilinir. Sinirlidir ancak çok anaçtır.

Gray Fullbuster: Buz büyücüsüdür. Yaratma büyüsü kullanır. Natsuyla sözde iyi geçinemezler ancak dostluklarına diyecek yoktur. ayrıca eğitiminden kaynaklanan bir soyunma huyu vardır :D

Master Makarov: Lonca'nın 3. ve 5. ustasıdır. Bu kısa boylu şirin adam loncanın tüm üyelerini çocukları gibi görür ve onları korur. Ayrıca 10 aziz büyücüden birisidir.

Happy: Natsu'nun çocukken bulduğu yumurtadan çıkan kanatlı bir kedidir. Konuşabilir. Natsu'nun en yakın arkadaşıdır. Balıkları çok sever. Ayrıca çok açık sözlüdür. Gereksiz yerlerde öyle şeyler söyler ki gülmekten ölürsünüz :D

FC mizin imzaları: Birden fazla olsun :D İsteyen yapsın :)

Master- 2. Master
    Amygirl - Oduncunun çırağı

Dragon Slayer'lar

S sınıfı Büyücüler

Aziz Büyücümüz:
    Konoha gakurenin Yellow Flashı varsa bizim de Integralimiz var :D hızı gücü muazzam olan yeni aziz buyucumuz Fiore krallığındaki en hızlı büyücüdür.. Ayrıca muazzam gücü nedeni ile aynı anda 30 kişiyi bir yerden bir yere saniyeler içinde ulaştırır. O bir transporter :D Transporter filminden daha ınce defalarca teklif almış ancak mutevizliğinden dolayı reddetmiştir :P Master olarak size sunmaktan gurur duyarım :D müthiş kaslı kuslu erkek resimleri koyacaktım ama telefondan girdiğim için ancak bu kadar oluyor :D
    İşte karşınızda Integral :D

Loncamızın Prensi:

Üyeler

Kurallar!

FC mizde en çok faideli paylaşım yapan aktif üyelerimizi S sınıfı büyücüleri ilan edilir.

Fairy Tail manga ve animede güncelde olan otaku üyelerimiz Dragon Slayerdırlar.

Aziz büyücüler belirli periyotlarla verilen görevleri ilk yerine getiren üyelerdir. Bu üyeler ilk sayfada istediği büyücü özellikleri ile anılacaklardır.

Ek olarak : 100. 150. 200.... üyelerimiz loncamızın prensi/prensesi seçilecek.

Görev 2: Veriliş tarihi 09.08.2014 Bitiş tarihi: 16.08.2014

Fairy Tail karakterleri arasındaki akrabalık ilişkilerini sayın bakalım :) En çok akrabalık ilişkisi sayan kişi yeni aziz büyücümüz olacaktır :)
    Kurallar değişti.. Yoksa aklına gelmeyen akrabalıklar hakkında kopya çekebilen olabilir. O yüzden kişi kaç akrabalık biliyorsa onların sayısını yazacak.. Mesela Ayşe Fatmanın teyzesi ise bu bir akrabalık olacak.. En fazla bilenden final günü açıklama yapmasını isteyeceğiz. Eğer vaadettiği rakama ulaşamazsa en yüksek sayı veren ikinci kişiden isteyeceğiz :)

Eski Görevler:

24. Beğen
    Lethal got a reaction from Otaku-Mc in konnichiwaa.!   
    Ben dedim ya ! İnsan değilmiyiz biz !  :bleeding-onion-head-emoticon: 
  25. Beğen
    Lethal got a reaction from NewMooN in Çevirisi Askıya Alınan Animeler (Güncellendi.)   
    Rental Magica

Tokyo Ravens

Bide şunlarla ilgilenilse artık ?!
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.