Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

İtibar Etkinliği

1. Beğen
  2. Beğen
  3. Beğen
    lntegral got a reaction from Perfectum in Sizin şehirlere de kar yağıyor mu?   
    İzmir'de ödemişe yağdı oda en yüksek yeri olduğu için.Yağmasın zaten hayatı felç ediyor kar.Alışıkta değiliz yürümeyi bile bilmiyoz düşüp duruyoz yağınca.
    Ama kar seviyosanız bu şarkı size gelsin hacılar

4. Beğen
    lntegral got a reaction from Estable in Artık One Piece’yi okurken gözlerimin yorulduğu farkettim. Eechiro Oda Bey çok yoğun   
    Adam gibi bilgi vermeye 20 sene sonra başladı adam.Ben o sürede hikayeden bıkardım iyi sabretti
  5. Üzgün
  6. Harika
    lntegral got a reaction from TheDirectEco in Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun   
    Tamam tavuk etiyle de olabilir ama sen bilirsin 
  7. Beğen
    lntegral got a reaction from Kadir- in "Shokugeki no Soma" rezalet bir final. Azami arc son olmalıydı. Azami arcından sonra   
    Ufak bir araştırma yaptım bitirmiş sonra şakaaaaa demiş yeniden başlamış şimdi yeniden bitiriyormuş 
    Yeni dünya Andy Kaufman’ı adam bu kadar troll fazla değil mi :(
  8. Harika
    lntegral got a reaction from Kadir- in "Shokugeki no Soma" rezalet bir final. Azami arc son olmalıydı. Azami arcından sonra   
    Hala Gintama finalini izlememiş olmam... Resmi görünce bile yeni hatırladım allah beni kahretsin
  9. Beğen
    lntegral reacted to SiyahDranza in fairy tailin sonunda ne olduğunu özetleyecek birine ihtiyacım var. acnologia ve zeref   
    Zeref'in peri kalbini alıp Natsu'yu öldürmesiyle seri  tam zirveye çıkıyordu. Herkes Zeref vs E. N. D vs Acnologia gibi üçlü dövüş finali bekliyordu yani bundan sonrasında daha düşük bir final olamazdı ama mangaka kolay tahmin edilebilir bir final yapmayı reddetti ve her zamanki gibi okurları ters köşe etti. 
  10. Beğen
    lntegral got a reaction from anes in Anime izlemenin faydaları :) One Punch Man 100 Days Challenge.   
    :)

11. Beğen
    lntegral got a reaction from Milli_Midilli_Ama_Liseli in Eski gönderilerimi okuyorum.. çok eğelenceli   
    Hatırladım senide
    20 sene felan önceden tabi 
  12. Beğen
    lntegral reacted to Niocchin in Allahım son bir vize kaldı kurban olduğum :D Bitse de anime izlesem beaa :'(   
    İşte durum özeti diye buna derim :'(( Maalesef integral çok doğru bi noktaya parmak bastı
  13. Beğen
    lntegral reacted to Namida in Az önce türkanime tv hesabıma giriş yaptım. Forumdan önce orada aktiftim. 131 yorum y   
    Belki hatırlamak istediklerin 400 tanedir. :D
    Erdem orada hesap sil-yeniden aç yapmamışsın hiç sanırım. :D
  14. Beğen
  15. Beğen
  16. Beğen
    lntegral reacted to Amygirl in Bugün forumda beşinci yılım 8)   
    Milli uas günümüz ne party si 
  17. Beğen
    lntegral reacted to ayanatsume in Zaman ileri aksın desem de, okuldan mezun olduğum güne gelsek ? Olmaz mı ya ? :(   
    Sorma sorma Hepimizi Allah kurtarsın.
  18. Beğen
    lntegral reacted to Mileydi in Bir şey merak ettim . İnternetten nerelerden alabileceğimi biliyorum ama acaba ankara   
    @Singularity, ben de onları  görünce boşuna yaşıyorum demiştim :P
    @İntegral, sende mi Ankara dasın :O Bir çay içmeye gidelim (:
  19. Beğen
    lntegral reacted to Luluna in Kitabımı okuyun, okutun, çok güzel :P https://www.wattpad.com/user/EnixNigra   
    Buradayım, bugün dışarı çıkmayacağım,ev pineklemesi :3
  20. Beğen
    lntegral reacted to Amygirl in Bu şarkı gibi şarkı arıyorum   
    Evde artıkın T-T
  21. Beğen
    lntegral reacted to Luluna in Teyzemin hatırına maydanozlu salata yedim, Allah bir daha yedirmesin...   
    zehir yok kanıtlamak için, yoksa tövbe almazsın benden yemelik bir şey :P
  22. Beğen
    lntegral reacted to Amygirl in Zuraaaaağğğğ sen olmasan ben ne yapardım   
    Hiç beklemiyordum resmen ters köşe yaptı 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.