Jump to content

DHspark

Üyeler
  • İçerik sayısı

645
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

Durum yanıtları bölümüne DHspark kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Caillou'nun saçı çıkana kadar, Peppe'nin boyu uzayana kadar animecilikten vazgeçmem! (Çünkü Caillou'nun asla saçı çıkmayacak, Peppe'nin boyu asla uzamayacak.)

2. Günün animesindeki kız köpeğe oturuyo :/

3. Eeee Tokyo Ghoul'u yeni bitirdim -.- İlk izlenenimim animede kandan çok salya ve sümük olması :D

1. DHspark

DHspark

başkan bende 4. bölümdeyim tipik önceleri saf ve zayıf baş karakterimiz sonlara doğru tırlatacak herkesi doğrayacak gibi :D bakalım kötü değil aslında hoşuma gitti

2. (See 10 other replies to this status update)

4. robin-cwaaaan!!! fanboy krizim tetiklendi son one piece mangasıyla

5. robin-cwaaaan!!! fanboy krizim tetiklendi son one piece mangasıyla

6. http://hizliresim.com/k1Obnm Sol alttaki çocuğu evlatlık edinmek istiyorum. Bilgilerine ulaşabilen varsa ne kadar mutlu olurum hoff
    1. DHspark

DHspark

pardon o zaman ezgi şaka olduğu belli bir laf ama alındın heralde kusura bakma bidaha olmaz

2. (See 49 other replies to this status update)

7. http://hizliresim.com/k1Obnm Sol alttaki çocuğu evlatlık edinmek istiyorum. Bilgilerine ulaşabilen varsa ne kadar mutlu olurum hoff
    1. DHspark

DHspark

Ula ^^ ne tatlı bir şeymiş kerata :D çocuğu bulur mulursun diye acıdım he -,-

2. (See 49 other replies to this status update)

8. Animenin dibine vurdum yeaaahhhhhh !!!

9. Animenin dibine vurdum yeaaahhhhhh !!!

10. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. DHspark

DHspark

oynama videolarıyla mı :D iyimiş valla kelimelerin gücünün yetmediği bir çok şeyi anlatabilirler -_- , heleki 80 lerde Türkiye de yapılan break danslar beni hep benden alır :D

2. (See 26 other replies to this status update)

11. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. DHspark

DHspark

bir gün kelimelere ihtiyacımız olmayacak sadece giflerle konuşacağız. GİF deposu olanlar, giflerini köşede bekletenler her zaman haklı çıkacak -_- erco başkanın baya vardır diye tahmin ediyorum ordaysann ses ver başkan o.O

12. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. DHspark

DHspark

O_O bir yıl mı? hmm bu kadar detaylı bilmiyordum ben sadece kiloları verinceye kadar sürer diyordum bırakınca hemen alınıyormuş onu bende duydum, doktordanda tavsiyemizi aldık daha dikkatli olacaz artık napalım yoksa o kiloları tekrar alsam hiç iyi olmaz teşekkürler sana iğneli teyze teşekkürler eymi adminim =_=

13. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. DHspark

DHspark

vüccut kitle endeksimi hesaplayınca ideal kilom 85 çıkıyor. Bende 85 olup bıraktım tekrardan tatlı kaçamakları yapmaya başladım ama daha dikkatliyim tabi artık. Nasıl bitiyor diyet adminim ne yapaydım *-*

14. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. DHspark

DHspark

O_O deme ya niyeki sürekli protein tüketildiği için mi? Ben ekmeği, şekeri, pirinci elimin tersiyle ittim onca acılar çektim şimdi çıkıp dukan diyeti çok zararlı deme bana eymi adminim yapma bunu :(

15. 20 kiloya yakın fazlam var. Öleyim ben o zaman, oldu.

1. DHspark

DHspark

ha ha ha 2014 senesini 99 kiloyla geçirmiş aman 100 olurum diye korkup 2015 e 85 kilo ile girmiş biri olarak ne desem ne söylesem, bu arada 85 kilo fazla gelmesin boyum 1.91'dir :P sırrım dukan diyetidir ezgicik tabi insanda azim olacak, gayret olacak sen bir yıldır kilolarından şikayetçisin -_- anca yakın

16. WTF kıyamete bir sene daha yaklaştık.. Bir sene daha yaşlandık... Nesini kutlicakmışım -_-

17. Herkese İyi Seneler..:) Sabaha kadar buralardayım, mesaj atmak isteyen atabilir..:D Anime izleyeceğim evdeki partiden sonra..:)

18. Nice senelere herkese ;) 2014 den daha iyi bir yıl geçirmeniz dileği ile :)

19. Bu geceden itibaren başlayacağımız 2015 yılı hepimize kalan ömrümüz boyunca şans, mutluluk, para kısaca kim ne istiyorsa onu getirsin. Üzüntüler hayatın parçası ama mutlu anlarımızın daha çok olması dileklerimle...

20. Selam ben baş çavuşun beygiri.

21. Selam ben baş çavuşun beygiri.

22. bir Türk filminde mehmet arabasını surerken kaza yapmıs ve anlını cama çarpmıs ve sevgilisi nalana hikmet demeye başlamıştır. mehmetin lezyonu beyninin hangi bolgesindedir. al işte bn bu sorudan sonra o snavi ciddiye alıcamda soru çözücem.

1. DHspark

DHspark

ehehehhe :D bence şikayet et çünkü "bir Türk filminde" sözüyle başlayan tüm cümleler sonsuz sayıda ihtimale çıkabilir. Yani doğal olarak şaşırtma bir soru boş bıraksanda tam puan alman lazım -_-

2. (See 28 other replies to this status update)

23. 45 gunluk tatilimde ( :D ) hunter x hunter a baslayasim var. ama one piece de daha 400 deyim. önce one piece de guncele mi geleyim yoksa hunter x hunter a mi baslayayim ?

1. DHspark

DHspark

kısa kesmişler, yani yarım bir çalışma denilebilir, tabiki çok iyi ama asla bir OP olamayacak bu bir gerçek.

2. (See 15 other replies to this status update)

24. 45 gunluk tatilimde ( :D ) hunter x hunter a baslayasim var. ama one piece de daha 400 deyim. önce one piece de guncele mi geleyim yoksa hunter x hunter a mi baslayayim ?

1. DHspark

DHspark

tabiki OP mangası eser sahibi bire bir ele aldığı için daha önce gelir ama animesi her ne kadar uzatılsa, ekstra şeyler eklense, bazı yerler çıkarılsa da bence rahatlıkla ilk 5 animenin içerisindedir. Erdem sevdiğim saydığım bir dostumdur, onunda yorumlarında katıldığım noktalar var ama animesini yok saymak acımasızlık olur ayrıca HXH, OP kadar potansiyeli olan bir kurguya ve potansiyele sahip ama bazı sorunlardan dolayı büyük ihtimalle devamı gelmeyecek, sonunuda bağlamaya çalışmışlar kısa k...

25. 45 gunluk tatilimde ( :D ) hunter x hunter a baslayasim var. ama one piece de daha 400 deyim. önce one piece de guncele mi geleyim yoksa hunter x hunter a mi baslayayim ?

1. DHspark

DHspark

OP 400 deysen nasıl Op bırakmayı düşünürsün O_O önünde savaş sezonu var akar gider.. onca bölüm nasıl bitti anlamazsın. OP devam et HXH başka zaman da başlarsın

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.