Jump to content

derejenerasyon

Üyeler
  • İçerik sayısı

100
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    derejenerasyon reacted to ♥Lydia♥ in İmza Yapıyoruz...   
    işte hazır ^_^ umarım beğenirsin ^_^ ve umarım her şeyi doğru yapmışımdır :(  ^_^  2 tane yapdım beğendiğini ala bilirsin ^_^  hatta 2 -sinide ala bilirsin :D 

2. Beğen
    derejenerasyon reacted to eXt in İmza Yapıyoruz...   
    Di mi ya,pikniğe erkene aldılar bide hava durumu yüzünden,neyse gelince yato da yaparım 
  3. Beğen
    derejenerasyon reacted to Lethal in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    Spoiler'ın içindeki herhangi bir karakter ile olabilir  B) 
  4. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from DeadsNeverCry in Arkadaşlık edinmek   
    Oooo bana cevap yazman bile benim icin bir lutuf Emre-sama xD Normalde hareketli olur buralar ama galiba saat 4 diye pek insan yok malesef :( Bu seferlik kusurumuza bakma Emre-sama :( Çok çok özür dilerim forum adina...
  5. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from DeadsNeverCry in Arkadaşlık edinmek   
    Oooo o efsanevi DeadsNeverCry sen miydin o.0 Gunlerce seni ariyorum ulasamadim lutfen bana ulas suan cok heyecanliyim xD Aramiza hosgeldin tekrardan <3
  6. Beğen
    derejenerasyon reacted to Yabus in Japon Hayranlar Favori Siyah Saçlı Karakterlerini Seçti   
    Goo Ranking geçtiğimiz günlerde NTT müşterileri üzerinde favori siyah saçlı bay ve bayan anime karakterleri hakkında bir anket yaptı.
    Bayanların tarafında, K-ON!'dan Mio Akiyama birinciliği alırken Shingeki no Kyojin'den Mikasa Ackerman ve Kimi ni Todoke'den Sawako Kuronuma onu takip etti.

Bayan karakter sıralaması:
    Mio Akiyama (K-ON!) Mikasa Ackerman (Shingeki no Kyojin) Sawako Kuronuma (Kimi ni Todoke) Azusa Nakano (K-ON!) Homura Akemi (Mahou Shoujo Madoka Magica) Nico Robin (One Piece) Eru Chitanda (Hyouka) Rukia Kuchiki (Bleach) Ai Enma (Hell Girl) Ayase Aragaki (Ore no İmouto) Hinata Hyūga (Naruto) Oichi (Sengoku Basara) Kuroyukihime (Accel World) Ruri Gokou / Kuroneko (Ore no İmouto) Yuuko Ichihara (xxxHolic) Ririchiyo Shirakiin (Inu x Boku S.S.) Ruiko Saten (To Aru Kagaku no Railgun) Haruka Morishima (Amagami SS) Kana Minami (Minami-ke)  
    Diğer tarafta ise favori siyah saçlı erkek anime karakteri Shingeki no Kyojin'den Levi oldu. Onu ise One Piece'den Monkey D Luffy ve Dragon Ball serisinden Son Goku takip etti.

Erkek karakter sıralaması:
    Levi (Shingeki no Kyojin) Monkey D. Luffy (One Piece) Son Goku ( Dragon Ball) Hijikata Toushirou (Gintama) Sasuke Uchiha (Naruto) Vegeta (Dragon Ball) Kaede Rukawa (Slam Dunk) Hisashi Mitsui (Slam Dunk) Kotaro Katsura (Gintama) Itachi Uchiha (Naruto) Roy Mustang (Fullmetal Alchemist) Shota Kazehaya (Kimi ni Todoke) Lelouch Lamperouge (Code Geass: Lelouch of the Rebellion) Sebastian Michaelis (Kuroshitsuji) Ryoma Echizen (Prince of Tennis) Shikamaru Nara (Naruto) Hiei (Yu Yu Hakusho) Hōzuki (Hōzuki no Reitetsu) Ranma Saotome (Ranma ½) Izaya Orihara (Durarara!!) Peki sizin favori siyah saçlı anime karakteriniz hangisi?
    Kaynak: ANN
  7. Beğen
    derejenerasyon reacted to Songena in 4.hafta çizim konsepti Kurosaki İchigo   
    Teşekkürler. :lol:Rukia'yı İchigo'yu çizerken yapıcaktım. İchigo birinci sınıf çocuğu çizmiş gibi görüncekti. "Bu sayılır mı diycektim aah ah. :unsure: " Rukia'yı tutturamadım bir türlü. Çok eksiğim var anatomide hala. :( Bunları niye anlattıysam artık. :D
    Biraz eski ama bunu paylaşayım artık. :lol:

8. Beğen
    derejenerasyon reacted to Skadi in Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Programı   
    Fillerlar bitiyor mu?

Uzun süredir devam etmekte olan Anbu Kakashi doldurma sezonu, Kakashi’nin Anbu’yu bırakmasıyla birlikte sonlara yaklaşıyor. İlk olarak bu hafta; yani 1 Mayıs’ta herhangi bir bölüm yayınlanmayacak. 8 Mayıs’ta yine doldurma bölüm yayınlanacak. Bu bölüm, doldurma sezonun son bölümü olabilir. Eğer bir sürpriz olmazsa 15 Mayıs’ta Naruto Shippuuden anime serisinin, manganın hikayesine kaldığı yerden devam etmesi ve 2014 boyunca bir daha doldurma bölüm yayınlanmaması bekleniyor. Bunları yazarken biz bile zor inandık; ama Naruto Shippuuden’in yönetmeni Hayato Date’nin yalancısıyız. Yönetmenin planlarında bir değişiklik olursa hayranları tarafından çok sert eleştirileceği kesin.

Naruto Shippuuden Mayıs 2014 Bölüm Listesi:

1 Mayıs: Bölüm yok

8 Mayıs: Naruto Shippuden 361 - Takım 7

15 Mayıs: Naruto Shippuden 362 – Kakashi’nin Kararlılığı

Bölüm isimlerinde Viz Media tarafından bazı değişiklikler yapılabilir. 8 Mayıs’ta yayınlanacak olan 361. bölümdeki gelecek bölümün özetinde gerçekten de doldurma bölümlerin bitip bitmediğini görebileceğiz; ancak sonrası için yönetmenin açıklamalarına inanıp inanmamak size kalmış.

AnimeFantastica

9. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from ecem_yuki in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Lise zamanı ne izlesem oturur çizerdim işsizlik değil mi :D

Bunu çoğunuz tanımıyordur galiba... Soğuk kanlı bir katildir kendisi Kara no Kyoukai'den Shiki (Gerçi fotoğrafı saçma çekmişim parlamış :D )

Kissxsis'in aşk tanrıçalarını tanırsınız zaten :D

Dango seven tatlı kızımız Clannad'dan Nagisa

Hitman Reborn'dan birisi :D adını hatırlayamadım anlatsam spoilere gircek :D

Neyse bu günlük bu dördünü paylaşayım gerisini yeni çizmiş gibi satarım :D Konu da canlı kalır :D

Update 1:

Update 2:

10. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from ecem_yuki in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    Teşekkürler beğenen herkese :D

Galiba ilk anime çizimim Kiririn yeri ayrı bende o yüzden :D

Konu One Piece olunca çizimimim ne kadar basit olmuş :D Şimdi fark ettim ağzı da biraz yılık olmuş galiba :D

Birkaç hafta önce Paint Tool Sai adlı bir programa başladım ama pek beceremedim :D
    Karakalem olmasa da bitmese de yani her şeye rağmen bunu da paylaşıyorum :D
  11. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from Lithu in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Bunu çoğunuz tanımıyordur galiba... Soğuk kanlı bir katildir kendisi Kara no Kyoukai'den Shiki (Gerçi fotoğrafı saçma çekmişim parlamış :D )

Neyse bu günlük bu dördünü paylaşayım gerisini yeni çizmiş gibi satarım :D Konu da canlı kalır :D

Update 1:

Update 2:

12. Beğen
    derejenerasyon reacted to ♠Misaki♠ in Yeni karakalem çizimlerim.   
    Belli oluyor çok uğraştığın ama değmiş  :D Beğenme kotam  dolmuş beğenemiyorum ya  :depressed1-onion-head-emoticon:
  13. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from Lacky in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Update 1:

Update 2:

14. Beğen
    derejenerasyon reacted to Centılboy in Tadaima   
    Anlatdıklarına göre asıl ben hoşgelmişim... :D Hoşgeldin bu arada... :d ^_^
  15. Beğen
    derejenerasyon reacted to bluegrass in Tadaima   
    Okaerinasai. :D
    aramıza yeni bir otakunun gelmesi çok hoş.forumda iyi eğlenceler :3
  16. Beğen
    derejenerasyon reacted to eXt in Tadaima   
    Hoş Geldin :D  :bye2-onion-head-emoticon:

17. Beğen
    derejenerasyon reacted to Reihanime in Tadaima   
    Ben geldim chat buraya kaydi :) saka saka hos geldin..
  18. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from DHspark in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Update 1:

Update 2:

19. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from eXt in Tadaima   
    -eXt- Boş mesaj attın sandım dostum :D Hoşbulduk :rolleyes: ( senin için ilk egzantirik smileyimi kullandım :D )

Ertuqrul (Lascen) spoiler yemenin de bir eğlencesi var bence :D daha 1 hafta olmadı game of thrones dan ne yedim öyle :D  Hoşbulduk bu arada ^_^

Soranohikari  hoş bulduk :D

Yabus we need them all :D
  20. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from jans09 in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Update 1:

Update 2:

21. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from eXt in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Update 1:

Update 2:

22. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from Kaxell in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Update 1:

Update 2:

23. Beğen
    derejenerasyon reacted to ♠Misaki♠ in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    Güzel çizimler  :D Dördüncünün adı Yuni  :D
  24. Beğen
    derejenerasyon reacted to ♠Misaki♠ in Tadaima   
    Hoş geldin  :hi-onion-head-emoticon: Ama sen çoktan bizden oldun  :P
  25. Beğen
    derejenerasyon got a reaction from Centılboy in Liseden Kalma Karakalem Çizimlerim..   
    ÇİZİMLERİM

Update 1:

Update 2:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.