Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Cold Dewil in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Ayıpsın forum işsizi de sen ona :D
    Aslında cidden güzel konu insanın içine attıklarını haykırması gerek sonuçta :D
  2. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Şehir hayatında karşılaştığımız detaylar, bizlere kolaylık sağlamak için ve hayatımızı çekilebilir kılmak için tasarlanmıştır. Gel gelelim, işler her zaman beklendiği gibi gitmez ve illa ki bir takım yanlışlıklar gerçekleşir.

Bugün sizler için derlediğimiz görseller, gerek topluma açık mekanlarda, gerekse evlerimizde karşılaşabileceğimiz rahatsız edici ayrıntılardan bazılarını temsil ediyor. Keşke var olmasalardı, ama varlar ve hayatın kendisi kadar gerçekler. Sizleri haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar galerimizle baş başa bırakıyoruz, iyi eğlenceler.

Klasik tuzlukların içine, paket tuz ve biber tıkıştıran zihniyete yazıklar olsun.

Yapışmaz tavaya yapışmayı başaran etiketin mucidini bulun bana. Vallahi canını yakmayacağım.

Renk ahengini bozan tontiş köpek yavrusu. Ben senin… Ah ne sevimli şeysin sen öyle be!

Yeni açılan rulonun yırtılarak sökülmesi. Yırtılan kısımlardan kurtulana kadar yarısı çöpe gider zaten.

Kesme şeker bitince toz şeker kullanan ve o kaşıkla çayını karıştırıp kavanoza geri bırakan eski ev arkadaşlarıma buradan selamlarımı yolluyorum. Kanser olursam, bilin ki sebebi sizlersiniz.

Kızarmış ekmekleri hınçla fırlatan tost makinesi. Ülkemizde neden yaygınlaşmadığını anlayabiliyorum. Üreticiyi Taksim’de sallandırmak zorunda kalabilirdik.

Yazı geldi işte! Yazı! Yazı! Neden hala durmak bilmiyorsun?

Umumi tuvaletlerin bitmeyen sancısı… Uzaya insan yolladık, suya dayanıklı kağıt havluyu hala üretemedik.

Elli kuruşluk kalem setine üç liralık ambalaj tasarlayan Çinli arkadaşa buradan selamlarımı sunuyorum. Senin yüzünden ülserim kabardı.

Ufacık bir USB bellek sipariş vermiştim. Neden koliye tıkıştırıyorsun ki?

Tablet ile video çekenler azalarak bitsin. Ocaklarına da ateşler düşsün.

Bunu dizen mozaikçinin geometri öğretmeni intihar etmiş.

Çikolatasının tamamını kese kağıdında bırakan Alman pastası. Neyse, zaten ben hiç çikolata sevmem ki. Hem de hiç…

Lebron James’e göre tasarlanmış evler. Oraya kim yetişecek? Tabii ki de Lebron James.

Kahvaltılık tereyağını buzdolabından çıkarmayı unutursun. Ama yine de ekmeğine sürmekten geri kalmazsın. O ekmekten hayır gelir mi ki?

Çemberin ya içindesindir ya da dışında. Ama eğer çemberin içinde yer alacaksan, bir zahmet tam ortasında bulun ve beni delirtme lütfen.

Düzgün hizada dizilmeyen bütün cisimler, onları yerleştiren usta ile birlikte yok olmalıdır. Evet, böyle olmalıdırlar…

Silgili kalem neden vardır? Sizi rahatsız etmek için. Bu kalemler icat edilmeseydi suç oranları bile düşerdi.

Uzun kolu sıyırmadan el yıkamak. Bilekteki o rahatsız edici his zihninize kazınsa da, her defasında kollarınızı katlamaya üşenirsiniz. Her defasında da haddinden fazla rahatsız olursunuz.

Gökkuşağının 7 rengi sizi gıcık etmek için birleşti. İsteseniz de renk koduna göre sıralayamazsınız.

Yapacağın tek iş vardı. Tek bir iş.

Kenarına basılmış, kablosu kırılmış adaptör kadar rahatsız edici bir cisim daha var mıdır? Çalıştığı için atmaya kıyamazsınız ve uyuz olduğunuzla kalırsınız.

Kıskaçları bir türlü birleşmeyen klasör. Bu kadar ucuz bir ofis yardımcısı, bu denli gıcık edici olmamalıydı.

Klozetin kapağı 3 derece sola yamulmuş. Balyoz neredeydi?

Bowling salonunda tabletiyle bowling oynayan bir çocuk. Arkana hiç bakma yavrum, kafana fırlattığım labutu da hiç görme. <3

Park alanı sizindir sanırsınız ama, yanılmışsınızdır. Mini otomobilleri icat edenler için ayrı bir cehennem varmış diyorlar.

Düzeltme bandı kutusunun etiketini yanlış yazmışsın. Asıl seni düzeltme bantıyla düzeltmek lazım.

Sanatçımız bu eserinde, bireyin topluluk içindeki yalnızlığına olan serzenişlerini yansıtmış. Bu vesileyle bizleri de sinir hastası etmiş oldu. Aferin.

Aynı kalıptan çıkan 2 ürün nasıl farklı boyda olur? Bu nasıl bir çılgınlıktır?

3 lavabosu olan tuvalete 5 adet kağıt havlu dispanseri koymanı eleştirmiyorum. Tek şikayetim her birini farklı hizalara sabitlemiş olman.

Hedefini 1cm ile şaşıran kiriş ve kolonlar. Senin yapı denetimden geçmene kim izin verdi adamım?

KitKat’ı alıp böyle ortasından ısıran hayvanlar. Evet, sözümü geri almıyorum, hayvansınız!

Buzdolabından çıkarmayı unuttuğun tereyağını, ortası unutulmuş ekmeğe sürüp kahvaltı yapmak… Merhaba, birlikte intihar edelim mi?

Açma arasına sandviç yapmış sevdiceğim. Ya da eski sevdiceğim de diyebiliriz kendisine.

Ustanın kafası karışıktır, 5 anahtarı doğru dizer ama bir tanesini ters yerleştirir. Işıkların hepsi kapalıyken ortaya çıkan manzara, saç baş yoldurur.

Buradan lavabo üreticilerine sesleniyorum. Amacınız ne? Neden elimizi düzgün biçimde yıkamamıza izin vermiyorsunuz?

Bazı hataların geri dönüşü yoktur. Tıpkı yanlış tutulan delgeçin açtığı delikler gibi.

Kendini otoparkın hakimi ilan eden zihniyet.

Yeni evinizde makas yoktur ve gider bir tane alırsınız. Fakat kendisini kullanabilmek için, ambalajını MAKASLA açmanız gerekmektedir. Makasception.

Yemek bıçağının sapı tabağa daldığında yaşanan rahatsızlık hissi gibisi yoktur.

E-posta kutularında bütün mailleri “okundu” olarak işaretleme seçeneği varken neden kullanmazlar ki? Neden? Neden?

'' Alıntıdır ''
  3. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Cold Dewil in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Tuvalet kağıdı ve kitkat on numara :D
    Ps: Ayrıca;
    Masalara yerleştirilen numaralar neden düzgün sırayla olmaz ki? 3 numara bir yerde 5 numara dipte 7 numara üst katta... Serzeniş in the Simitsarayı...
    Alışveriş arabasının 3 tekerleğinin düzgün tekinin yamuk olmasıyla yaşanan durum...
    Cafede çay istersinde çay bardağı çay tabağı denen gölette yüze yüze gelir ya...
  4. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Lascen in Haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar   
    Şehir hayatında karşılaştığımız detaylar, bizlere kolaylık sağlamak için ve hayatımızı çekilebilir kılmak için tasarlanmıştır. Gel gelelim, işler her zaman beklendiği gibi gitmez ve illa ki bir takım yanlışlıklar gerçekleşir.

Bugün sizler için derlediğimiz görseller, gerek topluma açık mekanlarda, gerekse evlerimizde karşılaşabileceğimiz rahatsız edici ayrıntılardan bazılarını temsil ediyor. Keşke var olmasalardı, ama varlar ve hayatın kendisi kadar gerçekler. Sizleri haddinden fazla rahatsızlık veren detaylar galerimizle baş başa bırakıyoruz, iyi eğlenceler.

Klasik tuzlukların içine, paket tuz ve biber tıkıştıran zihniyete yazıklar olsun.

Yapışmaz tavaya yapışmayı başaran etiketin mucidini bulun bana. Vallahi canını yakmayacağım.

Renk ahengini bozan tontiş köpek yavrusu. Ben senin… Ah ne sevimli şeysin sen öyle be!

Yeni açılan rulonun yırtılarak sökülmesi. Yırtılan kısımlardan kurtulana kadar yarısı çöpe gider zaten.

Kesme şeker bitince toz şeker kullanan ve o kaşıkla çayını karıştırıp kavanoza geri bırakan eski ev arkadaşlarıma buradan selamlarımı yolluyorum. Kanser olursam, bilin ki sebebi sizlersiniz.

Kızarmış ekmekleri hınçla fırlatan tost makinesi. Ülkemizde neden yaygınlaşmadığını anlayabiliyorum. Üreticiyi Taksim’de sallandırmak zorunda kalabilirdik.

Yazı geldi işte! Yazı! Yazı! Neden hala durmak bilmiyorsun?

Umumi tuvaletlerin bitmeyen sancısı… Uzaya insan yolladık, suya dayanıklı kağıt havluyu hala üretemedik.

Elli kuruşluk kalem setine üç liralık ambalaj tasarlayan Çinli arkadaşa buradan selamlarımı sunuyorum. Senin yüzünden ülserim kabardı.

Ufacık bir USB bellek sipariş vermiştim. Neden koliye tıkıştırıyorsun ki?

Tablet ile video çekenler azalarak bitsin. Ocaklarına da ateşler düşsün.

Bunu dizen mozaikçinin geometri öğretmeni intihar etmiş.

Çikolatasının tamamını kese kağıdında bırakan Alman pastası. Neyse, zaten ben hiç çikolata sevmem ki. Hem de hiç…

Lebron James’e göre tasarlanmış evler. Oraya kim yetişecek? Tabii ki de Lebron James.

Kahvaltılık tereyağını buzdolabından çıkarmayı unutursun. Ama yine de ekmeğine sürmekten geri kalmazsın. O ekmekten hayır gelir mi ki?

Çemberin ya içindesindir ya da dışında. Ama eğer çemberin içinde yer alacaksan, bir zahmet tam ortasında bulun ve beni delirtme lütfen.

Düzgün hizada dizilmeyen bütün cisimler, onları yerleştiren usta ile birlikte yok olmalıdır. Evet, böyle olmalıdırlar…

Silgili kalem neden vardır? Sizi rahatsız etmek için. Bu kalemler icat edilmeseydi suç oranları bile düşerdi.

Uzun kolu sıyırmadan el yıkamak. Bilekteki o rahatsız edici his zihninize kazınsa da, her defasında kollarınızı katlamaya üşenirsiniz. Her defasında da haddinden fazla rahatsız olursunuz.

Gökkuşağının 7 rengi sizi gıcık etmek için birleşti. İsteseniz de renk koduna göre sıralayamazsınız.

Yapacağın tek iş vardı. Tek bir iş.

Kenarına basılmış, kablosu kırılmış adaptör kadar rahatsız edici bir cisim daha var mıdır? Çalıştığı için atmaya kıyamazsınız ve uyuz olduğunuzla kalırsınız.

Kıskaçları bir türlü birleşmeyen klasör. Bu kadar ucuz bir ofis yardımcısı, bu denli gıcık edici olmamalıydı.

Klozetin kapağı 3 derece sola yamulmuş. Balyoz neredeydi?

Bowling salonunda tabletiyle bowling oynayan bir çocuk. Arkana hiç bakma yavrum, kafana fırlattığım labutu da hiç görme. <3

Park alanı sizindir sanırsınız ama, yanılmışsınızdır. Mini otomobilleri icat edenler için ayrı bir cehennem varmış diyorlar.

Düzeltme bandı kutusunun etiketini yanlış yazmışsın. Asıl seni düzeltme bantıyla düzeltmek lazım.

Sanatçımız bu eserinde, bireyin topluluk içindeki yalnızlığına olan serzenişlerini yansıtmış. Bu vesileyle bizleri de sinir hastası etmiş oldu. Aferin.

Aynı kalıptan çıkan 2 ürün nasıl farklı boyda olur? Bu nasıl bir çılgınlıktır?

3 lavabosu olan tuvalete 5 adet kağıt havlu dispanseri koymanı eleştirmiyorum. Tek şikayetim her birini farklı hizalara sabitlemiş olman.

Hedefini 1cm ile şaşıran kiriş ve kolonlar. Senin yapı denetimden geçmene kim izin verdi adamım?

KitKat’ı alıp böyle ortasından ısıran hayvanlar. Evet, sözümü geri almıyorum, hayvansınız!

Buzdolabından çıkarmayı unuttuğun tereyağını, ortası unutulmuş ekmeğe sürüp kahvaltı yapmak… Merhaba, birlikte intihar edelim mi?

Açma arasına sandviç yapmış sevdiceğim. Ya da eski sevdiceğim de diyebiliriz kendisine.

Ustanın kafası karışıktır, 5 anahtarı doğru dizer ama bir tanesini ters yerleştirir. Işıkların hepsi kapalıyken ortaya çıkan manzara, saç baş yoldurur.

Buradan lavabo üreticilerine sesleniyorum. Amacınız ne? Neden elimizi düzgün biçimde yıkamamıza izin vermiyorsunuz?

Bazı hataların geri dönüşü yoktur. Tıpkı yanlış tutulan delgeçin açtığı delikler gibi.

Kendini otoparkın hakimi ilan eden zihniyet.

Yeni evinizde makas yoktur ve gider bir tane alırsınız. Fakat kendisini kullanabilmek için, ambalajını MAKASLA açmanız gerekmektedir. Makasception.

Yemek bıçağının sapı tabağa daldığında yaşanan rahatsızlık hissi gibisi yoktur.

E-posta kutularında bütün mailleri “okundu” olarak işaretleme seçeneği varken neden kullanmazlar ki? Neden? Neden?

'' Alıntıdır ''
  5. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Atakan ~ in İtiraf Köşesi   
    Abv cyber reyiz. -.-
  6. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Atakan ~ in İtiraf Köşesi   
    İtiraf ediyorum neyi itiraf edicegimi unuttum -.-
  7. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Namida in İtiraf Köşesi   
    kisa olmak benim tercihim degildi ve surekli boyumla ilgili espri yapilmasindan nefret ediyorum.
  8. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from foxiekid in Selamlar ^^   
    Hoşgeldin Eyşan ay em saybır berat. Keyifli forumlar demeden önce kendine güvendigini gördüm bu işler zaten çok çalışıp tecrübe edinmeyle başarılıyor nerde neyi ne zaman yapacagını bilmek ve rakibin hareketlerini tahmin etmek kolay bişey degil yani ben daha platin bir oyuncuyum ama hala kendimi çok acemi görüyorum umarım hayalini gerçekleştirirsinde senide Twitch TV'lerde yayınlarda izleriz xD 

9. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Beng-chan in İtiraf Köşesi   
    Ashshshshs itiraf ediyorum sana zilyonuncu kez katılıyorum :D
  10. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Atakan ~ in Selamlar ^^   
    Tamam ya gidiyorum ben buralardan 1 2 günlügüne tatile geldiydim zaten sajdkfsdf :D
  11. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Atakan ~ in Selamlar ^^   
    Berat olum bak git asfasdasda :D 
  12. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to foxiekid in Selamlar ^^   
    Merhaba TürkAnime ailesi,

Ben Eyşan, 22 yaşındayım hiç sevmediğim bi okulda hiç sevmediğim bi bölüme birincilikle girdim ve şimdi okulu bırakıyorum ve tek hayalim LoL'de profesyonel e-sporcu olup Fnatic, TSM, Najin gibi sevdiğim takımlardan birinde oynamak. Bunun için gerçekten çok çalışıyorum :)

8-9 yıldır Anime'lerle içli dışlıyım Bleach, Psycho-Pass, Code Geass, Naruto, Shingeki no Kyojin, Sword Art Online, Naruto, Kuroko no Basuke, Gintama, Free!, Diabolik Lovers, Death Note, Little Busters!, Golden Time, Tonari-no Seki-kun vs. vs. sevdiğim birçok seri var. İnsanların oynadığı yapımlardansa Anime'leri daha çok seviyorum. Bence duyguları çok daha iyi anlatıyorlar ve insanlardan daha gerçekler. Neyse tekrardan merhaba :)
  13. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Beng-chan in İtiraf Köşesi   
    O zaman bir anımı anlatayım:
    Geçen yılbaşını teyzemle otelde geçirelim istedik. Teyzem de 45 yaşında ama hala bekar. Neyse, eğlence devam ededursun, oradan Alman bi adam teyzemi çok beğendi. Sürekli geliyo yanaklarını öpüyo, onu dansa kaldırıyo, şampanya patlatıyo falan. Teyzem de sarışın erkek hiç sevmez. Adam baktı Almanca konusamayacak ingilizce bi ton sevgi sözcüğü sıralıyo, ben de teyzeme tercüme ediyorum. Ama olmuş saat gecenin 1'i. Bizim kafalar gidik zaten. Teyzemle konuşuyoruz ama, nasıl seviyesiz konuşuyoruz nasıl. Adam yabancı ya, biz bağıra bağıra konuşuyoruz. Teyzem diyo "ulan zaten 40 yıl beklemişim, şimdi sana bakacağıma kendimi dinamite bağlar patlatırım", ben diyorum "ulan şimdi dinsizdir la bu. Olmaz öyle elin adamıyla". Böyle giderken, artık gecenin sonuna doğru saat 5 gibi biz otelin odasına giderken adam beni durdurdu. "Ben üniversiteyi Turkiyede okudu, türkçe biliyor. Dediğiniz her şeyi anladı ben." Demez mi? Utançtan yerin dibine girmiştim valla, adama bakakaldım öyle. Bu da böyle bir anım işte, saygılar.
  14. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Shiba Tatsuya in Code Geass sonu hakkında. Ağır Spoiler içerir!!!!   
    Lelouch'un ölmediğiyle alakalı diğer teoriyi görmediniz büyük ihtimalle :D sonunda kafasını kaldırmasından bahsetmiyorum, onun fan yapımı olduğunu söyleyenler de vardı. Ayrıca kılıcın saplandığı kişi de Lelouch ama yine de ölmedi. Nedeni;
    Seride 2 çeşit özel güç vardı: Code ve Geass... Code'a sahip 3 kişi var: Charles, C.C ve V.V. Code'a sahip olanlar ölümsüz olarak yalnızlığa mahkum olurlar ve Geass kullanamazlar. Geass ise kullanıcılarına değişik güçler kazandırır ama kullanıcılar hala ölümlüdür. Ayrıca Geass hakkında şu bilgi de vardı: Geass'ı tam potansiyeline ulaştıranlar (çift gözde Geass, Lelouch bunu Charles ölmeden hemen önce yaptı) Code sahiplerinin yalnızlıklarına son verebilirler yani Code'larını kendilerine alarak onları öldürebilirler . C.C'nin geçmişi gösterildiğinde onun yaptığı buydu, gücünü son seviyeye ulaştırıp Code sahibi oldu (Code'un aktifleşmesi için yeni kullanıcının bir kez öldürülmesi gerekiyor ki C.C feci şekilde katledilmişti). Hem kendinin başlangıçta Lelouch'u takip etme sebebi de onun kendi yalnızlığını alabileceğini düşünmesiydi. Geass sahibi Code aldığında gücünü kaybeder. Charles ölmeden hemen önce elindeki Code işareti yok oldu (eli yok olmadan önce) ve bu olaydan sonra Lelouch bir daha Geass kullanmadı.
    1) Lelouch'un Geass'ı tam potansiyeline ulaştı
    2) Charles'in Code'u ölmeden yok oldu
    3) Lelouch Geass'ını bu olaydan sonra kullan(a)madı
    Bunlar yeterli neden sayılır bence :D ayrıca son olarak yanlış hatırlamıyorsam sadece Code sahiplerinin vücutlarına dokunulduğunda hatıralar görünebiliyordu (hiç Geass kullanıcısında bunu gördüğümü hatırlamıyorum) ve son sahnede Nunnally abisine dokunduğunda hatıralarını gördü. Ağlaması ise, abisinin dünyada barışı sağlamak için kendini bir şeytan yaparak tüm nefreti üzerine toplayıp yalnızlığa razı gelmesini anlamış olması olabilir.
    Kısaca kılıç Lelouch'a saplandı ama o ölmedi :D

Not: Bunun güzel bir videosu bile vardı ama şimdi bulamadım...
  15. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Atakan ~ in Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi   
    Levi'nin olmasına hiç şaşırmadım beklenilen birşeydi kesinlikle. Ama mesela Noragami'den Yato veya Kaichou Wa Maid-Sama dan Takumi Usui'nin olmaması şaşırttı açıkcası. Özellikle Usui'nin olması gerekirdi bence abi. -.-'
  16. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) got a reaction from Nanilyas in Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi   
    Charapedia “Animelerin En Seksi  Erkekleri Kimler?” Sorusunu Yanıtladı

Son zamanlarda Japon otakular arasında yaptığı ilginç anketler ile gündeme gelen Japonya kökenli karakter veri tabanı Charapedia, yakın zamanda  gerçekleştirdiği anime dünyasının en seksi kadınları oylamasından sonra bu kez de en seksi erkeklerinin kimler olduğu sorusunu yanıtladı.
    Bu son ankete göre bakalım Japonya’nın otakuları verdikleri oylar ile animelerdeki en seksi erkekler listesine kimleri uygun gördü:
    -10-
    Kyoya Hibari – Kateikyoushi Hitman Reborn! (80 oy)

-9-
    Ryo Saeba - City Hunter (95 oy)

-8-
    Haruka Nanase - Free! (130 oy)

-7-
    Levi - Shingeki no Kyojin (206 oy)

-6-
    Jinguuji Ren - Uta no☆Prince-sama♪ (225 oy)

-5-
    Gintoki Sakata - Gintama (258 oy)

-4-
    Makoto Tachibana - Free! (263 oy)

-3-
    Rin Matsuoka - Free!  (309 oy)

-2-
    Takasugi Shinsuke - Gintama (376 oy)

-1-
    Sebastian Michaelis - Kuroshitsuji (504 oy)

Anketin sonuçlarına göre Free! serisi içinde bir çok bishounen barındıran Uta no☆Prince-sama♪ dahil pek çok animeyi geride bırakıp Haru, Makoto ve Rin olmak üzere üç karakterini birden listeye sokarken,  Uta no☆Prince-sama♪ sadece Jinguuji Ren ile yetinmek zorunda kaldı.
    İlk sezonu 1987 yapımı olan seri City Hunter’dan Ryo Saeba, animeden yıllar yıllar sonra bile çekiciliğinden pek bir şey kaybetmemiş sanki. Karizmalarıyle öne çıkan Kateikyoushi Hitman Reborn’un yalnız kurdu Kyoya Hibari ve Shingeki no Kyojin’in  sevilen kaptanı Levi’nin ise listeye girmesi hiç de şaşırtıcı değil.
    Bunların yanında Gintama’nın listeye dahil olan iki karakterinden Gintoki, kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandıklarını;  Takasugi Shinsuke ise kötü karakterlerin karşı konulamaz cazibesini bir kez daha kanıtlıyor. Ankette oy kullananların cinsiyet dağımının yarı yarıya olması erkeklerin de bu konuda hemfikir olduğunu gösteriyor.
    Son olarak listenin bir numarasına adını,  Kuroshitsuji serisinden tanıdığımız Sebastian Michaelis yazdırıyor. Sadakati ve sadakatinin sebebi arasındaki çizgiden doğan karanlık aurası ile kadın anime takipçileri arasında devasa bir hayran kitlesine sahip Sebastian’ı seksi bulmamak  Japon kadınlarının yanında erkeklerin de elinde değil galiba.
    Japonların kendilerine has zevki olarak yorumlanan bundan önceki Charapedia anketlerinin ardından bu oylamada kendinize uygun  birkaç seçenek bulabildiniz mi? Peki sizce listede mutlaka olması gereken ve ya üstü çizilmesi gereken isimler kimler?
    Kaynak: animefantastica
    Not: freeword (Ayhan) kardeşimizin tüm foruma selamı var arkadaşlar ellerinizden öper  :D 
  17. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Nume in Oyun Dünyasından ve Oyunlardan Acayip İlginç Bilgiler!... (3.kez güncellendi)   
    Eline Sağlık Berat , ^^ Severim Oyunlarla İlgili Haberleri İlginçlikleri Bu Konuyu da Severek Okudum . :) bayanın 6 parmağının olmadığını ve basit bir gölgelendirme hatası sonucu 6. parmağın ortaya çıktığını düşünüyorum bu arada  <_<
  18. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Megane-san in Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi   
    Bu listeye Takasugi ve Gintoki'nin giripte Hijikata'nın girmemesine fazlasıyla şaşırdım ve üzüldüm -_- . Listede Hibari ve Sebastian'ın olduğunu gördüğüme sevindim. Pek bana göre bir liste olmamış. 
  19. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Sina in Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi   
    Takasugi ve Gintoki yerine bende Hijikata'yı seçerdim.
    Ayrıca Bleach'den hiç bir karakterin listeye girememesine şaşırdım.

Sebastian zaten belliydi, o ap ayrı bi karakter zaten :D 
  20. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Milli Midilli in Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi   
    Oyum Rin'e, kesinlikle!  :bled1-onion-head-emoticon: Ayhan abiye selamımı söyle Berat abi ;)
  21. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Hatsune Miku in Oyun Dünyasından ve Oyunlardan Acayip İlginç Bilgiler!... (3.kez güncellendi)   
    Harika ya. Çoğu şeyi bende gördüm böyle şeyler olduğunu bilmiyordum :D Nirvana olayı ilginç. Neyse burada konuşulmaz djhgksg
  22. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Siesta in Yabancılar bizim hakkımızda neler biliyor?   
    Amerika;

Fransa;

Bonus:

23. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Sinsine in ( 24 / 24 ) Sword Art Online II   
    11. bölüm eklendi. İyi seyirler...
  24. Beğen
    Cувєя efsanedir. :) reacted to Atakan ~ in İmkansız Aşk Yoktur. (Ateş ve Su)   
    Ateş ve su gibiydik ey sevgili. 2 adım ötemde ama ulaşamayacak kadar muhteşemdin. 

Moralim bozuldu dostum. -.-'

25. Beğen
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.