Jump to content

AYKa

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    AYKa reacted to ScReaM in Selam minna :D   
    Öncelikle Hoş Geldin, Anime izlemenin yaşı yoktur ßen 15 Yaşındayım Dedem bile bazen izliyor alt yazıları nasıl görüyorsa artık  <_< , Ayrıca Derslerine önem vermen inek olduğunu yansıtmaz, hem inekler çalışırmı   :lol: , wattped deki kitaplarını Hemen okuyasım geldi Her ne kadar anime'ci biri olsamda Kitap kurdu Gibi davranıyorum  :wub: , Sevdiğin animelere Gelince birkaç önerim var Sürekli olan anime'lere başla Mesela Naruto. 1. sezonunu Sevemeye bilirsin fakat 2. sezon da ( Shippuuden ) seni kendine bağlıyacaktır ^_^  Sadice Naruto Değil Fairy Tail Gibi daha birçok anime bulabilirsin. 

Kendimden Söz etmek Gerekirse Kitap okumayı, Bilgisayar ile uğraşmayı, Hacker'lık yapmayı, anime izlemeyi ve birçok sosyel faliyeti severim fakat 1 haftaya bunları nasıl sığdırıyorum bende anlamış değilim. sanırım hızlı biriyim bu İletiyi yaklaşık 30 sn de yazdım  -_-  Neye Forumda Keyifli Chat'ler Dilerim Hoş Geldin Tekrar  ^ ^_^  :hi-onion-head-emoticon:
  2. Beğen
    AYKa reacted to Skadi in Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Duyuruldu   
    Kamisama Hajimemashita 2. Sezon Geliyor

Hakusensha’ya ait ünlü shoujo dergi Hana to Yume’nin bu yılki 17. sayısı, dergideki sevilen serilerden Kamisama Hajimemashita için hayranlarını sevindirecek bir haberi beraberinde getirdi. Julietta Suzuki’nin mangasından uyarlanan, 13 bölümlük animesi 2012 sonbahar sezonunda yayımlanan seriye ikinci sezon müjdesi verildi. Manganın 16. cildi ardından yayımlanmış 2 bölümlük OVA da bulunuyordu.

Shoujo animelerin manga promosyonu amacıyla kısa tutulduğu ve çoğunlukla ardının gelmediği düşünüldüğünde Kamisama Hajmemashira’ya ikinci sezon haberi birçok kişiyi mutlu edecek gibi görünüyor. Siz de bu kişiler arasında yer alıyor musunuz?

Kaynak:AnimeFantastica
  3. Beğen
    AYKa reacted to Shiba Tatsuya in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    Novelın İngilizce çevirmenini bi canavar olarak görüyorum  :ph34r:
    Dreyakis denen bi herif neredeyse 6 ay civarında tamamını tek başına çevirdi Japonca'dan :D bu adam makine değil de ne şimdi...
  4. Beğen
    AYKa reacted to solgera in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    Valla süper olur yeni bölümde bu gece 9 da çıkıyor.Ama çevirisini anca yarına yaparlar.
  5. Beğen
    AYKa got a reaction from Shiba Tatsuya in Mahouka Koukou no Rettousei Terminoloji ve mini-wiki/Tanıtım(2. Kez Güncellendi)   
    çok teşekkürler süper hazırlamışsın :D hayranı olduğum anime hakkında çok az şey biliyomuşum :D çok bilgilendirici bi yazı olmuş :D eline sağlık. ya animede nerdeyse her şey atlanmış. animenin kendisini izleyerek hiç bir şey anlayamazmışız. keşke asıl sezondan önce başka bir bilgilendirici sezon olsaymış. anime sanki herşeyi biliyomuşuz gibi ilerliyo :D umarım 2. sezon gelir
    emeğine sağlık :D :D  :D  :D  :D  :D  :D 
  6. Beğen
    AYKa got a reaction from Rumeysa Can in ( 24 / 24 ) Sword Art Online II   
    2. sezonun çıkması baya iyi olmuş bnce  :D çünkü ilk sezonun finali beni tatmin etmemişti :D çok eğlenceli bi seri şimdiden teşekkür edeyim :D ARİGATOOOOO  
  7. Beğen
    AYKa reacted to OrangeBox in Feridun Ünsal'dan Anime Karakterleri Seslendirmesi   
    Orochimaru ve T.K çok benzemiş fakat Yato... -_-
  8. Beğen
    AYKa got a reaction from Bhrv in Merhaba ^^   
    hoşgeldin Berra ben Ayten ben de yaklaşık 1 gün önce üye oldum :D insan gerçekten ne yazcağını bilemiyo :D boşver umarım forumda eğlenirsin :D
  9. Beğen
    AYKa reacted to Lascen in Selam minna :D   
    Hoşgeldin foruma :hi-onion-head-emoticon:  wattpadden birbirimize hikaye önerebiliriz yazmıyorum ama okuyorum :D ve bende 15 yaşındayım yani yaşı sıkıntı etme :D
  10. Beğen
    AYKa reacted to free word in Selam minna :D   
    SBS varken TEOGta neymiş fıs fıs  <_<
    Merhaba ben Ayhan iyi forumlar :P
  11. Beğen
    AYKa reacted to _phantom_ in Selam minna :D   
    Hoşgeldin :hi-onion-head-emoticon:  Boşver yaş konusunu bende 15'im :D Sanki ben cross akademisini okumuştum ama emin değilim :D Tekrardan hoşgeldin ^^
  12. Beğen
    AYKa reacted to Adige in Selam minna :D   
    Aramıza hoş geldin :) Keman iyidir. Bink's Sake en iyi onda çalınıyor :D
  13. Beğen
    AYKa reacted to Lacky in Selam minna :D   
    Hos geldin,ben de keman caliyorum ve sarki soyluyorum,seninle ortak yonlerimiz var :) Tekrardan hos geldin :)
  14. Beğen
    AYKa got a reaction from No_MerCy in Ohayo Gozaimasu   
    yatta yalnız değilim ilk olarak hoşgeldin ben de 14 yaşındayım ve teog mağduruyum :( vampire knight hastasıyım :D umarım iyi vakit geçirirsin  :D 
    yaş konusunu kafana takma burda çokunluk öyle(ymiş) bana da böyle dendi :D
  15. Beğen
    AYKa reacted to Shiba Tatsuya in Selam minna :D   
    Hoş geldiniz, Mahouka konumuza bekleriz o zaman :)
  16. Beğen
    AYKa got a reaction from aloneordead in Selam minna :D   
    teşekkürler umarım sen de iyi vakit geçirirsin. içim rahatladı(yaş konusunda :D) ders konusunda başarılarının devamini dilerim ben sınıfta 5. filan oluyorum genelde :/ yazdığın kitapların linklerini sayfaya atarsan ben de takip ederim :D
  17. Beğen
    AYKa reacted to aloneordead in Selam minna :D   
    hoşgeldin foruma ben de senin gibi yeni katıldım sayılır yaşı kafana takma ama benim gördüğüm kadarı ile forumun yaş ortalaması 15-17 galiba :ph34r: (ben de 23 yaşındayım faydasını görmedim yani :D ) onun haricinde ineklik kavramına karşıyım eğer işin ders çalışmaksa ders çalışacaksın tabi ki (çaktırma ben de sınıf birincisiyim üni de onun iiçin diyorum :D ) 

şu kitap yazma sitesini ilk defa gördüm ya iyi oldu benim de bir kaç tane orjinal hikayem var onları eklerim oraya ya birazdan senin kitapları okur yorum yaparım :D sonuçta 4-5 senedir yazıyorum az biraz bilgim var :D

hadi bakalım umarım iyi vakit geçirirsin
  18. Beğen
    AYKa reacted to Cold Dewil in Selam minna :D   
    Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

PS: Kitap çalışmalarını FF. bölümüne koyup forumla paylaşabilirsin.Güzel çalışmalar bekliyoruz senden ^_^
  19. Beğen
    AYKa reacted to aloneordead in selam animeci gençlik   
    tabi ki diyebilirsin :D matematik candır matematik hayattır :D
  20. Beğen
    AYKa got a reaction from aloneordead in Selam minna :D   
    selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım

14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- )
    anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D
    sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. 
    bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D

http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi
    http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari
    http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel

en sevdiğim animeler :
    Vampire knight
    kaichou wa maid sama
    Another
    mahouka koukou no rettosei
    ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D
    bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D
    hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub:  :wub:  :wub:

21. Beğen
    AYKa got a reaction from animestoxic in Selam minna :D   
    selam  ben forumda yeniyim umarım iyi anlaşırız :D kendimi tanıtıyım

14 yaşındayım ( forumun geneline göre baya küçüğüm galiba herkes 23-24 yaşlarında falan  -_- )
    anime izlemeye bayılıyorum. ama bu kış pek izleyemedim çünkü ben de TEOG mağdurlarındanım :D
    sanırım biraz inek gibi göründüm. hayır inek değilim sadece derslerime önem veriyorum ayrıca çevreme göre baya sosyalimdir. 
    bir kere keman çalıyorum, şarkı söylüyorum, ve wattpad'de kitap yazıyorum :D şu an 3 kitabım var yazdığım linkleri atıyorum bakabilirsinizz :D

http://www.wattpad.com/story/15596192-cross-akademisi
    http://www.wattpad.com/story/15940885-g%C3%BCnl%C3%BCk-sayfalari
    http://www.wattpad.com/story/17352601-alt%C4%B1n-tel

en sevdiğim animeler :
    Vampire knight
    kaichou wa maid sama
    Another
    mahouka koukou no rettosei
    ddaha bir sürü anime izledim ama aklıma şu an bunlar geliyo :D
    bir de hayao miyazaki nin animelerine bayılıyorum :D
    hepsini izledim şu na kadar en çok howl's moving castle'ı beğendim :D :wub:  :wub:  :wub:

22. Beğen
    AYKa reacted to animestoxic in Selam minna :D   
    hoşgeldin foruma  :hi-onion-head-emoticon: yaş konusunu kafana takma eglenmene bak bende 17 yaşındayım mesela  ^_^
  23. Beğen
    AYKa got a reaction from aloneordead in selam animeci gençlik   
    konnichiwa sana oni-chan diye bilir miyim. c: :D hoşgeldin evet bi matematikçimiz de oldu :D 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.