Jump to content

Nume

Üyeler
  • İçerik sayısı

308
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Nume got a reaction from ciddenmisin in Size Göre En Güzel Kız Anime Karakteri ?   
    Bissürü Olunca Dayanamadım :D

Yuuko San ^^

Sawako

Erza

Misaki

Rikka♥

İnsanların %90 ın sevmediği ama bana çok hoş gelen - Sakura ♥

2. Beğen
    Nume reacted to Raven-kun' in Yeni / Gangsta Amv (Güncellendi - 09.07.2015)   
    Arkadaşlar yeni amv'mi sizlere paylaşmak istedim inş. beğenirsiniz :) Gangsta Amv - Hollywood Gangsta  ,
    En iyi kalite için HD izleyiniz ...  ;) 
    Gangsta Amv - Hollywood Gangsta :

[Ryoukuo]

Youtube Kanalım :

3. Beğen
    Nume reacted to rea&tama in Rea ve Tama'dan anime coverları!   
    Rea ve Tama ekibi olarak anime şarkılarına cover yapıyoruz ^-^ takip etmek için kanalımıza abone olabilirsiniz ya da facebook sayfamızı beğenebilirsiniz ^-^ 
    =======>  https://www.youtube.com/channel/UCR1_fiyMe143ldd4M28Vhag

Facebook sayfamız =======>  https://www.facebook.com/pages/Rea-Tama/652800888175368?fref=ts

Rea'nın coverları

Tama'nın coverları

4. Beğen
    Nume got a reaction from slimjack in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    sawako kuronuma Sanırım Her Zaman Benzeyeceğiz Kişiliklerimiz >.> birebir aynı resmen ..

5. Beğen
    Nume reacted to historianWeeb in "Tokyo Ghoul'un Bir Karakteri Olsaydınız Neler Yapardınız?"   
    evet doğru hatırlıyorsun ama bakış açımız farklı sanırsam sen insandan ghoulla dönüşmeyi düşünmüşsün sanırsam ben direk ghoul olarak algıladım :D
  6. Beğen
    Nume reacted to Poi in Merhabaa   
    Tesekkür ederiim :3 Kurosakii  :embarrassed1-onion-head-emotico 
  7. Beğen
    Nume reacted to jiraiya06 in Bleach   
    Bleach tekrar çıkana kadar ben bile bankai açarım herhalde :D
  8. Beğen
    Nume reacted to Celine in En sevdiğiniz karakter sesleri?   
    Ulquiorra Cifer ya da Jellal Fernandes ( Namikawa Daisuke)
    Taichi Mashima, Yagami Raito ( Miyano Mamoru)
    Gray Fullbuster (Yuichi Nakamura) 
    Sakata Gintoki (Sugita Tomokazu)
    Okita Sougo (Suzumura Kenichi)
    Sakura Haruno ( Nakamura Chie)
    Seto Asami ( Ayase Chihaya)
    Lucy Heartfilia ( Aya Hirano)
    Naruto Uzumaki (Takeuchi Junko)
    Kanie Seiya (Uchiyama Kouki)
    Yona( Saito Chiwa)
    Son Hak (Maeno Tomoaki)
  9. Beğen
    Nume got a reaction from Celine in En sevdiğiniz karakter sesleri?   
    Light Yagami , Adam kendini adamış seslendirmeye bayılıyorum *w* ,aynı şey Yuno nun Seiyuu su için de geçerli bence... :)
  10. Beğen
    Nume reacted to 0nLin3 in Türkanime.tv RPG severler kulübü   
    Benim beklediğim oyun şu :D
    http://www.no-mans-sky.com
  11. Beğen
    Nume got a reaction from Shiba Tatsuya in Türkanime.tv RPG severler kulübü   
    Grafik Oynanış , Ve her yönden gelecek en iyi oyunun Black Desert olduğunu düşünüyorum..Karakter yaratma ekranı ve mimik görünüşlerinden kısa bir video :)

12. Beğen
    Nume reacted to Yusaince00 in High School DxD BorN   
    High School DxD BorN

Seri Light Novel olarak çıkmıştır ve Animenin 3. sezonu olmaktadır.
    Türü:Aksiyon,Komedi,Şeytan,Ecchi,Romantik,Okul,Shounen,Harem
    Çıkış Tarihi:İlkbahar 2015
    Her Bölüm 24 dakika
    Serinin 2. sezonu High School DxD New izleyenleri hayran bırakmıştı ve 3. sezonun ne zaman geleceği hakkında meraklanmışlardı. Geçtiğimiz günlerde bu açıklandı ve yeni serinin ilkbaharda çıkıp adınında High School DxD BorN olacağı belirtildi.

Yeni Serinin Ana ve Yan karakterleri:

3. sezon video

Yeni serinin yeni karakteri hakkında düşünceniz nedir . Meraklarınız olduğunu biliyorum hatta başlıkda niye BorN olduğunu bile düşünüyor olabilirsiniz. Eğer merak edip bekleyemiyorsaniz light novelinin 5 ve 6. serisine bakabilirsiniz çünkü seri o light novellerden oluşacak . Bölüm sayısı belirtilmese de ilk 2 seri gibi 12 bölüm olacağı büyük bir ihtimal . Her ne olursa olsun Yeni seriyi İlkbahara kadar bekleyin asıl heyecan başlıyacak :) .
  13. Beğen
    Nume got a reaction from Yusaince00 in High School DxD BorN   
    heh- malesef öyleyim :)
  14. Beğen
    Nume got a reaction from Yusaince00 in High School DxD BorN   
    koneko chanı göreceğim yeniden *w* :hell-yes-onion-head-emoticon: çok duygulandım ,şimdi animeler yavaş yavaş geliyor bir gayret bekleyeceğiz.
  15. Beğen
    Nume got a reaction from slimjack in Türkanime.tv RPG severler kulübü   
    görev sistemi (ik kez oynayacaklar için) cidden sıkıntılı map ta açıkça bulunmuyor görevler mesela grafik kalitesi 2012 ye göre de pek parlak değil bunun sebebi ise 2010 veya 2011 arası çıktığını biliyorum yanlış olabilir TERA rising özel bir güncelleme geçirmedi grafik ile ilgili. ve dokular oldukça başarılı işlenmiş durumda türkçe olmasa dahi hiç bilmeyen bir oyuncu bile görevleri rahatlıkla yapabilir bu sebeplede epeydir oyuncu kitlesini koruyor. bunun yanında neverwinter oyuncu kitlesini içinde tutamayan bir oyun bana kalırsa . daha kaliteli mmorpg ler çevrilmeli. tabiki sizin görüşünüze de karşı çıkamam. ve şöyle bir şey var ki arkadaşın olan her oyunda eğlenirsin. hikayeden yana bir sıkıntım yok, ve tekrar bana kalırsa pek yaratıcı ırklar bulunmamakta oyuncuların %50 si oyun için oynuyorsa %10 u denemek için ve  geri kalan %40 ı ise zevk almak için oynuyor bana kalırsa bir oyundan zevk almak grafikler , konusu ve karakter bütünlülüğü ile oluşacak bir şey ^---^  :cheer3-onion-head-emoticon:  tabi neverwinter i de küçümsememek lazım :Dbunun yanında geelcek ve şuan oynanabilir olan oyunlar var üstte de sıralandığı gibi 
    Aion(çok harika denmez ama gideri olan bir oyun)
    Blade and soul(2. senem olacak neredeyse korea ile birlikte :D bırakamıyorum ya)
    Archeage(görevlere çok kaptırıyorsun başlayınca :D )
    Black Desert /geleceğine inancım tam =^=/
    Tera rising(yorum yok. böyle oyunlar daha fazla çıkmalı diyorum.)
    C9(yine bol türk olan gideri de olan bir oyun)
    Final Fantasy XIV(oyun gerçekten çok başarılı ama o parayı verirken ne ellerim titredi :D )
    Şahsen Bu Oyunlar Beni En çok Kendine Bağlayanlar.Hepsini Şahsen Uzun Süreler Denedim.
  16. Beğen
    Nume got a reaction from kata silvia in İtiraf Köşesi   
    Eğer Elimde Kalem Varsa Birşey Yazıyorsam Felan Kendimi Death Note De gibi His Ediyorum Sonra Kalemi Her Yerde Elimde Dolaştırıyorum :D
  17. Beğen
    Nume reacted to kawaii kereste in Onodera Fan Club   
    Kosaki Onodera kimdir / nedir?

Onodera Nisekoi'deki best grilldir.

Onodera bizim yüce tanrıçamızdır.

Onodera bir milletin kendi kendini yönetmesidir.

Onodera bir yemek ismidir.

Onodera tek gecelik aşklardır.

Nasıl üye olacam?

Üyelik sizin içinizde yatar. Eğer siz de Onodera best grill demişseniz zaten üye olmuşsunuz demektir. Önemli olan içimizdeki Onodera.

Tek ve yegane sloganımız?

Onodera best grill.

İmza falan?

Yok. İlla bişeyler olsun derseniz Onodera Best Grill yazmanız yeterli. Yazmasanız da olur, ben yazıyorum tabii ki çünkü başganım. Ahanda imzanın copy-paste yapabileceğiniz kod hali:
    [/font][/size][font='courier new', courier, monospace][url=http://forum.turkanime.tv/topic/12082-onodera-fan-club/][size=5][b][color=#b22222]Onodera Best Grill[/color][/b][/size][/url][/font][size=4][font='times new roman', times, serif]  
    Onodera sevgisini ilan edebilmiş üyeler:

kawaii kereste
    extreme
    Nume
    Naussica
    Shina
    bkr035

18. Beğen
    Nume reacted to houston in Öylesine İzlenen Bir Serinin Başyapıt Çıkması   
    Zankyou no terror
    resimdeki beyaz saçlı kız (beş) ilgimi çekti sadece, açıklamada yazan terör olayları vs sıkıcı bir seri diye düşündürdü ama
    harika bi anime. 11 bölümlük mükemmel bir sezon
  19. Beğen
    Nume reacted to anime_sever_kız in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Ben Tokyo Ghoul Türkçe olarak bulamadım mangasını... İngilizceme de güvenemiyorum :/ Ama Çok Süpeeeeeeeerrrrr >.< Çok Mutluyum *^* 
  20. Beğen
    Nume reacted to houston in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Anime mecburen devam edicek bu kadarla bitiricek olsalar başlamazlardı zaten.
    ama manganın devam etmesi baya enterasan oldu , iyi oldu , cokta güzel oldu
  21. Beğen
    Nume got a reaction from houston in Tokyo Ghoul Animesi ve Mangası Devam Edecek   
    Hasta hasta hoplayasim geldi :D cok sevindim sonunda dedirtti hakikaten
  22. Beğen
    Nume got a reaction from Mireille in Animelerin En Seksi Erkekleri Seçildi   
    Ren, Sebastian ,Haru , Levi :3 aman tanrım çok güzel bir seçme olmuş :33 ve evet Usui ve Gray Nerede Hibari de olmuş gelçi -_- hmm şu listeyi 20 kişiye çıkarsak :D 
  23. Beğen
    Nume got a reaction from Cувєя efsanedir. :) in Oyun Dünyasından ve Oyunlardan Acayip İlginç Bilgiler!... (3.kez güncellendi)   
    Eline Sağlık Berat , ^^ Severim Oyunlarla İlgili Haberleri İlginçlikleri Bu Konuyu da Severek Okudum . :) bayanın 6 parmağının olmadığını ve basit bir gölgelendirme hatası sonucu 6. parmağın ortaya çıktığını düşünüyorum bu arada  <_<
  24. Beğen
    Nume got a reaction from ohmy34 in Yaoi Fc (+15)   
    Az Daha Bizimle Takılırsan :D Erkek Gördüğün Zaman Eş Cinsel Olarak Ukeyemi yoksa semeyemi daha uygun seçmeye başlaya bilrisin :D
  25. Beğen
    Nume reacted to Evallark in Kedici Mangakanın Kedili Mangası   
    Aklıma nedense Gekkan Shoujo Nozaki-kundan her mangada tanuki kullanılmasını isteyen Maeno geldi.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.